Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvőre készülődve fórum

Esküvőre készülődve (beszélgetős fórum)


2010. febr. 21. 16:37

Szia! Nekem tavaly szeptemberben volt az esküvőm, előtte pont egy héttel lánybúcsú. Síma lánybuli, kaptam tortát, szextársasjátékot, és egy ehető cukorbugyit. Valamint csináltak nekem a lányok egy szalagot, pont amilyen a szépségkirálynőkön is van (no én nem vagyok az) :) Mrs. Csáki felirattal. Csáki a férjem vezetékneve!

A buli szuper volt, éjfél után a fiúkkal együtt folytattuk a bulizást.


Nászajándék: Nálunk csak boríték volt....

2010. febr. 21. 16:28

Szia!


Nekem jövő hónapban esküszik a barátnőm, ajándékkal én is bajban voltam, de rögtön kérdeztem, lesz-e ajándék lista. Náluk ilyen nincs, viszont borítéknak jobban örülnek, mint az ajándékna. Leánybucsú pedig - bízd a fantáziádra! Sok olyat hallottam, hogy répát árult a lány, vagy olyan pólót kapott a többiektől, hogy "holnap férjhez megyek, de ma még felkérhetsz táncolni", hasonlók! Persze a klasszikus kérdések a partnerről is előjöttek, aztán elmentek bulizni...

2010. febr. 21. 16:21

Sziasztok!

Barátnőm bejelentette, hogy augusztusban esküsznek és én leszel a tanúja. Segítséget szeretnék kérni pl.nászajándék ügyben, leánybúcsú ötlet is érdekel, valamint budapesti,ügyesen és megfizethetően dolgozó varrónőt keresek.

írjatok bátran...köszi:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook