Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Et+10 pozitív teszt, ET+12 hófehér? fórum

Et+10 pozitív teszt, ET+12 hófehér? (beszélgetős fórum)


9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Kathrinne)
2022. aug. 6. 12:09

Szia.

Nem sikerült. Megtapadt valamennyire, de el is ment mire a vérvételre mentem.

8. Kathrinne (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 14. 09:56

Szia!Mi lett végül?Sikerült?Nekem is volt egyszer hasonló sztorim és nekem nem sikerült,biokémiai terhesség lett.

Szintén lombik volt.

7. papája (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
2022. ápr. 20. 13:40
Én is erről írtam, csak röviden. Megtermékenyülés volt, beágyazódás nem, vagy kétséges.
6. Ágio8405 (válaszként erre: 2. - Papája)
2022. ápr. 20. 12:46
Lombik volt úgyhogy itt már csak beágyazodás kellett volna.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Charlize)
2022. ápr. 20. 10:58
Nem, ennél most semmi nem volt, csak progi, ösztrogén, meg prednisolon (ami azt hiszem immun gyengítő, vagy vmi hasonló).
4. Charlize (válaszként erre: 2. - Papája)
2022. ápr. 20. 10:02

ET embrio traszfert jelent. Azaz osztódó, többsejtes embriót ültetnek be, ami már rég túl van a megtermékenyülésen.

Ha volt HCG, akkor már a beágyazódás is megkezdődött.


FI: a 2. tesztem nekem is halványabb lett, aztán mégis lett baba. Talán van még esély.

Beültetés után nem kellett HCG tartalmú vmit kapnod? Pl. Ovitrelle…

3. Léna123 (válaszként erre: 2. - Papája)
2022. ápr. 20. 08:26
A megtermékenyülés biztos, mert az ET embrió beültetést jelent.
2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 08:22

Lehet, hogy megtörtént a termékenyülés, de a beágyazódás már nem.

Máskor légy türelmes, hogy ne csalódj.

2022. ápr. 20. 06:11

Sziasztok.

ET+10en elpisiltem egy tesztet, azt gondoltam, az már nagyjából azért biztosat mutat, (tudom, hogy a túl korai teszt még nem garancia semmire,) és pozitív lett. Halványan, de egyértelműen (tehát nem az az 1000 évig forgatod h beleláss valamit).

2 nap múlva az újabb teszten már sokkal halványabb volt, ha akartam beleképzeltem szitu. Ma ET+13 tök fehér az egész.

Nagyon lehangolt ez az egész. :(

Tudom, én vagyok egy nagy barom, hogy nem vártam tovább (ez volt az első alkalom, hogy nem bírtam kívárni vele a vérvétel napját), de mégis szíven ütött a dolog.

Soha nem volt még pozitív tesztem, és nagyon megörültem a dolognak.

Van minimális esélyem vajon, hogy a holnapi vérvételen jó hírt mondanak, vagy jobb, ha tehetem a dolgot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook