Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Európa park Németország, járt már ott valaki? fórum

Európa park Németország, járt már ott valaki? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 6. 19:19
köszi mindenkinek aki erre járt amikor még nem volT gyerkőc voltunk Orlandóban akkor mindenre felültünk most se lenne másképp csak mostmár a gyerek érdekeit kell előtérbe helyezni ,néztem videokat nagyon tetszettek mégegyszer köszi a válaszokat:)
2009. jún. 6. 18:53

Én többször is volta,szerintem nagyon jó.Minden korosztályra sok játék van.

De ha már Németorságban jártok akkor a Holiday Parkot is nézzétek meg.

2009. jún. 6. 18:42

Amikor mi voltunk, lehetett igazi Milka-csokit csinálni és volt Fjordok országa is, ami annyit tesz, hogy beülsz egy gigantikus gumibelsőbe és lecsorogsz a fjordok között. Haláli jó!

De csak akkor, ha szeretsz csúszdázni, és nem bánod, hogy vizes leszel!

Minden vágyam, hogy egyszer visszamenjek és megmutassam a családomnak!

2009. jún. 6. 18:24

Tenyleg, orszagokra van osztva, es ugy van minden berendezve, ahogy az az orszagnak megfelelo, de szerintem nagyon sok a hullamvasut, azt a gombost mi is kiprobaltuk en ugy ereztem hogy majd kiesek...abban a vizesben is voltunk, nem elveztuk anyira, a nagy hullamvasutat is kiprobaltuk, hat nagyon izgalmas volt :S es mas elvezetest mi nem is talaltunk, csak hullamvasutat... de mondom mi osszel voltunk...


Gardalandban van foldalatti berendett kis vilag, ahol csak hajocskaban ulsz es nezed mi tortenik pl egy kaloz vilag...van olyan kisvasut ami bejarja a fel parkot, masik legevoben jaro vmi ami a park masik reszet jarja be, igy lathatod az egeszet, sokkal szinesebb es szebb...nekem jobban tetszett...

2009. jún. 6. 18:18

En par eve voltam ott, szep volt, jo volt, mondjuk osszel voltam, igy volt ami nem mukodott, eleg jol szorakoztunk de nekem inkabb Olaszorszagban, Gardalandban skkal jobban tetszett.

:)

3. 89b99f816e (válaszként erre: 2. - 89b99f816e)
2009. jún. 6. 18:16
A park játékai országokra vannak bontva, és azok jellegzetessége alapján megcsinálva. Vannak konkrétan kicsi gyerekeknek való játékok, de nyilván, ami felnőtteknek szól, oda gyerek nem mehet fel. Nekem konkrétan a vízes hullámvasút tetszett a legjobban, az nem is magas, és nem is gyors, csak élvezetes, ahogy a vízben landol. Volt egy olyan is, ami egy gömbben volt, felfelé, mivel a gömbben mentünk a vasúttal, tök sötét volt, semmit nem lehetett látni., lefele meg már gyorsan ment, és szintén vak sötét. Naggyon jóóó volt, izgalmas, mert azt sem tudtuk, hol vagyunk! :) Volt egy kalózhajó is, ami ide-oda himbálózott a magasban, olyan gyomrunk felugrik érzés :) A youtube-on rengeteg amatőr videó van, ha beírod az európa parkot.
2. 89b99f816e (válaszként erre: 1. - Rena79)
2009. jún. 6. 18:10
Mi tavaly voltunk Rustban az Európa Parkba! Nagyon nagy élmény volt! Bár én némelyik hullámvasúton féltem, de maga a park...Valami eszméletlenül igényesen és kreatívan voltak megcsinálva a játékok, történetek köré szővve. Csak ajánlani tudom, minden korosztálynak.
2009. jún. 6. 18:02
hello! ha már jártál ott akkor oszd meg élményedet milyen volt !!! nekem nagyon tetszik kérdeznék pár dolgot valakitől aki már járt ott, hogy egy 4 éves gyerekkel érdemes .-e oda elindulni,,kevés info található a neten róla hol keressem?,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook