Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eü alkalmassági kiskönyvet évente kell újítani? Vagy csak elég ha a tüdőgondozóban bepecsételik? fórum

Eü alkalmassági kiskönyvet évente kell újítani? Vagy csak elég ha a tüdőgondozóban bepecsételik? (tudásbázis kérdés)

7. globus (válaszként erre: 4. - F8db0709b8)
2010. aug. 8. 16:17
Ez igaz :) Mármint a bőrgyógyászati vizit, csak rápillant, hogy lát-e rajta fertőző betegséget. Adott esetben tényleg jó dolog, ismertem egy szakácsot, az összes körme gombás volt.
2010. aug. 8. 14:05
szerintem benne van, hogy meddig érvényes
2010. aug. 8. 14:01
Nekem mikor tavaly megcsinálták, vércukor, vérnyomásmérés volt, ill. a szememet nézte. Csak azt nem tudtam, hogy idén is menni kell e hozzá
4. f8db0709b8 (válaszként erre: 3. - Globus)
2010. aug. 8. 12:01

Nálunk székletet soha nem néztek,bőrgyógyászati vizsgálat abból állt,hogy a doki megnézte a kezünket,és pecsételt,mindezek előtt tüdőszűrés.


ez volt évente,ja és a szemünket is nézték.

2010. aug. 8. 11:44
A klasszikus eü. alkalmasság székletvizsgálatból, bőrgyógyászati vizsgálatból és tüdőszűrésből áll. Ez leginkább a szigorú szempontú munkahelyekre vonatkozik, főleg az élelmiszerrel foglalkozó területeken. Ettől több helyen eltérhetnek enyhébb irányba, kérdezd meg, hogy melyik szükséges. A vizsgálati leletek birtokában háziorvos írja alá az alkalmassági könyvet - papírboltban kapható.
2010. aug. 8. 11:33
Minden évben menni kell kötelező egészségügyi alkalmasságira a tüdöszüröddel plussz amit kérnek és ott pecsételik be hogy alkalmas vagy e a doki néni.
2010. aug. 8. 11:32
Eü alkalmassági kiskönyvet évente kell újítani? Vagy csak elég ha a tüdőgondozóban bepecsételik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook