Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esőruházatot kedvelő Hölgyeket keresek! fórum

Esőruházatot kedvelő Hölgyeket keresek! (beszélgetős fórum)


17. 3e437d31f0 (válaszként erre: 16. - Grancy)
2012. márc. 16. 16:01
Neked csak a gumibugyik jönnek be?
16. grancy
2012. márc. 14. 23:09
2012. jan. 1. 09:45
Itt is csak magamnak tudok boldog új évet kívánni.:)))
2011. aug. 25. 09:27
Úgy látom rajtam kívül nem jár ide senki. Akkor most ez fórum, vagy nem fórum? Klaramaria is elveszett.:(
13. 3e437d31f0 (válaszként erre: 12. - Klaramaria)
2011. júl. 13. 14:38
Nálam már gyerekkoromban kialakult ez a fétis. Tapasztalataim szerint Magyarországon csak a férfiaknak van ez a fétise, vagy csak mi merjük bevállalni:). Nekem a vékony fóliából készült ruhák tetszenek, amiket külföldön be is lehetne szerezni. Sajnos nálunk nem található ilyen üzlet, így magamnak kell csinálni vékony takarófóliából, vagy esőkabátot kell venni, ami vékony fóliából készült.
2011. máj. 2. 18:44
Mielött még valaki aberráltnak hinne ez tudományosan is elismert fétis, ami ,legalább is nálam egy sima munkahelyi neylonöltözet kötelező viselése közben alakult ki.Tudom vannak olyan fórumok ahol ezekkel a témákkal foglalkoznak de ők ebben a témában elfogultak(gyakorolják),ők nem tudnak kivülállóként beszélgetni erről.
2011. máj. 2. 18:23
Valóban esőben szoktam hviselni az utcán és ne munkavédelmi felszerelésre gondoljatok ,mert vannak nagyon csini pvc, orkán és lakkruhák ,nacik és köpenyek amiket napsütéses időben is lehet hordani. Meleg kicsit én csak mozgószaunának nevezem és utcára nem megyek olyankor benne. Nem tagadom az esős idő minden percét kihasználom!
2011. máj. 2. 08:13
Sárga esőköpeny, egyik ujjából kampókéz fityeg?! :) Ühüm, szoktam így közlekedni az utcán. Ugyanilyen színű sityakot tökig a fejembe húzva.
2011. máj. 2. 08:01
A tegnapi Tabáni koncertre (mivel egész nap esett az eső) felvettem a tuti rikító csíkos gumicsizmámat. A nagy sár miatt a farmer szárát belülre tettem, szóval elég feltűnő voltam. Egy rockersrác odajött (gondolom a haverok miatt) és e akarta cserélni velem a lábbelijét... Nagyon mókás volt, ahogy győzködött, hogy az övé milyen márkás, kényelmes stb... :DDD
2011. máj. 2. 07:54

Ha napsütésben viseled, biztosan megnéznek :-)


Gondolom, csakis esőben viseled, vagy állandóan???

2011. máj. 2. 07:42
Én is megnéztem a szomszédot, sőt a férjem is amikor a hello kittys esőkabátban ment az utcán. És van hozzá tartozó vízálló bevonazú táskája is. Mint a 2 éves kislányomnak, de ő már harminc valahány éves.
2011. máj. 2. 07:39
Azért vannak jól kinéző és kényelmes gumicsizmák is- ha csigaszedni megyünk a gyerekkel én is azt szoktam felvenni (tegnap is), mert egyébként facsarni lehetett volna a sima cipőből a vizet. De mondjuk augisztusi hóségben elég gázos ilyenben falangálni.
5. dominós (válaszként erre: 2. - Gavrilo1)
2011. máj. 2. 07:37
pölö...ami leeseik rólad pár lépés után...elhiszem, hogy megnézik a férfiak :)))))))))))))
4. Gavrilo1 (válaszként erre: 3. - Bared)
2011. máj. 2. 07:37
Na de ezt nedves, esős időben hordja általában az ember. Nem? Vagy csak én vagyok lemaradva?
2011. máj. 2. 07:34
gondolom divatos gumicsizma, esőkabát és társai:-)
2011. máj. 2. 07:20
Milyen az az esőruházat?
2011. máj. 2. 06:00
Sziasztok! Tudom furcsa ez a téma de nekem nagy kedvenceim ezek az öltözetek, szivesen viselem őket és jóleső érzéssel tölt el hogy megnéznek a férfiak és elismerően nyilatkoznak rólam. Van ezzel még igy valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook