Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eszement reklámszövegek fórum

Eszement reklámszövegek (beszélgetős fórum)


17. ina87
2017. ápr. 13. 20:03
fulimucil Ábel nem lenne olyan rémes ha egymás után nem volna a kérdés de miért ahh nem is tudom mit vártak ettől a reklámtól mián meghalj az ember el csapja a tévét szóval semmi értelme a reklámnak...
16. unom
2017. ápr. 12. 19:12

Itt van pár jó példa:

[link]

2017. ápr. 12. 19:05
Mostanában Kasszás Erzsit utálom. :D Bár csak alapzajnak szól a tv, de azt mindig meghallom.
2017. ápr. 11. 14:16

Az oreo kekszes reklámoktól falnak tudnék menni. Az elmúlt egy-két hétben mintha nem láttam volna, de nem rég mentek az Idelynes reklámok ("Lányok én vagyok a ti .... énetek"), na azoktól szó szerint a gyomrom forgott, még nőként is.

Ja meg a Dörmi reklám, ahol a végén felsorolják, hogy mik vannak benne (búza, tej meg mittomén még mi), nem is értem, ezek manapság nem igazán az egészséges ételek közé sorolt alapanyagok, ők meg még külön ki is emelik. Jó, hogy azt nem tették hozzá, hogy tele van cukorral. :)

13. Liza64
2017. ápr. 11. 10:08
A falnak megyek a lábgombás pasitól, aki közli, hogy "most én jövök" és kacsint is hozzá. Aztán elveszi az ecsetelőt a fiatal nőtől és használni is fogja ugyanazt??????
2017. ápr. 10. 07:38

Annyiszor mondtam már, hogy leülök egyszer a tv elé, és összeírom, hogy hány féle-fajta ilyen-olyan betegség-megelőző akármiket reklámoznak.... az eszem megáll. Ha mindet-mindet elkezdeném naponta beszedni, kb. egy hét után visznek a temetőbe!

Ezekkel a megelőző-cuccok reklámozásával szinte beledumálják az emberbe, hogy őneki arra valóban szüksége van/lesz rá! Egyenesen megtiltanám!

2017. ápr. 9. 20:01
Kasszás Erzsi az ász! Régebben nem bírtam a reklámokat, de egész viccesek vannak. A másik kedvencem a netpincéres, amikor a telefonjával gyúrja a pizzatésztát és akkor "De ne így!"
2017. ápr. 9. 16:44
én attól kapok rohamot, hogy mostanában egyre több reklám mellé dalocskát is írnak és annyira idétlen dallamtalan nóták vagy minek nevezzem, borzasztóak a legrosszabb a "Merci, hogy vagy nekem" zenemű
9. 9c485f67e8 (válaszként erre: 1. - 12d083b51b)
2017. ápr. 9. 16:01

felejteni akarom azokat, nem itt olvasni

a megszakítás kontra óvszer reklámtól hányni tudnék

2017. ápr. 9. 15:36

az uni*er most nagy bakot lőtt a majonézes kampánnyal...


[link]

7. Yennefer (válaszként erre: 3. - 12d083b51b)
2017. ápr. 9. 15:24

a másodikra:

ha online rendeled meg de a hozzá tartozó üzletben veszed át, nincs szállítási költség.


teszem azt szolgáltató webshopjában rendelek egy telefont és az üzletbe (nem magamhoz, házhoz) kérem a szállítást akkor ingyenes

2017. ápr. 9. 14:49
Ha másért nem, hát ezért érdemes leszokni a cigiről. És ha mindezek ellenére mégis meghalnék, majd visszajövök, és beperlem őket! :))
5. bnedora (válaszként erre: 4. - 12d083b51b)
2017. ápr. 9. 14:32

Nem hiszem, hogy bajt csináltál volna. Majd kiderült, mennyien fognak hozzászólni.


Amúgy, alig van normális szövegű reklám, nekem sem tetszenek.

4. 12d083b51b (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2017. ápr. 9. 14:29
Sajnálom, nem tudtam róla! Akkor most ezzel nagy bajt csináltam????
2017. ápr. 9. 14:27

Ma itt a net-en nyomták az orrom alá:

"Meg fogsz halni, ha nem hagyod abba a dohányzást!"

Én már abbahagytam, ezek szerint örökké élni fogok?


Korábban többször lehetett olvasni:

"Üzletben történő átvétel esetén 0 Ft szállítási költséget számolunk fel!"

Hogy is van ez?

2017. ápr. 9. 14:27
Nem akarok offolni, de több fórum is van jó v. rosszszövegű reklámból.
2017. ápr. 9. 14:25

Néha-néha olyan hülye reklámokat lehet olvasni, látni, hogy sokszor égnek áll tőle a hajam, és nyomják-nyomják... nem tudom, hogy akik egyáltalán kitalálják, és akik rábólintanak, azoknak nem tűnik fel, hogy valami őrületes hülyeség???

Gondolom mások is találkoztak már sokszor felháborító, vagy röhejes, stb. stb. reklámokkal.

Gondoltam, hogy gyűjtsük őket egy csokorba.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook