Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » EU-s TB kártya mellett kössek biztosítást, ha külföldre megyek nyaralni? fórum

EU-s TB kártya mellett kössek biztosítást, ha külföldre megyek nyaralni? (tudásbázis kérdés)

2011. okt. 29. 11:10
ne mert flelesleges
2009. júl. 20. 13:52
Szóval akkor mindenki ajánlja a biztosítást!!
2009. júl. 20. 11:50
A kártya csak biztosítással együtt érvényes.
6. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1. - Varga.nora)
2009. júl. 20. 11:48
Mindenképpen, mivel nem EU tag. Sajnos szükségessé is vált a horvátországi biztosításunk, karambol, hazaszállítás (kocsi, utasok), telefonköltség, idő előtti hazautazás, nyaraló meg full kifizetve. Ja és meg kell nézni, hogy melyik csomagot választod. Röhejes 50 ezer a kocsi hazaszállításának díjtétele. A számla persze majdnem 200 ezer. A többit mi nyeljük be sajna.
2009. júl. 20. 11:23
Szerintem is kell, ha nem akarod magad a véletlenre bízni. Sosem tudhatod mi fog történni. Én is úgy tudom, ahogyan noeminoci írta.
2009. júl. 20. 11:12

Igen, mert az Eu bitosítás csak azt fedezi amit egy ottani állampolgár kap meg ingyenes orvosi ellátást. Igy lehet, hogyha neadjisten, szüksége lesz orvosi kezelésre fizetnie kell érte.

Ezt állja a + megkötött biztosítás és még egyéb dolgokat, pl szállítás, hozzátartozó szállítás, poggyászkár, + segít az ügintézésben is. Ami idegen országan sosem jön roszkor.

Én csak ajánlani tudom. Nem azon a pár ezer forinton kellene sporolni, mert ha baj van több százezret kell fizetni.

3. varga.nora (válaszként erre: 2. - 7d6d76a2fa)
2009. júl. 20. 11:08
Eddig mi is szoktunk kötni, csak most anyu kérdezte, hogy ilyenkor kell-e. Ezért gondoltam, hogy megkérdezem mások véleményét is.
2009. júl. 20. 11:02
A tv-ben azt mondták, kell, mert pl. a hazaszállítást nem fedezi. Mi tavaly Horvátországban voltunk, mi kötöttünk. Szerintem, ha az embernek van pénze nyaralni, legyen pár ezer Ft-ja biztosításra. Tudod, akkor van rendszerint a baj, ha nincs biztosítás...
2009. júl. 20. 10:53
Hétvégén megyünk Horvátországba, van ilyen TB kártyánk, szerintetek kössek biztosítást arra az egy hétre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook