Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvőre gyerekek - mindenki hazamegy tízkor? fórum

Esküvőre gyerekek - mindenki hazamegy tízkor? (beszélgetős fórum)


8. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Aredhel)
2016. máj. 1. 17:23
Nem tudom, mennyire kicsik a gyerekek, de az én gyerekem pár évesen jobban bírta a hajnalig tartó bulizást, mint én! Ja, és másnap a szokásos időben reggel felkelt! :D
7. *Csajszi* (válaszként erre: 3. - Aredhel)
2016. ápr. 30. 18:16

Ha tenyleg olyan sok a kisgyerek ahogy irod es van egy darab kis szobatok a sok gyerekre, akkor lehet nem a legszerencsesebb a helyzet, elfer a sok gyerek a kis szobaban?


Nem tudnad megkerdeni a meghivottakat, hogy mi a tervuk, talan az lenne a legegyszerubb.

6. Klaudia20 (válaszként erre: 4. - 4740439ec6)
2016. ápr. 30. 17:28
Teljesen egyetértek :)
2016. ápr. 30. 17:22

Hidd el, hogy el fognak aludni azok a gyerekek a kis szobába :)

Én is voltam kicsinek esküvőn, egy darabig eszem ágában sem volt aludni, buliztam én is, es a kisebbek is :) Aztán valamikor hajnali 1-2-3 nem emlékszem, a folyosón volt ilyen nagyon hosszú egybe ülőgarnitúra szerűség, es ott aludtunk. Sok felnőtt járkált, szóval figyelve is voltunk.

Egy gyereknek oriasi élmény egy esküvő, ők jobban fogják bírni mint ti :DDD

2016. ápr. 30. 17:20
Nekem az a tapasztalatom,hogy csak a nagyon picikkel lépnek le a szülők.A 4 éves korosztálytól felfelé már elég jól bírják a mókát.Mondjuk az én gyerekem 2 összetolt széken aludt,míg haza nem indultunk.
3. Aredhel (válaszként erre: 2. - Mosolyka1111)
2016. ápr. 30. 17:06
Eddig nem tudunk róla, hogy bárki nagyszülőkre akarná bízni őket, mivel a gyerekek többsége ráadásul családon belül van, azok is az esküvőn lesznek, akikre rá lehetne bízni őket. Elvileg mindenki hozza őket... ami nem lenne baj, csak azt nem szeretnénk, ha emiatt mindenki hamar elmenne :/
2. mosolyka1111 (válaszként erre: 1. - Aredhel)
2016. ápr. 30. 17:04
Szerintem azért esélyesebb, hogy (ha valóban kicsik), nem viszik magukkal, pl. rábízzák nagyszülőre. (De ez csak az én véleményem.)
2016. ápr. 30. 17:00

Nem sok esküvőn voltam még, főleg nem mostanában, szóval nem tudom, mennyire jellemző, hogy a gyerekes szülők megoldják a kicsik elhelyezését. Én eddig csak olyan esetet láttam, ahol a szülők hazamentek, ha a gyerekek elálmosodtak...


Na most, nálunk éppen úgy állnak a dolgok, hogy sooooook meghívott párnak van pár éves gyereke, akik nyilván nem bírják ébren hajnalig, ez természetes. Azt nyilván nem mondhatom, hogy figyelj, ne hozd már a gyereked, másrészt viszont attól tartok, így a fél násznép le fog lépni már este tízkor, amikor a gyerekek elfáradnak...


Van egy kis különszoba, ahol van lehetőség lefektetni a gyerekeket, de nem tudom, mennyire alszanak el idegen helyen és mennyire akarják a szülők ott altatni a kicsiket. Egyébként, ha pár emberről lenne szó, nem zavarna, de tényleg sokan lesznek gyerekkel, főleg azok, akik még fiatalok, táncolnának, hajtanák a mulatságot.


Szerintetek elkönyvelhető, hogy ez esetben tényleg szinte minden kisgyerekes szülő haza fog menni ilyen korán és alig maradunk éjfélig, éjfél utánig? :/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook