Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvőszervezés, otthoni vendégfogadás. fórum

Esküvőszervezés, otthoni vendégfogadás. (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 18. 11:51
csak a lánykikérés idejére szerintem sok nem kell...nálunk csak azt hiszem, 3-3 üveg vörös-fehér bor, 2 üveg pálinka, egy rekesz sör, meg 5-6 üveg üdítö, rostos, ávíz vegyesen volt, meg egy tálca rétes, meg egy tálca pogi...meg az anyu csinált fasírtot, meg sültestálat, de abból csak mi ettünk, mert aki a lánykikéröre jött, az maximum egy fél órával elötte jelent meg, nem volt sok ideje rá, hogy egyen...utána mi elmentünk fényképeszkedni, addig aki ott maradt, evett, ivott, de nem fogyott sok...nálnk is kb 50 fö volt a lánykikérön, a többi az esküvö helyszínén várt minket!
2010. ápr. 18. 11:49
Én valahol azt olvastam, hogy fejenként 2dl tömény, és 2 üveg sör vagy 1 üveg bor. De ez attól is függ, hogy mennyien isznak alkoholt (pl hány gyerek van), meg mivel kevesebb időről van szó, így az is módosítja. Valahol több sör, bor fogy, mint rövid, mert azt annyira nem kedveli a család...
2010. ápr. 18. 11:28
52 fős, otthoni fogadáshoz, ami csak a lánykikérés ideje, kb 1-2 óra, mennyi alkoholra van szükség (hány l bor, pálinka)? Milyen fajta röviditalok kellenek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook