Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eurorest Hotelcsekk tapasztalatok fórum

Eurorest Hotelcsekk tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
118. makaréna (válaszként erre: 117. - Nika0304)
2011. máj. 18. 09:28
Szia! Mi már voltunk ezelőtt kb 5 évvel. Arra már nem emlékszem, hogy mennyiért vettük a csekket. Lengyelországba mentünk, és 3 éjszakát töltöttünk egy panzióban. Csak az étkezést kellett kifizetni (napi kétszeri) de nem volt drága, és finom házias kosztot kaptunk érte. A szállás nem volt nagy szám, de a célnak megfelelt. A szállás minőségével gondolom arányosan emelkedik a napi kétszeri étkezés ára is, amit viszont kötelező volt kifizetni. Mivel csak három éjszakát voltunk, igaz 4-en, így csak az egyikünk csekkét vették el. Összességében nem volt rossz vétel, mert a csekket megvettük előre és így legalább tuti, hogy mentünk valahová. Azért én is kíváncsi vagyok más véleményekre is!
2011. máj. 18. 09:21
Érdekelne volt-e már valaki az Eurorest Hotelcsekkel nyaralni? Túl szép, hogy igaz legyen 7 nap 2 fő részére összesen 1900-3400 forint.
116. Bbetti83 (válaszként erre: 115. - Derya)
2011. máj. 4. 14:06
Nem, ott még nem voltam. De utánanézek!
115. Derya
2011. máj. 4. 13:54

Szia!


Az indexes topicját olvastad?

2011. máj. 4. 13:42

Sziasztok!

Kaptam ma Eurorest hotelcsekkről emilt, meg is rendeltem, de azért némileg szkeptikus vagyok. Elolvastam különböző fórumokon a hozzászólásokat, de mindegyik több mint 1 éves, így szeretnék frisebb véleményeket kérni. Ha közelmúltban voltatok ilyennel nyaralni, légyszi írjatok tapasztalatot, esetleg konkrét helyet is, ahol nagyon megérte. Én szívesen mennék külföldre is, de jobb ha már van róla valakinek tapasztalata, amit megoszt. :) Előre is köszi!!!

2010. dec. 13. 14:10
Nekem is van csekkem...eladnám,ha vkit érdekel.
112. katic
2010. júl. 30. 14:13

Kb. egy hónapja voltunk a csekkel Bükfürdőn egy nagyon tiszta, kellemes, magas színvonalú vendégházban. Az étkezés a szemközt levő étteremben volt. Reggeli és főétkezés, amit 11 órától 21 óráig bármikor elfogyaszthattunk. Svédasztalos reggeli, és kb. 17-18 féle főétel közül választhattunk (meg 4-5féle leves). Desszert ugyan nem volt - pedig így van feltüntetve, hanem savanyúság volt helyette. :-S

A konyhás apartmanért félpanziós ellátással így 3 éjszakára 38 000 Ft körül fizettünk. Ez szerintem nagyon jó! :-)

111. Berthold (válaszként erre: 110. - Columella)
2010. júl. 24. 16:26

Sziasztok!

Elsőre én is pesszimista voltam!!!

Mi nászajándékba kaptuk a csekket és nem nagyon hittem benne.Utánna néztem a neten,a vélemények között stb...,szóval elindultunk foglalás nélkül

Harkányba Xavin hotelbe(persze vittem magammal kellő pénzt nehogy pórul járjunk) és láss csodát

kellemes meglepetésben volt részünk.

A személyzet nagyon segítőkész volt velünk szemben és szobánk is lett :D !!!

Nézzük az anyagiakat:

1 napra 18500 a szoba 2 főre+ 2*2500 a félpanzió 23500.-/2 fő/nap

EURORESTTEL:2*7200= 14400.-/2 fő/nap


mi 7 éjszakát voltunk az 7*14400=100800.-

ez csekk nélkül 164500-ba került volna.

Az idegenforgalmi adót így is úgy is fizetni kell!

TEHÁT ANYAGILAG JÓL JÁRTUNK ÉS MIT KAPUNK CSERÉBE?

-nagyon jó szoba a parkos mediterrán udvarra néz

-az étterem kifogástalan,svédasztalos reggeli

3 fogásos vacsora aperitiffel(vaddisznópörkölt és társai...)szóval nagyon jó.

-viszonylag a közponban van a fürdő sarkánál

-szolgáltatások térítés ellenében(masszázs,szauna)

kipróbáltuk és ez is nagyon jó.

SZÓVAL VAN 1000 HOTEL AMI KÖZÜL VÁLASZTHATTOK (EUROREST HONLAPJÁN)

NÉZZÉTEK MEG A HOTEL HONLAPJÁT IS ÉS AZ ÁRAKAT HASONLÍTSÁTOK ÖSSZE(a 90%-ban szerintem biztos megéri!!!)

Szóval ajánlom mindenkinek!

üdv Bertold

2010. máj. 27. 14:18

Kedves Hitetlenkedők!

Nekem nagyszerű nyaralásaim voltak az Eurorest csekkel, nem kell mindenben rosszat keresni.

Nyilván nem a legmenőbb helyek reklámozzák így magukat, ahol teljes áron is sorbaállnak a helyekért, de utána kell nézni és úgy választani.

Például a Cseh Paradicsomban (Rokytnice nad Jizerou / Alf panzió) kedves, családias panzióban, nyáron, főidényben 1 személynek 1 hét svédasztalos bőséges reggelivel, háromfogásos vacsorával 25 ezer forint alatt van, vagyis kettőnek 50 ezer forint sincs. Ideális kindulópont a kirándulásokhoz, folyóparton, fürdőszobás szobai elhelyezéssel, kedves személyzettel. Miért Eurorest? Egyszerűen mert a település szélén van és a központban is vannak panziók. De ott egyébként sem otthon kell ülni, hanem kirándulni járni, közelben van az Elba eredete, Mumlava vízesés, Andpasské Skály sziklalabirintus, Liberec város,stb.

Másik! A Salzkammerguti Tóvidék legtisztább vízű fürdőtavánál, az Attersee-nél (Weyregg am Attersee /Schöberinger hof), ugyancsak 50 ezer forint volt 2 főre augusztusban, hétfőtől péntekig egy szintén nagyon szép, nagyon kedves panzióban. Az étteremből a kilátás a hegycsúcsokra és a tóra nyílt. Eurorest: mert nem lenn a tóparton van, hanem 3 km szerpentin vezet fel a csodálatos hegyi tájhoz, ahol helyben is lehet kirándulgatni. Itt találkoztunk egy másik magyar párral is, akik negyedik nyaralásukat töltötték Eurorest csekkel. No comment.

Ja, az italokat mindenhol külön kellett (ha kellett, mármint ital) fizetni a vacsorához, a magyar szállodáknál olcsóbb árakon.

Ja és mielőtt bárki eurorest marketingosnak vélne, semmi közöm az Euroresthez, teljesen véletlenül, egy ismerősöm ajánlására kértem először csekket.

Jön a nyár, mindenkinek jó nyaralást!

109. misz
2010. febr. 7. 22:55

Mi voltunk már hotelcsekkel nyaralni, igaz nem Eurorest-tel. Sümegen voltunk és életem legszebb nyaralása volt az a 4 nap. :)

De ezek a hotelcsekkek egyformán működnek, nincs szállásköltség, de az ellátást meg kell rendelni.


Ha megnézed a hoteleket, ahol fel lehet használni, akkor sorba lehet rendezni ár szerint is, és lehet nagyon olcsókat kifogni.


Mi idén kaptunk eurorest-est és találtunk is egész jó áron szállodát.


Ha egyébként is úgy tervezed a nyaralást, hogy nem főzőcskézni akarsz, meg nem gyorséttermekben bekapni valamit, akkor tök mindegy melyik étteremben fizeted ki azt az összeget.


Mi úgy szeretünk nyaralni, hogy legyen inkább csak egy hosszú hétvége, de akkor tényleg teljes a kényelem, mint 2 hét és majdcsak azzal töltjük az időt, mint itthon.


De ez csak az én véleményem. Senkit nem kívántam megbántani. Mindenki úgy nyaral, ahogyan szeret.

2010. febr. 7. 10:51

Nekünk is volt, mi nem mentünk, mert ahova szívesen felhasználtuk volna, ott a feltétel a következő volt: ezzel a jeggyel nem kell szállást fizetni, de a kaját meg kell rendelni az ott tartózkodásunk ideje alatt. És az annyiba került volna, mint máshol a szállás+kaja együtt.

Mi amúgy sem vagyunk helyzet kötött nyaralók, egy éjszaka itt, egy éjszaka amott, folyamatosan mozgásban vagyunk, nem mennénk vissza a hotelbe csak azért hogy együnk.

2010. febr. 7. 10:32

szia.

de jo hogy ezt a témát felvetetted!!

é

nekem is van ilen csekkem és mi is ezzel szeretnénk menni kirándulni majd a közeljövöben!!

szembe szomszédom ők voltak ezzel nyaralni és azt mondta hogy fele költségeiklettek,igaz pk akkoriban nem reggeli és 2-3 fogásos ebédesen voltak hanem csak reggelisen de hiszen ha mész kirándulni akkor ugy is mindegy hogy hol eszel mert ezt belekalkulálod a nyaralási plussz költségekbe,mi majd májusban megyünk Miskolcra,kiváncsi leszek,kiprobálom,.ahogy néztem nem nagy szinvonalu hotelek szállok vannak benn ebben a körben de pihenni megyek és séétálni a családdal nekem ez a fontos!!nekem nemkell all inklusiv és egyébb finomságok nekem az a fontos a családommal legyek és persze ne legyen putri a hely sem!!

remélem valaki konkrétabban tud erről majd valamit mondani,engemis érdekel

106. Emma*
2010. febr. 7. 10:31

Szia!


2008-ban mi is kaptunk ilyen csekket karácsonyra. Utánanéztünk és bizony nem használtuk fel, mert nem érte meg. 2-3 ezerrel lett volna olcsóbb, mint nélküle, mert csak a szálláshelyért nem kellett volna fizetni.

2010. febr. 7. 10:09
Szeretnek velemenyt kerdezni az Eurorest Hotelcsekkrol, megeri ezzel a csekkel kirandulni valahova?
104. ff36256613 (válaszként erre: 103. - Katic)
2009. nov. 14. 23:02
Te hol voltál, ha nem titok?
103. katic (válaszként erre: 101. - Kirani)
2009. nov. 14. 22:07

Ezekről a dolgokról beszéltem én is. :-)

Drága szálloda szobaárait kell megnézni, s rájöttök, hogy sokkal jobban megéri ezzel a csekkel. :-)

2009. nov. 12. 15:09

Sziasztok!

Hát, én olvastam itt jót, s rosszat, egyaránt:)

Igazából ezek, az utolsó kivételével, tavaly, vagy tavaly elött voltak.

Kérdésem, mostanában:2009-ben, volt-e valaki ilyen Eurorest csekkel nyaralni? Ha igen, hol, és mit kellett pluszba fizetni, meg volt-e elégedve, stb.??

Tudom,hogy van honlapjuk, de a személyes tapasztalat nekem többet ér. Ezért várnék pozitív/negatív véleményeket is, de csak 2009-ben!!

101. Kirani
2009. nov. 12. 00:26
Mi tavaly Olaszroszágban nyaraltunk ilyennel, és nagyon megérte. 4 csillagos szállodában kedvezményes szállást kaptunk (99 EUR helyett 19 EUR/éj/szoba (tehát nem /fő!)). A félpanziót kellett fizetnünk, mint "kötelező" ellátást, de jól is jött, hogy volt reggelink-vacsoránk. Az ára meg teljesen korrekt volt, reggelire svédasztal, vacsira meg 4 fogás volt, előzetes választás szerint. Így kb. 7-8 ezer forintból kijöttünk/fő, amiben a szállás és a félpanzió is benne volt. Ebédre meg pár euróból jóllaktunk, fagyi, piadina, pizza, tészták (nyami!).Jól körül kell nézni a neten, hogy olyan helyre menjetek, ami tényleg megéri. Fizuból sosem jutottunk volna el egy tengerparti, 4*-os hotelba... És arról, hogy beszélni kell róla 5 embernek, most hallok először. Mi nem csináltunk, vagy ha igen, csak azért, mert nagyon meg voltunk elégedve. De hogy kötelező lenne? Ja, és nem mentünk 14 éjszakára, csak egy szűk hétre, semmi gond nem volt belőle.
100. katic
2009. nov. 2. 15:07

Ez nem nyeremény, hanem egy OLCSÓBB kirándulási lehetőség. Az összes hotelnek meg kell nézni a honlapját, amely számításba jön, és kiderül - legalábbis a mi esetünkben -, hogy annyi pénzért, amennyiért a csekkel félpanziós ellátást kapsz, egyébként csak a szállást kapnád.

Ne dőljünk be minden reklámnak, de ha kellő kritikával és józan ésszel kezeljük a dolgot, megéri.

2009. okt. 11. 12:50
Újaban Európai Program az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért cim szó alatt bombázák az embereket./EPETF 2009/= EUROREST:
2009. máj. 25. 06:32
Szia!ez egy nagy rakás szemét!Mi vettünk,mert jaj de jó 14 éjszaka!de azon kívül meg tök drága!nem használtuk fel és kárba veszett 5000ftunk,azt hiszem annyi volt:S
97. Momo72 (válaszként erre: 94. - Mano5)
2009. máj. 25. 06:14

Szia!

Tényleg kamu az egész?

2009. márc. 10. 21:49
95. Pocy88
2009. febr. 7. 21:16
Sziasztok, nekem volna is egy ilyen hotelcsekkem, nincs szüksége rá valakinek? Privibe írjon, akinek kéne.
94. Mano5
2008. aug. 13. 17:38

Sziasztok!

Én is fogok eurorest hotelcsekket kapni 4900 forin pkért 14 napra szól,most jelentetem be a rendörségen őket fentvagyok jutalmazottak között

én nem szeretek hamis állításokat írni se mondani nem akarok bajba kerűlni miatta

2008. aug. 4. 15:05

Tavaly voltam vidékiként Eurorest csekkel Budapesten, egy panzióban, nagyon klassz egy hetet töltöttünk ott kettesben a német párommal.

Tényleg olcsóbb volt,hogy a szállást nem kellett fizetni.Két ismerősömnek is ajánlottam, ők is jó véleménnyel használták ki.

Most ismét vettem csekket, Spanyolba készülök.

92. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 91. - 39f5f6877d)
2008. aug. 4. 12:06
Pont ezt mondtam én is. Ezért nem használom fel a csekket! Egyszerűen nem éri meg!
2008. aug. 3. 23:30
Az öcsém tavaly volt Eurorest csekkel 14 napot. Igaz, hogy a szállás nem került semmibe, de a többi költséget összeadva drágább, mint két hét Horvátország szállással, pedig nem flancos helyen voltak.
90. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 89. - Bogárka62)
2008. aug. 3. 19:46

Szia, Bogárka!


Én nem ezt a számot kaptam! De a honlapjukon megvan a telefonszámuk is. Ahogy írtam, éppen ma mondtam le a foglalást, így én már nem nagyon akarok vele foglalkozni.

Igaz, a csekk maga még megvan és ebben az évben felhasználható. Ha valakinek kell, szívesen átadom. Nincs kitöltve.

2008. aug. 3. 19:21
Szia Pusi12! Valószinü, hogy olvastad amit a hotelcsekkről irtam! Hát leirom neked azt a telefonszámot amit lehet hivni ez az: Eurorest Információs Iroda 06-21-380-6666. Na mi ezt a számot hívtuk többször, hiába. Ezért írtunk emailt erre válaszoltak, hogy emailben tegyük fel a kérdéseinket! Próbáld hivni a számot! Hátha neked sikerül valakivel beszélni! Üdv.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook