Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Esmya tapasztalatok fórum

Esmya tapasztalatok (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2152. meezyke (válaszként erre: 2149. - Rozmant)
nov. 11. 16:59
köszi..inkabb passzoltam..semmi pozitívat nem olvastam róla..inkabb a műtét..
2151. rozmant
nov. 11. 13:34
Hàlistennek jó a vérképem😊 mehet tovàbb az esmya,màrcsak màsfél doboz van hàtra
2150. rozmant
nov. 8. 17:12

Sziasztok!

Próbàlta valaki vagy hallott a Hölgyi tea teakeverékről?

2149. rozmant (válaszként erre: 2148. - Meezyke)
okt. 31. 16:44
Nekem a 3 havi volt 14400 Ft.
2148. meezyke
okt. 30. 15:57

sziasztok...

Elkeseredtem..Nekem is felírták ezt a gyógyszert..2 mioma..Egy 3cmes és egy 1,5cmes ..11.ére várom a havit.holnap májfunkció eredmény..ha az jó akkor mehet a kezelés..

mennyibe kerül amúgy mert a net 46e ftot ír..de a doki 4000t mondott...

okt. 28. 20:22
Alvókám nem jó. Mensim se jött még meg.
2146. rozmant
okt. 25. 11:20
Én most szedem a 4-ik dobozzal. Idàig semmi gond nem volt az ízületi fàjfalmat leszàmítva,az is elviselhető. Inkàbb ami aggaszt az a sötétedő vizelet,szedem a Màriatövis kapszulàt. Hétfőn kérek beutalót vérvételre.
okt. 16. 07:21

Múlt héten csütörtökön fogyott el a kiírt kúra. A 3 db.

Mióta elfogyott, az alvókám az katasztrófás lett.

Délelőtt, de inkább reggeli felkelés után nem sokára, olyan álmosság gyötör, hogy aludnom kell. ( ha meloznom kellene mi lenne??? elaludnék a munkaasztalra borulva??? )

Fél 5 körül kelek.

Tegnap, és hétfőn is, vissza aludtam jó 2 óra erejéig.

hogy ez a bogyó mellékhatása, az jó kérdés...

Ami még nagyon zavar, a rövid távú memória.

Álmosság, feledékenység sajnos nem újkeletű. Csak a mértéke gyanús. Ennyire erős egyik se volt.

Ha megjön, és elmúlt, utána ultrahang....

Mária tövist ki kellene próbálnom. Hátha csökkentené ezt a nekem gáz, mellékhatásokat....

szept. 16. 22:47

Ergamm csepp. esetleg. Hazi orvos is felírhatja. de inkább doki.

Nekem felírták azt, mert ha abbahagyom a gyógyszert, valószínű erős lesz. De inkább úgy van ez, hogyha erős lenne, akkor ott az ergamm csepp...

2143. betti6 (válaszként erre: 2129. - Töprengő)
szept. 16. 19:25
Sziasztok.Én is így vagyok.Elfogyott a gyógyi,megjött kicsit,de folyamatosan.Mit csináljak,menjek vissza a dokihoz?Úgyse csinál semmit? Nem?
2142. acveron (válaszként erre: 2141. - Rozmant)
aug. 8. 10:47
Nekem is fél évig kell szednem és szedek Máriatövis Forte kapszulát is mellé!
2141. rozmant
aug. 6. 10:36

Lenne még sok sok kérdésem.

Szed valaki valami màjvédőt esetleg.

Nekem fél évig kell szednem az esmyàt,lassan 1 hónapja szedem. Szàmítsak valami késöbbi mellékhatàsra?

2140. rozmant (válaszként erre: 2139. - Acveron)
aug. 6. 08:43

Szia!

Nekem a hajam nem hullik,de nagyon szàraz,sprőd lett. Nem is gondoltam,hogy magàtól a miomàtól lehet ilyen. Szerintem neked is attól lehet

2139. acveron (válaszként erre: 2136. - Rozmant)
aug. 5. 14:58
Szia! Akkor nem vagyok egyedül ezzel a problémával sem! Nekem azóta fájnak a bokáim meg a talpam mióta szedem az Esmyát! És a hajam is marékszám hullik! Elég ijesztő🥺
2138. acveron
aug. 5. 14:56

Sziasztok! Most regisztráltam erre a fórumra. Vissza nagyon nem olvastam mert rengeteg hozzászólás van🙂

Szeretném kérdezni,hogy lehet az Esmyától hullik marék számra a hajam? Most kezdtem el 3 dobozzal szedni. Még egy 3 hónapos kúrát kell csináljak. Ha ez így folytatódik nem marad hajam🥺

Volt valakinek ilyen tapasztalata?

2137. rozmant (válaszként erre: 2130. - Falvien)
júl. 30. 12:08
Nekem szerintem igen. A jobb oldalam karom vàllam végig fàj. Elviselhető de kellemetlen. Szerintem a gyógyszertől van. Kb az 5-6 naptól
2136. rozmant
júl. 30. 12:06
Valakinek ízületi fàjdalom? Mit kezdjek vele? Lehet csökkenteni?
júl. 26. 13:11
Július 19 - én kezdtem. Napi 1 szem. Este, mert akkor tuti itthon vagyok. Nem az esetleges reggeli sietéskor...
júl. 15. 06:55
Újabb kúra. És nem hogy kisebb lenne, nem változott a mérete... 😭
2133. falvien (válaszként erre: 2132. - Juditka2)
jún. 21. 14:49
Volt időpontom nekem is embolizációra, aztán az esmyát választottam. Mennyire volt fájdalmasak az embolizáció utáni napok?
2132. juditka2
jún. 20. 21:33
Nekem a mioma embolizácio bevált, összezsugorodott , mondta az orvos régen hogy van egy centis kellett volnaprogeszteronkrémet használnom amikor erős volt a mensim
jún. 18. 18:14

Ma voltam, vérkép oké. Holnap mindenképp doki. Gondolom UH lesz. Következő lépés, Vagy újból küret, vagy műtét. Vagy nem várjuk meg a 2 hónapot, és szinte azonnal a 3 havi bogyó...

Annyi azért már biztosabb : sok oka van annak hogy nem akarják csak úgy kioperálni. hormonok, csontritkulás miatt is. Több érvre nem tértünk ki.

Ja és nem csipázzák a dokik ha okosabbak akarunk lenni náluk.

még mindig bízok a házi orvosba, és a nőgyógyászomba..

2130. falvien
jún. 18. 14:01

Sziasztok! Valakinél okozott izületi fájdalmat a gyógyszer?

Nekem most kb. 2 hete fáj a térdem. Lehet nincs összefüggés.

jún. 16. 12:57

Ahogy elfogyott a bogyóm, elég hamar elkezdtem vérezni. 😥 Nem volt erős, olyan épp nyomot hagyott. Pár napig semmi aztán azóta is. 😪 Sőt, most kezdett az igazi menzesz. 🙁 Kis hasgörcs, derékfájás. De az máskor is fáj.

Jövő héten doki...

Vérvétel megvolt, hétfőn megyek az eredményért.

jún. 8. 11:12
Igen. Nekem, szünet nélkül, egyhuzamban.
2127. betti6
jún. 8. 06:57
Sziasztok.Elkezdtem az első 3 havi kúrát.Minden nap 3 hónapon át kell szedni?
máj. 23. 08:35

Nekem se jött meg mióta szedtem.

Műtétet nem " szorgalmazta " az orvos. kénytelen vagyok hinni neki, mi mást tehetnék??

53 leszek.

2125. p.m.a.
máj. 23. 07:53

Nekem annyiban segített az Esmya, hogy 3 hónapig, míg szedtem elmaradt "végre" a menzesz, amit már alig vártam 55 évesen... a miómák nem lettek kisebbek, de a vérképem jobb lett,mint valaha. Szerintem nekem 13 éves korom óta lehettek a miómáim, mert mindig-tényleg mindig ömlött belőlem a vér kb. 1 hétig-10 napig... s rettenetes görcseim voltak, meg persze elég erős, nagy-darabos alvadt-véres menzesz... "EGY ÁLOM" volt, igazi RÉMálom.

A műtét sikerült, túléltem. De persze halogattam, halogattam, aztán már nem lehetett, mert nagyon nagyok voltak, és 5 percenként jártam pisilni, meg már a kiszáradás határán voltam, mert alig ittam, aztán mégis WC-re jártam, mint egy vízerőmű.

Szóval kisebbek nem lettek a miómák, de a vérzést megakasztotta, ennyit segített, műtétet nem sikerült elkerülni.

máj. 22. 22:16
Beutaló megvan a májfunkcióra. Azt még nem döntöttem el mikorra kérjek időpontot. a gyógyszer elfogy pénteken.
2123. falvien
máj. 22. 12:08
sziasztok! Ma voltam Dokinál, vérkép rendben mehet a következő doboz. A pecsételő vérzésre annyit mondott, hogy mindenki másképp reagál, nem mindenkiné mulasztja el teljesen a mensest. A 2. doboznál már rendben lesz.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook