Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvős infó kéne a Miskolci Egyetemről vagy a Rockwell klubról, tud valaki segíteni? fórum

Esküvős infó kéne a Miskolci Egyetemről vagy a Rockwell klubról, tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 14. 00:50
ahham..hát remélem is, h nem zavaró:S
2010. okt. 14. 00:00

Mondom, amennyire én emlékszem nem, vagy legalábbis nem zavaró, mert mi nem vettük észre igazán.

Mi Szerencsen tartottuk - a várban volt az esküvő, a lagzi meg az egyik általános iskolában.

6. CsillagTM (válaszként erre: 5. - Cstbrigi)
2010. okt. 13. 13:42

elmondod, h hol tartottátok?


és mennyire hallatszódik fel vajon?

2010. okt. 13. 12:51

Konkrétan mi nem esküvőn voltunk, de volt már szerencsénk ott egy pár rendezvényhez. Mivel nektek is lesz zenekar, amúgy is elnyomja a zajt, mégha kicsit fel is hallatszódik, de amennyire én emlékszem nem volt ezzel semmi probléma.

Nyáron meg azért nincsenek annyian, mert nincs egyetem. :-)

A mi esküvőnkön nem volt opció az egyetem. Mi egy általános iskolában tartottuk a lagzit.

4. CsillagTM (válaszként erre: 3. - Cstbrigi)
2010. okt. 13. 12:02

igen, jövő nyáron július végén lenne.


mesélj még kérlek: mikor voltatok? vendégként v a ti esküvőtök volt? nem hallatszódott a Rocky? és tényleg semmi probléma nem volt a bulizókkal, semmi beszólás v nemtom? mert nekem ez olyan hihetetlen, h ott a sok részeg bulizó, és mégsincs para. ha te mondod, bizti úgy van, csak nem hittem volna, h tényleg ilyen nyugis.


és nyáron tényleg nincsenek annyian?

2010. okt. 13. 10:23
Igaz már nem most volt, mikor utoljára arra jártunk, de nekünk semmi problémánk nem volt. A kocsinak semmi baja, és senki nem kötött belénk. Mivel elég sok szakestet szoktak a menzára szervezni, ezért a sűrűn odajáróknak "fel se tűnik" a csini társaság. Egyébként pedig feltételezem nyáron tartjátok - akkor nem olyan nagy a forgalma a Rockynak.
2010. okt. 13. 10:05

A Miskolci Egyetem menzáján (Uni-Plaza) tervezzük tartani a lagzinkat. Egy félelmünk van, hogy az alatta lévő Rockwell klub zenéje felhallatszik, vagy az esetleg levegőző násznépbe belekötnek a bulizó fiatalok, továbbá a parkoló kocsikat féltjük...


Aki volt esküvőn itt, vagy jár a Rockyba, vagy BÁRMILYEN infója van, az szépen kérem, segítsen!!

2010. okt. 13. 10:04
SOS!! Esküvős infó kéne a Miskolci Egyetemről vagy a Rockwell kulbról!! FONTOS!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook