Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eurorest Hotelcsekk tapasztalatok fórum

Eurorest Hotelcsekk tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
88. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 86. - B468e068c9)
2008. aug. 3. 16:33

Nem is az a lényeg, hogy kell fizetni, hiszen mindenhol kell. Az a nem mindegy, hogy mennyit! Mert minden sokkal-sokkal drágább!


Én a nyaralásba biztosan nem vinnék tisztitó szereket, takarítani itthon is tudok. Akkor minek megyek el? Dolgozni?


És olcsó panziót a felsorolásban nem találtam! A legolcsóbb 4.500.-/fő/nap és mikor felhívtam, az volt az első szava, hogy bocs, felment az ár!

2008. aug. 3. 16:03
Köszi szépen, akkor azt hiszem, az idén megelégszünk a család gárdonyi nyaralójával is....
2008. aug. 3. 15:29

Igen, a szállás tényleg ingyenes, de az ellátásért, a parkolásért, a szolgáltatásokért KELL fizetni. Ami a kiválasztott panzió színvonalától függ. Van olcsó és van drága is.

A barátomék voltak egy nagyon-nagyon olcsóban, és ott a szoba tisztaságával volt csak bajuk egyedül. (Vigyél magaddal ágyneműt, tisztítószereket.) Különben minden nagyon jó volt.

2008. aug. 3. 15:16

Sziasztok,

éppen akartam ajánlani, hogy Eurorest Hotelcsekk. Van igazi telefonszáma és székhelye is. Nem kamu. Nagyon sokan igénybe vették már, én is kaptam. De valószínűleg nem fogok elmenni, éppen az ellátás ára miatt. Mert egy dolog az, hogy a szállás "ingyenes", de nem az!, mert az árban már benne van az étkezés legalább 50%-a! Egy panziótól kértem ajánlatot, illetve foglaltam is, de a félpanzió ára kettőnknek - ez kötelező! - 12.000.-Ft/nap. És az Eurorest-nél azt mondták, hogy a szállás is annyi.


Na, most ennyire ne nézzen senki madárnak, hogy ma Magyarországon egy 10 napos (annyit kértem) novemberi nyaralás 2 fő részére, félpanzióval 240.000.-Ft! Nem szállodában!

Mert ennyiből tényleg bárhova elmehetek és még a repülőt is be lehet számítani!


Így hát a foglalást éppen ma mondtam le.

84. piltzne (válaszként erre: 83. - Piltzne)
2008. aug. 3. 15:13
Bocs elírtam, Eurorest a nevük, mint ahogy azt egy előző levélben is olvashatod :)
2008. aug. 3. 15:12

Szia,


Ez Eurest néven már több éve futó dolog. Én is beugrottam nekik vagy három évvel ezelőtt és megrendeltem a csekket. Mondanom sem kell, nem tudtam felhasználni és lejárt, meghosszabítani nem lehet, illetve talán úgy, ha ismét ráfizetsz....

Az elfogadóhelyül megjelölt hotelekben általában nincs szabad szoba az álalad megjelölt időpontban. Na meg aztán a csekk csak arra jogosít fel, hogy a szállás ingyenes legyen, de mellette minden hotel kiköti, hogy mi az, amit kötelező kifizetned. Ez általában az étkezés, ami még így is igen sokba kerül. Először nézegesd meg a honlapjukon az elfogadóhelyek és a kötelezően fizetendő díjak listáját, aztán nagyon megfontolva dönts.

82. Ekidli
2008. aug. 3. 14:46
Szerintem is meggondolandó, mert nem minden helyre éri meg elmenni. Egyébként van már ilyen téma, keress rá úgy, hogy eurorest hotelcsekk.
2008. aug. 3. 14:42
Szia Gabcsyka! Mi nem régen kaptunk, szerintünk egy "picikét" nem tiszta a dolog. Mi felhivtuk azt a telefonszámot amit megadtak, de még csak ki sem csengett!! A tudakozóban azt mondták, hogy ilyen telefonszám nincs Magyarországon!!! Akkor emailt küldtünk nekik azt irták vissza, hogy emailban érdeklődjünk. Mert azért lett volna egy pár kérdésünk! Mert igaz, hogy inygen van a szállás, de az ellátásnak nagyon húzós az ára. Kiszámoltuk, hogy 2 főre abból már inkább Görögországba megyünk! És Görögország nincs a katalógusukban. Szóval gondoljátok meg ha belevágtok!
2008. aug. 3. 14:41
Én már igénybe vettem tavalyelőtt ezt a lehetőséget! A kaja az kötelező, és ezt neked kell fizetned, mert csak a szállást adják ingyen. Mindenhol más, hogy mit veszel igénybe(reggeli, ebéd, vacsora) Nézzél utánna, a szállodáknál, vendégfogadóknál, hogy , hol mi a lehetőség! Mi Bükkszéken voltunk, és nem bántuk meg, hogy igénybe vettük ezt!
2008. aug. 3. 14:38

Mi vettünk és odaajándékoztuk anyosoméknak.

Ők voltak vele kehidán és nagyon jól érezték magukat.

A szállás ingyenes csak a napi ellátást kellett kifizetni.

Interneten fent van a lista, hogy holn van elfogadó hely.

Nekik nagyon bejött.

2008. aug. 3. 14:30
Hotelcsekket kinek ajánlottak az Interneten? Arra gondolok, ahol 14 éjszaka van ingyen, és csak a szállítási költséget kell kifizetni
2008. júl. 9. 14:27

Sziasztok!

Érdemes utánanézni a szállodáknak.Van egy hotelkatalógus,én onnét felhívtam párat.Van valami napidíj mindegyiknél,amit kötelező kifizetni,de ezért minimum félpanziós ellátást adnak.Kb.3500-4000 Ft/nap/fő-től már vannak egész jó,például fürdők közelében lévő szállások.Ami szerintem még jó benne,hogy nem kell felhasználni a 14 éjszakát,el lehet menni csak egy hosszúhétvégére is,ami nem nagyon húzós.Én idén kiváltottam,majd szeptember környékén elmegyünk egy h.hétvégére,mert egész évben fel lehet használni.Én is átverésnek hittem,de utánajártam.

2008. júl. 8. 08:52
Elvileg 14 éjszaka ingyenes, de kötelező az étkezést kifizetned, ha ott eszel, ha nem. Egy nívósabb szállodában pedig nem olcsó a kaja.
2008. júl. 4. 13:01
Bátyámék kipróbálták, megkapták, csak itthon igazából kevés helyen lehet kihasználni, és nem éppen a legolcsóbb helyeken :(
2008. júl. 4. 13:00

Én is kaptam, idén is meg tavaly is. Elvileg valamilyen csekket be kell fizetned, hogy igénybevehesd. Tavaly meg is igényeltem, küldtek is egy csekket (kb 5000.- lehetett) de végül nem mertem bevállalni.

Idén is küldtek e-mailt nekem is, barátnőmnek is és egyik haveromnak is.

Kizárt, hogy 14 ingyen éjszakád legyen bárhol is. Főleg, hogy minden 2. embernek elküldik ezt a levelet, és egyből már egy csekkel kezdenek. :)

2008. júl. 4. 12:59

Fórum - Ismeri valaki vagy talán próbálta is?Pozitív-negativ vélemenyeiteket szedjük csokorba hátha segít a többieknek is.Köszönöm.

Itt is találsz véleményt!!

72. hajnus
2008. júl. 4. 12:58

Szia!

Igaz, csak nem teljesen úgy ahogy azt leírják!

Kedvezményesen veheted igénybe az adott szállodák/hotelek szolgátatásait!

71. Lestrange (válaszként erre: 69. - Korcsolya)
2008. júl. 4. 12:57
Én kaptam ilyet régebben. És utána is jártunk, hogy csak a 14 ÉJSZAKA az ingyenes, azonkívül minden egyebet te fizetsz és az meg baromi drága... Írtunk nekik levelet, hogy milyen jó fejek, hogy nem írják oda, erre ők: mi nem hazudtunk, a reklámban is 14 ingyen éjszaka áll.. végülis..
2008. júl. 4. 12:56
ez egy kamu, reklám csak. még nem vettem igénybe, de már a világot is bejárhattam volna, annyi levelet kaptam..
2008. júl. 4. 12:51
14 ingyen éjszakát kínál,választható szállodából,és nem kér mást csak véleményt a választott szállodáról.Akár külföldön,akár belföldön.Ez kamu lehet?Vett már igénybe valaki ilyent?
2008. júl. 4. 12:49
Kaptam egy emilt - Eurorest Hotelcsekk! Hallottatok már erről?
67. Ekidli
2008. jún. 27. 15:39
Olvass vissza! Egyébként nem történik semmi.
66. Szinke
2008. jún. 27. 09:44
Sziasztok!Én is regiszráltam de megbántam és nem akarom átvenni a csekket.Valakinek van rá tapasztalata hogy mi történik ilyenkor.Nem tudnak rámhuzni valamit?Köszike :Szil
2008. jún. 24. 09:28
Sziasztok! Nekem is küldtek egy e-mailt hogy nyertem de amikor valaminek az eldöntésére 7 percet hagynak amiröl ez elött még csak nem is hallottam az talán kicsit gyanús. Ennyi idő alatt pl. nem is lehet utánna olvasni hogy létezik-e ez a cég vagy hogy nem átverés a dolog. Ha legalább 1 óra gondolkodási időt hagynának akkor talán nam lenne ennyire kétesélyes.
2008. jún. 13. 13:24
Én is ma nyertem egyet, szerintem megéri. Én Mallorca-t néztem ki, ott a kaja két hétre és két főre 120e Ft, ami most igy baromi soknak tünik, de ebben a szállodában csekk nélkül három éjszakát tölthetnék el a párommal ennyi pénzért. Ugyhogy szerintem megyünk októberben. Egy ismerősőm volt igy Horvátországban, ott nem igazán érte meg, mert a kaja nélküli szállás is nagyjából ugyanannyiba került volna...Szerintem csak a helyet kell jól kiválasztani, hogy megérje.
63. Ekidli
2008. jún. 9. 13:29
Elvileg a postai költséget se kell kifizetned, mi sem fizettük ki, nemrég kaptunk a postától levelet, hogy még 1 hétig vehetjük át, utána visszaküldik. Úgyogy ha nem akarsz, nem kell semmit sem kifizetned.
2008. jún. 9. 10:55

Szerintetek vissza tudom küldeni mindenféle probléma nélkül a küldeményt? SZóval kell szerintetek valamit is utána fizetnem? Mert nincs kedvem 5000 Ft-ot a semmiért kidobni az ablakon. Mondjuk, ha kifizetem a postai költséget, esetleg az elég???


Előre is köszönöm a segítségeteket!

2008. jún. 6. 14:45
kamu hát!
2008. jún. 6. 14:41

Sziasztok!

Ez egy átverés! -szerintem.

A tavalyi levélnek bedőltünk, de idén nem. Kitöltesz egy reg lapot, majd küldik a 2főre szóló csekket piti összegért. Figyelmesen kell elolvasni - az apróbetűs részt- mert ez a 14nap ingyen csak az éjszakára vonatkozott akkor, semmi egyébre. Így az éjszaka ára lejött, max 5-10%.

Nem akarok senkit lebeszélni róla, de rábeszélni sem. Ez az én illetve a párom véleménye.

Nekünk nem jött be.

59. Ekidli (válaszként erre: 58. - Rennie22)
2008. máj. 30. 15:34

Köszönöm a választ,bár valószinű mégsem vesszük át a csekket...Erdélybe akarunk utazni. Néztünk más honlapon szállásokat, és van olyan, amelyik kb. ugyan annyiba kerül, mint csekkel. Ráadásul a reggelit simán megoldhatjuk 2-2 zsemléből, vacsit meg akár én is tudok készíteni.:D

Mondjuk úgy gondolom, hogy ezt a csekket akkor lenne érdemes kihasználnom, ha tényleg 2 hétre mennénk, és nem kirándulgatni, hanem tényleg pihenni, lazítani, relaxálni...Hú, de jól esne most egy ilyen...:)))

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook