Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Esküvőt olcsón kreatívan fórum

Esküvőt olcsón kreatívan (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Esküvőt olcsón kreatívan

1 2 3 4 5 6
112. agneees (válaszként erre: 111. - CsillagTM)
2010. aug. 14. 21:19

Hát ez csak rólunk szólt. (bár 3-an jöttek velünk)

De mi pont azért csináltuk így, mert sajnos a 200 fős lagzira nem volt pénzünk..

111. CsillagTM (válaszként erre: 110. - Agneees)
2010. aug. 11. 14:05
ja, de hogy hívod meg a száz fős násznépet? vagy nélkülük? az úgy nem az igazi...
110. agneees
2010. aug. 10. 21:01
Sziasztok! Nekem az esküvőm Korfun volt, ha bárkit érdekel a külföldi esküvő szervezéssel kapcsolatban bármi, írjon nyugodtan. Ez így szerintem sokkal olcsóbb, mint itthon egy esküvő.. és ráadásul egyben van a nászúttal :)) üdv mindenkinek!
109. CsillagTM (válaszként erre: 108. - Petrás)
2010. jún. 18. 12:15
estélyi ruhás boltokban is van annyiért, új.
108. Petrás
2010. máj. 6. 12:31
Sziasztok! Unokatesóm férjhez megy és nem gyengén lehidaltam a ruhakölcsönzési árakon. Utánanéztem máshol is, és az aukciós oldalakon a kölcsönzési ár töredékéért (10-20-30 ezerért) találtam gyönyörű ruhákat! Szerintem keressetek rá!:)
107. CsillagTM (válaszként erre: 106. - Morkika)
2010. máj. 5. 14:17
ez engem is érdekelne...
106. morkika
2010. márc. 25. 23:11
Hello! Engem az érdekelne, hogy kb mennyibőljön ki egy varratott menyasszonyi ruha? Tudom hogy anyagfüggő, de kb mennyit kérnek munkadíjnak?
2010. jan. 15. 11:05

Sziasztok!

Ma találtam egy honlapot, amin részletesen leírják és illusztrálják képekkel, hogy hogy lehet otthon harisnyakötőt készíteni.

..ha valaki saját maga akarja elkészíteni a kiegészítőit.. olcsóbb, mint megvenni.


[link]


Szép napot!

104. Veronika27 (válaszként erre: 103. - Fc642868cd)
2009. nov. 28. 21:26
Szia! Hát az attól függ, hogy hány fősre terveztek. Menyasszonyi ruhát szerintem olcsón nem találsz, max kosztüm...
2009. nov. 28. 14:45

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy ha nagyon olcsón szeretném megvalósítani az esküvőmet, milyen lehetőségek vannak szerintetek? Milyen szolgáltatókat válasszak? Vagy hol vásároljak? Szerintetek 100.000 alatt megvalósítható a nagy nap? Köszönöm a segítséget

Üdv

102. beniregi (válaszként erre: 100. - Anyuca66)
2009. okt. 14. 09:08

Menyasszonyi ruha, hmm,

nekem is a második esküvőm volt nemrégiben, megvettem 25.000 Ft-ért, nem akartam olyan igazit, így ilyen lett, feltettem egy képet

101. beniregi (válaszként erre: 96. - Tandi25)
2009. okt. 14. 08:32

Szia Tandi25,

lehet bérelni, a húgomék esküvőjére teremdíszítőket kértek fel, nagyon szép lett, de 200.000 Ft-ba került. Amikor a menyasszonyi ruhát próbálta, beszélgettek a szalonban és ott mondták neki, hogy lehet bérelni is. Próbáljátok meg, hátha...

Az asztalra, a pohár köré lehetne csinálni gyöngy díszeket, nagyon feldobják a terítéket. Vagy szalvéta gyűrűket gyöngyből:-)

Mi gyöngyből csináltunk virágcsokrot az örömanyáknak, gyönyörű volt. Le is fotóztuk, ha érdekel küldök róla:-)

Üdv

Andi

100. anyuca66 (válaszként erre: 99. - Veronika27)
2009. okt. 12. 09:42

Jól írod! Nagyon jó cuccokat lehet találni. Nem kell tízezreket adni érte, sőt a ruhát is szerintem ha az anyagot megveszik külön, és megvarratja, akkor se lesz 100.000.-Ft!!!!

Külön szoknya, ahogy én láttam mint egy körszoknya. Bélés és dupla szoknya...

A felsőrésze, fűzősen állítható a hátán, pántnélküli.

Milyen anyagból képzelném el?? Nehézselyem, vagy valami csipkeszerű.

99. Veronika27 (válaszként erre: 96. - Tandi25)
2009. okt. 12. 09:24

Szia!

Én elmentem egy nagy kínai üzletbe és csodaszép cipőt találtam, mindezt 3500Ft-ért! Kényelmes is volt, otthon előtte kitapostam. Én sem adnék ki cipőért többezret, főleg ha csak egyszer fogom viselni.

2009. okt. 12. 04:36

Előbb mindenképp a cipő! Ha májusba lesz, előtte 1 max 2 hónappal a cipőt, változhat a láb.... Nehogy előtte derüljön ki..

Ha csak nem változott a lábad, széledés az utóbbi időbe.

Fehér terítőt be tudod szegetni, hozzá egyszinű valamilyet, fehérrel ráfestetni a dátumot, és csak a TI kersztneveteket, esetleg 2 karika gyűrű egymásba fonva. Mosás után megmarad nektek.

A fehér az 20 cmnyi hogy ne tapossák össze. A szines csak " sarkosan " ne lógjon le az asztalról.

Külön papírszalvétát nem csináltatnék, semmilyen feliratút! Az megy utána a szemetesbe. Autódísznek kreppapírból fonni, virág hamar elhervad, sajna a vendégek nem is vigyáznak rá...

Süteménynek, vagy csak apró, és 1 menyasszonyitorta. Megkezdett tortákat bajosabb hűtöbe tárolni. Sokat nyitogatják, a szép díszités, lefolyhat, az pedig esztétékai szépség..

Tanács...

2009. okt. 11. 21:45

Az előbb kissé hosszúra sikeredtem. :)

No mindegy, díszítéssel kapcsolatos ötleteket várok, amivel a helyet, magát a termet lehet szebbé tenni.

Meg bármit, ami ötletetek van. :)))

2009. okt. 11. 21:44

Sziasztok!


Nekünk jövő májusban lesz az esküvőnk (már csak 7 hónap :))) és cipőről szeretnék kérdezni. Hol vegyek olcsón szépet? 20 e Ft- ot nem fogok érte fizetni, így is csomó pénzbe kerül a lagzi...

Én arra gondoltam, h veszek egy egyszerű fehér cipőt és utána a menyasszonyi ruhát. Így már tudom próbálni a ruhához a cipőt. Vagy fordítva kéne??

Meghívó sk. lesz, de a díszítéssel nem boldogulok... SZeretnék az asztalunkra (a főszatalra) olyan "asztalszoknyát", tudjátok, ami oda van rögzítve és nem lehet az asztal alá belátni. Olyat h csináljak??

2009. okt. 6. 08:30

Szűk család, egy tányér leves, második, és utána ment mindenki a maga útjára.

20 évvel ezelőtt, ha megérjük 21 lesz decemberben.

Az előzőn nekem is volt fehér ruha ( amit a vőlegény is látott, senki nem mondta : szerencsétlen dolog ). Zene amit egy harmónikás csaj csinált, lagzis kaja, menyasszonyi torta. Én is elváltam 3 évre rá....

94. Veronika27 (válaszként erre: 93. - D0999c4eba)
2009. okt. 5. 20:00
Nekünk 35 vendégünk volt és 725ezer Ft-ból jött ki.
2009. okt. 5. 19:41
Sziasztok! A mi esküvőnk nagyon baráti áron lett megtervezve! 60 vendégünk volt! 800.000Ft betakarta az esküvőt a csodálatos lagzival együtt.
2009. okt. 5. 15:48

Sziasztok.Én nem tudom hogy lehet-e olcsón esküvőt szervezni.:(:( Az én esküvőm csodálatos volt(tavaly házasodtam)és nem mondható olcsónak.A ruhám 1500000ft volt,cipő 130000ft,terem díszítés 2500000ft.Meg még az autó/autódíszítések,étterem,ennivaló gyűrűk,stb...

Ha mindent beleszámítok olyan 9000000 millió volt.De mindent a semmiért mert ebben az évben elváltam.:( Egyedül maradtam 5 hónapos ikreimmel.

2009. szept. 1. 02:52
Szobában, házi oltárral, gyűrűkkel, gyergyákkal, pap nélkül, család nélkül (talán még az). A szívetekbe legyen beleírva.... :/ :)
90. anyuca66 (válaszként erre: 89. - Vőlegény)
2009. aug. 13. 17:21
Várjuk. Legalábbis én várom...
2009. aug. 12. 22:54
Szeretnék megosztani veletek egy nagyon kellemetlen történetet.
88. Veronika27 (válaszként erre: 87. - 7d45b337b1)
2009. márc. 20. 08:46
Szia! Szerintem ez azzól függ, hogy milyen zenét szerettek és milyen a vendégsereg. Számomra a lemezlovas nem mulatós zenéket játszik, bár persze játszhat azt is. Nekem pl. egyszemélyes "zenekarom" lesz. Tehát lesz egy férfi, aki zenél meg énekel. Szerintem pont elég, nekem még sok is:)
2009. márc. 20. 01:50

Sziasztok !


Szerintetek a lakodalomba lemezlovast vagy zenekart

érdemesebb rendelni ?

86. Veronika27 (válaszként erre: 85. - Chrissy26)
2009. febr. 10. 17:50

Na végre, hogy el tudlak képzelni :)

Annyi sok szép haj van, nehéz választani. A konty nekem sem való. Sőt a másik próbafrizum olyan lesz, hogy nem fog kilátszódni a fülem, mert azt nem szeretem.

Júliusig még tényleg sok idő van, én nem bírnám ki fodrász nélkül. Főleg mert eredetileg szőke a haja, furán néznék ki 5 centis lenövéssel :)

2009. febr. 10. 14:22

Szioka,

Ha hiszed,ha nem hasonló az elképzelésünk, ami a hajat illeti, mert az enyém is talán olyasmi hosszú és fazonú mint a tiéd és még melírozva is van (most voltam otthon fodrásznál) Semmiféleképpen nem szeretnékkontyot, mert attól a hideg ráz ki, hogy egész éjszaka ugy legyen a hajam, amúgy sem nagyon hordom összekötve, kivéve, ha már annyira nem tudok vele mit kezdeni, mert zsíros.A cipö még várat magára, én majd az esküvö elöttti héten megyek a fodrászhoz, igazitattni,meg festetni is, persze csak melír lesz. Bele sem akarok gondolni, hogy júliusig meg annyi idö van, én meg itt ugyan el nem megyek fodrászhoz...na majd csak túlélem valahogy:-)A fátylamat is viszem majd a fodrász csajszihoz és ugy probáljuk, addig gyüjtögetem a képeket hajakról, mostmár te is le vagy mentve:-)Teszek fel egy képet ide is magamról meg a páromról, hogy valami arc is jöjjön a nevem mellé:-)

84. Veronika27 (válaszként erre: 82. - Chrissy26)
2009. febr. 9. 17:21

Hát csokorral kapcsolatban még nem tudok semmit, valószínű innen Makóról lesz.

A héten voltam Szegeden, a nagyáruházban vettem egy fejdíszt meg fülbevalót is (összesen 1980Ft volt), és itt egy helyi kínai üzletben megvettem a combfixeket (2 pár, 700ft/pár) meg a harisnyatartót, az is 700Ft volt. Megvolt a próbafrizura is, a blogomban (címe az adatlapomon) megtalálod a fotókat is. Kíváncsi lennék a véleményedre :)

Jaj el tudom képzelni ezt az albérlet kérdést :-S

Mi még a héten megvesszük bele a vasalót, a felmosót meg a tisztítószereket. Rá vagyunk izgulva már :)

2009. febr. 9. 13:41

A nászúttal kapcsolatban még az a helyzó, hogy a párom nem biztos, hogy kap szabit, az enyém már rendben van, pont jó, mert januárban kezdtem, igy el tudok majd két hétre menni szabira pont júliusban.

Ja, albérlet még mindig nincs:-(

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook