Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ettől lehet magas a villanyszámlánk? fórum

Ettől lehet magas a villanyszámlánk? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 6. 15:55

Mekkora az új lakás? Nem nagyobb, mint az előző volt?

Az köztudott, hogy a hősugárzó sokat fogyaszt, illetve a régi elektromos berendezések is. A letört ajtó annyiban számít, hogy folyamatosan dolgozik a hűtű motorja, mert el akarja érni azt a hőfokot, ami a fagyasztáshoz szükséges.


A mosogatógép nem hinném, hogy sokat fogyaszt, azok nem régiek, így biztos energia takarékos.


Sokat fogyasztanak viszont a kis kütyük. Pl. a TV-hez kapcsolt box, a laptop aksi is folyamatosan töltődik és hasonló eszközök...

5. Lujcsa (válaszként erre: 1. - Petitange)
2014. ápr. 6. 15:20
A hősugárzó nagyon sok áramot fogyaszt.
4. kisj
2014. ápr. 6. 15:17
Mennyi az a nagyon magas számla?
2014. ápr. 6. 10:07

a hűtő meg a hősugárzó


a többi biztosan nem zabálja az áramot.

2014. ápr. 6. 08:43

A hűtő sztem biztos ludas a dologban, a hősugárzó is is sanszos.

Nekem onnantól lett kevesebb a villanyszámlám, hogy az összes izzót lecseréltem energia takarékosra, és nem kell a sok ezer forintosra gondolni, a Coop.os, izzó is nagyon jó, vagy mikor a LIDL-ben lehet ép kapni az ottani is tökéletes.


Mióta azt használom, 2,5-3 havi számlát is megtudok spórolni. Pedig nem megy kevesebbet a mosógép sem,ami már 11 éves, szinte folyton megy 3 gép / laptop , Tv /

2014. ápr. 6. 08:32

Egy pici hutonk van, amiben a fagyaszto resz ajtajat nem lehet rendesen becsukni mert el van torve rajta a zar, vagyis sosincs rendesen becsukva.


Szerintetek ettol megemelkedhet a villanyszamlank ?


A mosogatogep szerintetek sok aramot fogyaszt?


Oktoberben koltoztunk es az uj lakasban irdatlan nagy villanyszamlat fizetunk, de nem tudjuk miert.


Decemberben es januarban a bébiszitterunk éjjel-nappal hasznalt egy elektromos hosugarzot, amit veglegesen eltettunk. Most kijott a januar-februari szamla, ami nagyon magas. Lehet még a villanyzabalo futo miatt....de lehet mas is...


A mosogépunk A kategorias, ugy tudom az viszonlag energiabarat.


A huto lehet a ludas szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook