Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Espito gtx babakocsi fórum

Espito gtx babakocsi (beszélgetős fórum)


10. Olgi1977 (válaszként erre: 8. - Tereteri)
2010. febr. 7. 19:42
szerintem ugyanazt láttuk :-)
9. tereteri (válaszként erre: 8. - Tereteri)
2010. febr. 6. 07:59
Ezek szerint nem :)
8. tereteri (válaszként erre: 7. - Olgi1977)
2010. febr. 5. 20:57

Szia!

Én is csak a neten néztem ki, megrendelésre hoznak belőle, de jó lenne látnom élőben.

Egyébként, nekem a súlya és a masszivitása miatt szimpi. Illetve jó nagy kerekei vannak, de jól forognak, ha bolygósítod.

Egy lengyel bemutató videót láttam már róla, ha érdekel.

7. Olgi1977 (válaszként erre: 6. - Tereteri)
2010. febr. 5. 20:53

Sajnos még nem, ezért is nem merem megrendelni.

Hová hozták? Meg lehet valahol nézni?

2010. febr. 5. 13:12

Szia!

Én is ezt a típust néztem ki. Most hozták be, eddig nem találtam róla tapasztalatot. :( Ti láttátok már élőben?

2010. jan. 21. 15:05
Nekünk sport babkocsink van a mark4 es. nagyon könnyű,kis kerekei ellenére nagyon jól lehet vele közlekedni, sok kisbabásat láttam akik megakadtak, eddig velem nem fordult elő:-)Mi már több mint 1 éve használjuk és meg se kottyant neki. Pedig úgy voltunk vele ha már annyit kibírt jól jártunk. Tuti a tesója is ezt fogja használni. Autósülésből mi a 0-25 ig vettük,mert az nagyon puha párnázott mikor meg már nagyobb kell reméljük jön a tesó és akkor ő kapja meg és akkor majd a lányomnak veszünk nagyobbat. Hosszú úton sztem fontos hogy kényelmes legyenés nekem a 36 kg ak kicsit "keménynek" tűntek. Sőt a miénk dönthető is ami lehet hogy a 36 osoknál nincs, de ez nem biztos csak azt hiszem.
2010. jan. 21. 12:49

Autósülésből is láttunk most egy jó espirot, lehet mi is beruhárunk rá. 9-36 kilóig.

Strapabíró a babakocsi? kibír majd több gyereket is?

2010. jan. 21. 12:24
Nekem a gtx-ben nincs de nekünk az espiro elődje van a baby point és én nagyon szeretem, de az autósülésünk espiro és nekünk nagyon bevált. A köv babámnál biztos ilyet veszek.
2010. jan. 21. 10:35
Bocs, nem Espito, hanem Espiro GTX
2010. jan. 21. 10:34
Tegnap ajánlották nekem ezt a babakocsit és tényleg egész jónak tűnik. Van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook