Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvőszervező tanfolyam fórum

Esküvőszervező tanfolyam (beszélgetős fórum)

11. 3697406b65 (válaszként erre: 10. - Szilvamama)
2010. júl. 16. 12:34

Esküvőszervezője válogatja.

Valaki nyíltan a pártól kéri el a szervezési díjat, valaki viszont ingyenesnek hirdeti, valamint, hogy semmi pluszköltséget nem jelent az esküvőszervező, de ugye ezt ki hiszi el☺?

Ha "ingyenes" a szervezés, akkor az esküvőszervező a szolgáltatókkal tárgyal. Pl. ha egy videós adott esetben 100e-ért vállalja a videózást, az esküvőszervező az ajánlatában akár 150e-nek is írhatja, a lényeg, hogy megbeszélje a videóssal, ha netán a pár rákérdez, ugyan azt az összeget mondják.

És így a szervező máris nyert 50e-t, ha elfogadja a pár az ajánlatot.

10. Szilvamama (válaszként erre: 6. - Pethoevi)
2010. júl. 16. 10:19
Érdekes ... Az esküvőszervező nem a beszervezettektől kap jutalékot? Vagy ez csak régen volt így? Vagy akkor sem?
2010. júl. 15. 21:26

Szia!

Én végeztem ilyen tanfolyamot, de meg kell mondjam, nem mentem vele semmire.

Igen komoly ismerettségi, és anyagi háttér kell hozzá.

De ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan.

8. Tücke (válaszként erre: 7. - Ministry)
2010. júl. 15. 16:28
persze ez a beetetés ő is kap a zenekartól is jutalékot
7. Ministry (válaszként erre: 6. - Pethoevi)
2010. júl. 15. 16:25

Én ezzel nem értek egyet.

Nekem jobban tetszett x zenekar bemutatkozó cd-jét végighallgatni, mint amikor azt sulykolta belém valaki, hogy ez a legjobb, legnagyszerűbb, és most olcsóbban elvállalja, mert én ismerem....


Vicces volt, mert pont zenekarnál jártam úgy, hogy kértem tőle árajánlatot, mondott egy x összeget. Aztán esküvőszervező ajánlotta, felhívtam ismét a zenekart, erre egy 20-sal drágább lett, mert említettem a szervező nevét. :S

2010. júl. 15. 16:15
mi mindent magunk csináltunk,de sokkal jobb annak,aki helyett valaki más szervezkedik...viszont sajnáltuk a 100ezret érte.
5. Ministry (válaszként erre: 1. - Piglet001)
2010. júl. 15. 16:12
Nekem csak kellemetlen tapasztalataim vannak az esküvő szervezőkkel.
4. d879a0c5b4 (válaszként erre: 2. - C445ab939a)
2010. júl. 15. 16:08

Hogyne lennének, sokszor időpontot már másfél évvel előtte foglalni kell, de minimum eggyel :)


Egyébként a kérdésre válaszolva: nem tudom, én nem fizetnék érte, nem bíznék bene :S

2010. júl. 15. 16:06
rendezvényszervezőit csinálj azt sokkal jobban ki tudod használni és esküvőt is szervezhetsz vele amúgy szart se érsz ezekkel ha nincs a hátad mögött már most olyan ismeretség ( étterem, terem, partykellék kölcsönző cég)
2010. júl. 15. 15:55
Manapság már esküvők se nagyon vannak !?!
2010. júl. 15. 15:52
Vett már részt valaki esküvőszervező tanfolyamomn? MIlyen volt? Lett valami pozitív eredménye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook