Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Esti alvás előtti felpörgés, vadulás 3 éveseknél mitől lehet? fórum

Esti alvás előtti felpörgés, vadulás 3 éveseknél mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 3. 22:01
Nekem egy 2 és egy 4 éves gyerkőc van. Ők is vadulnának fürdés után ha hagynám. De nagyon szigorú menet van, ha nem viselkednek azonnal megvonás van. PL.: fürdés után 20 perc mese a tévében, de nem kelhetnek fel a kanapéről. Ha felkelnek, tv azonnal kikapcs. Utána mese olvasás az ágyban, ha nem figyelnek, ugrálnak, azonnal otthagyom őket. Igy tudják hogy nem viccelek, és viselkednek.
2013. aug. 3. 21:56

Az én két fiam ugyan ilyen....

A nagyobbik 6 éves a kicsi 3 most lesz 4 de majdnem minden este megy a vadulás....

Küzdünk apjukkal rendesen....

2013. aug. 3. 21:54
Az egyikük már reggel 6-kor felkel, a másikuk még aludna (meg én is...) Napközben délután lenyomnak 2-3 óra alvást a bölcsiben. Valószínűleg már kevesebb az alvásigényük, de nem is az a baj, hanem az, hogy mintha gombnyomásra megőrülnének... Néha már kiabálni kell velük. Pedig szép nyugisra szervezem az estéket, nincs TV, csak meseolvasás (ha nem ugrálnának rajtam és a könyvön...), csillagok nézegetése (de dübörögnek az erkélyen és a szomszédokhoz átkiabálnak...) Most 3 napig elszeparáltuk őket (vidékre ment az egyikük), és hihetetlen, milyen nyugis volt mindkettő! Nem kellett felemelni a hangomat, nem volt szemtelenkedés, rohangálás, dobálás, hiszti. Ha együtt vannak, nagyon felspannolják egymást.
2013. aug. 3. 21:47
igazi gyerekek! :) mikor kelnek reggel?
2013. aug. 3. 21:38
Ikerfiaim 3 évesek, egy-két hónapja az esti fürdés után felpörögnek, vadulnak, rohangálnak, az ágyban is ugrálnak, és fél 10 előtt nem alszanak el. Pedig egész nap játszóterezünk, mozgunk. Nagyon elevenek, de hogy még estére sem fáradnak el... Ti hogyan kezelitek a nagyon eleven gyerekeket?
2013. aug. 3. 21:36
Esti alvás előtti felpörgés, vadulás 3 éveseknél

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook