Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Észrevettétek már, hogy nálunk minden vitamin legalább 2-3x annyiba kerül mintha külföldről rendelnéd? fórum

Észrevettétek már, hogy nálunk minden vitamin legalább 2-3x annyiba kerül mintha külföldről rendelnéd? (beszélgetős fórum)


19. guzmi (válaszként erre: 14. - B486c9cf7d)
2013. júl. 1. 23:02
Alaposan utánanézek mindennek, a halolaj a legjobb amit venni lehet, nem azt mondtam, hogy a legolcsóbb, hanem a harmadáért veszem ha kintről rendelem. Ugyanaz mint amit itthon kapnék. Vitamint én is külön alkotóelemenként szoktam, és soha sem ugyanazt a márkát, mindig csak jókat, de váltogatom.
18. guzmi (válaszként erre: 17. - 408020f45e)
2013. júl. 1. 22:58
Hogy milyen igazad van!
2013. júl. 1. 17:42

Sőt! A megélhetés is, a lakásfenntartás és minden egyéb is többszöröse itthon!

De azért van ami nálunk sokkal olcsóbb, mint külföldön! Biztos rájönnétek, de azért leírom: a munkaerő!

2013. júl. 1. 06:29
Én a telefonomhoz rendeltem kiegészítőt. A v....rán 1500/db. Szétnéztema eb....en. Külföldről 2 hét alatt, 300/db áron hozták haza. Postaköltség nem volt.
15. Dodi44 (válaszként erre: 5. - B486c9cf7d)
2013. jún. 30. 23:39
Nem e tul sok hirdetest olvastal...
14. b486c9cf7d (válaszként erre: 11. - Guzmi)
2013. jún. 30. 23:37

A halolaj kenyes tema, azzal vigyazni kell, abban olcso husnak hig a leve es a draga se feltetlenul jelent jo minoseget.

Vitaminokban pedig ami tenyleg karos kiseroanyagoktol mentes es a legmegfelelobb, a szervezet altal legfelhasznalhatobb es nem az artalmas vagy toxikus formaju hatoanyagot tartalmazza, az se feltetlenul olcso. Ugyanakkor a legtobb ember nem veszi a faradsagot, hogy ezeknek alaposan utananezzen.

En meg olyan komplex multival nem talalkoztam, aminek kifogastalan volt az osszetetele, amire szuksegunk van, egyenkent szerzem be. Az a biztos.

13. Dodi44 (válaszként erre: 11. - Guzmi)
2013. jún. 30. 23:36

Ha a vitaminoknal tartunk, a Magyar termeloktol a jobb piacokon vett termekek hatalmas %-a nem genvaltoztatott! Tehat a vitaminok meg benne vannak a termekekben!

Ergo= nem kell hozzajuk adalek vitamin.

Ne a kitudja honnanjott nagyker.-nel beszerzett kofak (tiszta, puhaboru kezuek)alltal arult termekeket vasaroljuk, hanem azoktol, akiknek "piszkosan" repedezett kezeik vannak, a termeloktol! Azok az igazi termekek. Tap dusak!

azokhoz nem kell adalek vitamin.

Ne magtalan "micsurin" dinnyet, izetlen almat, paradicsomot, paprikat vegyuk meg a boltokban, azok mind gen valtoztatottak, ahol a polcon valo elete a fontos, meg a szine, nem az izuk es a tartalmuk. Magad valasztod mit eszel, termeszetes vitaminnal, vagy anelkulit.

12. Dodi44 (válaszként erre: 6. - Guzmi)
2013. jún. 30. 23:25

Tartsuk az ararazi politikat is a szem elott.

Az arak meghatarozasanak a regi magyar iranyitasi elve az volt, a megtermelesi ar + 10% profit.

A nyugati ar politikanak nincs koze a megtermelesi koltsegnek, hanem az arak tukrozik: amit a piac es a konkurencia elvisel!

11. guzmi (válaszként erre: 10. - Timycat)
2013. jún. 30. 22:51
Igen, de inkább vitaminok, halolaj, stb érdekel, illetve aminek tudom, hogy milyennek, mennyinek kell lennie és összehasonlítom, és van amerikai gyógyszerész barátunk aki rábólint.
10. timycat (válaszként erre: 4. - Guzmi)
2013. jún. 30. 22:35
Ez igaz, mármint hogy nálunk általában drágább, de én a táplálékkiegészítőkkel, gyógyszerekkel, élelmiszerrel óvatosan bánnék, Mo-on messze a legszigorúbb a minőségi ellenőrzés, rengeteg készítmény kirostálódik, ami hatóanyagban esetleg ugyanaz csak arányaiban nem (de ehhez annyira nem értek) viszont van rálátásom olyan termékre, amit itt Mo-on takarmányozásra sem lehet felhasználni, míg teljesen ugyanazt az USA-ban simán megetetik az emberekkel
9. jstefan (válaszként erre: 8. - Guzmi)
2013. jún. 30. 22:12
Neeem! De megfigyelhető hogy általában itt könnyebben eladható az EU többi országából kitíltott vegyi,vagy műszaki szemét.Vagy több tonna szemétből kiszedett lejárt szavatosságú átcsomagolt élelmiszer.Itt lényegesen több a kapzsi,parazita aki mindent el tud adni mert kitűnő kommunikációs képességgel rendelkezik,és nem kell neki attól félni hogyha lebukik a fejét belenyomják a válla alá.Ezenkívül tudja hogy a médiák segítségével mindenki neki fog igazat adni.
8. guzmi (válaszként erre: 7. - Jstefan)
2013. jún. 30. 21:41
Birkák vagyunk?!
7. jstefan (válaszként erre: 1. - Guzmi)
2013. jún. 30. 21:32
Azért van minden terméknél a jelentősen magasabb ár, mert a magyarok eltűrik hogy a kereskedelem nagy részét parazita nepperek bírtokolják!!! Tisztelet a kivételnek!
6. guzmi (válaszként erre: 5. - B486c9cf7d)
2013. jún. 30. 21:29
Ma húztam fel magam az msm krémen ami itthon 100ml 6400 forint ugyanaz amerikában hatóanyag stb, csak a dupla mennyiség 8.70 dollár 4 dollár a fuvar.
2013. jún. 30. 21:25

Itt Angliaban legalabb a duplaja, vagy haromszorosa az ara ugyanazoknak a taplalekkiegeszitoknek, mint az USA-ban.

Es ott tobb tisztabb osszetetelu keszitmeny van, mert eleve nagyobb a valasztek.

2013. jún. 30. 21:04
Már több mindenben megbizonyosodtam, hogy teljesen hülyére vesznek minket magyarokat, a sokkal kisebb jövedelemből élőket húzzák még jobban le, vagy csak kedves honfitársaink próbálnak meggazdagodni rajtunk. Szeretem a hazámat, nem mennék innen sehová, de miért minden ilyen rettentően drága, hiszen alapból csak a töredékét éri ha máshol olcsóbban kapod.
2013. jún. 30. 20:51
igen,észre
2. Aquatica (válaszként erre: 1. - Guzmi)
2013. jún. 30. 20:50

én is észrevettem :P.

és nem is mind olyan jó.

2013. jún. 30. 20:18
Felháborítónak tartom,hogy most speciel a vitaminok étrend kiegészítők között nézelődtem és mindent összehasonlítva hatóanyag tartalom, stb fele harmada az ára ha külföldről rendelem. Posta költséggel együtt. Szóval nézzetek körül rendesen mielőtt súlyos ezreket költenétek, mert megy ez olcsóbban is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook