Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ételallergia és asztma alternatív gyógyítása fórum

Ételallergia és asztma alternatív gyógyítása (beszélgetős fórum)


23. Meli72
2018. aug. 28. 14:05
Sziasztok. Most 2018 ban annyi kutatás és annyi eredmény van arra vonatkozóan , hogy a probiotikumok fogyasztás nagyban tudja segíteni eme állapotok javulását, hogy a kutatók is meglepődnek az eredményeken. Én egy olyan készítményt fogyasztok ami magyar termék és 17 milliárd az élőflóra száma. HA gondolod privátban küldök konkrét terméknevet is.
22. f64f0d9a69 (válaszként erre: 19. - Skitti)
2012. okt. 25. 20:55
Sok szerencsét kívánok!
21. Mariann63 (válaszként erre: 20. - Mariann63)
2012. okt. 25. 12:57
Ja és nem vagy türelmetlen, én is így gondolom.Én is ugyan ezt érezném, ha az én kicsim lenne ételallergiás.
20. Mariann63 (válaszként erre: 17. - Skitti)
2012. okt. 25. 12:45

Az ekcéma biztos, hogy a tej és tejtermékektől van.Nálunk is vannak a fórumon olyanok, akiknek pár korty tej a kávéba és már jön is a viszkető folt a kezükre.

Az a fontos, hogy mindenki megtalálja a számára megfelelő módszert.Sajna nem könnyű...

19. skitti (válaszként erre: 18. - F64f0d9a69)
2012. okt. 25. 12:38
Nagyon szépen köszönöm. Szuper!!
18. f64f0d9a69 (válaszként erre: 17. - Skitti)
2012. okt. 24. 16:59

Nem vagy türelmetlen, csak félted.

Én is ezt tenném.

Elküldtem egy linket, ott esetleg érdeklődhetsz a lehetőségek iránt.

Teljes gyógyulást kívánok!

17. skitti (válaszként erre: 16. - F64f0d9a69)
2012. okt. 24. 14:57
Persze, a helyes étrend az alap. Mivel tej és tojás érzékenyek, így azt alapból nem is kapják, plusz egy csomó mindenre allergiások még. Emellett egészségesen étkezünk, megfázás esetén táplálékkiegészítőket kapnak gyógyszerek helyett, táplálékkiegészítőkkel szépen minimalizáltuk az asztmás napokat, az ekcémás foltok eltűntek, tehát jó úton haladunk, csak jó lenne találni egy véglege gyógyulást hozó módszert. Vagy én vagyok türelmetlen? Sokat akarok? Végülis ha belegondolok, soha nem betegesek ... csak az rettegés szűnne meg, hogy nehogy valahol egy mogyorós kekszbe beleharapjon, vagy diós sütibe.
2012. okt. 24. 12:59

Igazat adok Mariann63-nak!

Az étrend megváltoztatása a fontos, mert vannak olyan ételek, amiket nem tudnak egyes emberek megemészteni.

Ilyenek a tej, a tojás, a liszt pl.

Én a vércsoport szerinti étrendet használom ugyan, de itt is pl. a tej az asztma egyik fő oka a legtöbb embernél.

Vannak, akiknél ez később javul, de akinek hiányzik valamilyen enzim a szervezetéből, annak azt el kell kerülnie.

Ilyen esetben a kineziológia mit sem ér.

15. Mariann63 (válaszként erre: 14. - Wecuska)
2012. okt. 24. 12:09
Én is hasznosnak tartom a kineziológiát, de vannak helyzetek, amikor nem könnyű a problémákat megoldani.Nálunk is elég sokszor van feszültség a párommal az anyagi gondok miatt, az étel, macska és pollenallergiám mégis elmúlt félévnyi paleo után.
14. Wecuska (válaszként erre: 12. - Skitti)
2012. okt. 24. 11:57
hát nálam is allergiás a gyerek és ennek ellenére a férjemmel nekünk kell rendbe hozni a dolgainkat.Ha köztünk nincs feszültség nem lesz allergia sem
13. Mariann63 (válaszként erre: 9. - Skitti)
2012. okt. 24. 10:43
Küldöm priviben.Meg less bele a receptes naplóimba, 5 féle paleos is van témák szerint.
12. skitti (válaszként erre: 11. - Wecuska)
2012. okt. 24. 10:23
Nálunk az a probléma, hogy a gyerekek ételallergiások, és a nagy asztmás is. Így őket kellene kezelni. Nem tudom ez gyerekeknél mennyire alkalmazható.
2012. okt. 24. 10:11
nem kezelt.mert a változást neked kell megtenned az életedben,ő csak rávezet a probléma okára a többi a te dolgod.kaptam tőle feladatot amit 26 napig kell csinálnom,hogy a rossz gondolatokat megfordítsam és a javamra váljanak.
10. skitti (válaszként erre: 8. - Wecuska)
2012. okt. 24. 09:59
És kezelt is ezzel? Hogy zajlik egy kezelés?
9. skitti (válaszként erre: 6. - Mariann63)
2012. okt. 24. 09:58
Tudnál linkelni egy címet, ahol az elepvető infók megvannak a paleolit táplálkozásról? (Gondolom rengeteg van, így olyan kellene ami elindít a "dzsungelben". :)) ) Mert még csak a kifejezéssel találkoztam, de nem tudok igazán semmit sem róla. Előre is köszi.
2012. okt. 24. 09:57
hát én nemrég voltam kineziológusnál és ő is ezt mondta,ha megoldódnak a problémák eltűnik az allergia.
2012. okt. 24. 09:55
Én is találtam már olyan dolgokat, amivel nagyon jól karbantarthatóak ezek a betegségek, de most a cél a teljes gyógyulás lenne. Próbálnám a lelki dolgok irányából megközelíteni, ezért érdekelne a kinezológiás megoldás. Valakinek van tapasztalata?
2012. okt. 24. 09:53
Nálunk a paleosok között sok gyógyult allergiás van, esetleg nézz utána. Doki is van, akihez el lehet menni célirányos táplálkozást összeírni neki.
2012. okt. 24. 09:48
ja és persze minél kevesebb olyan étel aminek nagy a histamin tartalma,mert belobbantja a többi allergiát is.pl:paradicsom.Nyáron alig adok neki,inkább télen.
2012. okt. 24. 09:47
én nem tudom,hogy lehetséges-e teljes gyógyulás ebből.Amikor a fiam olyannal találkozik amire allergiás általában homeopátiával csillapítom a tüneteket.histamin a neve és létezik laktóz mentes kivitelben amit a remedia gyárt.
3. skitti (válaszként erre: 2. - Wecuska)
2012. okt. 24. 09:44
Elsősorban a teljes gyógyulásban reménykedek, de nyílván minden megoldás érdekel. :))
2012. okt. 24. 09:43
arra gondolsz,hogy meggyógyítani az allergiát,vagy amikor van allergiás tünet azt enyhíteni?
2012. okt. 24. 09:35

Sziasztok!


Van valakinek tapasztala ételallergia (tej, tojás, magvak stb.) és asztma ellen alternatív gyógymóddal való kezeléssel kapcsolatosan? (Kineziológia, akupunktúra stb.) Kérem, aki próbálta, ossza meg velem a tapasztalatát, akár sikeres volt, akár nem. Előre is köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook