Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvői szolgáltatók - tapasztalatok fórum

Esküvői szolgáltatók - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
13. letti05 (válaszként erre: 12. - CsillagTM)
2011. aug. 18. 21:45
Milyen játékok voltak? Szükség volt rájuk? Úgy értem voltak holtpontok amiket fel kellett dobni? Nekünk elméletileg egy barát tölti majd be ezt a szerepet, de kezdek izgulni miatta kicsit.
12. CsillagTM (válaszként erre: 11. - Letti05)
2011. aug. 18. 21:41
igen, voltak játékok, verselt is, de fiatal volt, szóval nem volt annyira népies. és ami a lényeg, tök jól összefogta az egész napot, mikor para volt, megoldotta, nagyon hálásak voltunk neki.
2011. aug. 18. 21:37
A vőfély mennyire volt népies? Voltak játékok?
10. CsillagTM (válaszként erre: 8. - Nyulacska88)
2011. aug. 18. 21:18
huh, végre valaki nem bánt:)))
2011. aug. 18. 21:17
reklám?! nem értem. a menyafórumokban ("menya", csak azért is:P tudom, nem te írtad :)) én is sok hasznos tippet kaptam. remélhetőleg nem baj a mai, kifacsarodott világban, ha az ember önzetlenül segíteni akar...
8. Nyulacska88 (válaszként erre: 4. - 3799e1fce4)
2011. aug. 18. 21:13

Szerintem mindenki, akit érdekel a téma, és alapos legalább annyira, hogy utána olvasson.


Engem nem érint egyenlőre a téma, talán majd egyszer, de jó ötletnek tartom, hogy ilyen fórum nyílt, és én bizony végigolvastam itt mindent.

7. CsillagTM (válaszként erre: 2. - Szilvita)
2011. aug. 18. 21:07
esküvői szolgáltatók: nem ua., mint az esküvőszervező...
6. CsillagTM (válaszként erre: 4. - 3799e1fce4)
2011. aug. 18. 21:06
nem tudom, kedves Márti:) én tuti végigolvastam volna, ha anno lett volna ilyen, már csak azért is, h legalább legyen viszonyítási alapom árakról, elvárásokról, lehetőségekről...
2011. aug. 18. 21:05

tehát!

(ja, miskolci esküvő volt, így szinte minden szolgáltató borsodi volt, kivéve a fotóst, aki pécsi:)))


- étterem: Uniplaza, Miskolci Egyetem - oltári fini és olcsó kaja, hatalmas adagok, segítőkész személyzet (mikor úgy alakult, ők dekorálták az asztalainkat zokszó nélkül, ill. minden extrát megcsináltak -fagyi, stb.)

- fotós: ő egy pécsi lány volt, aki hiába az ország túlfele, olcsóbb volt, mint a miskolciak:) 60e kb. volt idén

- videós: Jelcs Sándor, Sajóbábony. 100%-ig elégedettek voltunk vele!!! irtó jófej, aranyos, és jól dolgozik. 3-án nézzük meg majd a vágott anyagot, de amiket láttunk tőle (korábbiakat), az alapján tuti jó lesz, ő 80e volt 4h anyaggal (3h-ra 65e)

- dekoros: Júlia dekor, Sajószentpéter, velük is kb. elégedettek vagyunk (mondjuk 90%), tündéri a nő, kedves, aranyos, a dekor is nagyon szép lett, csak az asztali díszítést az étteremnek kellett megcsinálnia (amúgy gyönyörű lett), mert azt csak terítés után lehetett, és arra már nem jöttek vissza, amúgy oké volt (50e volt a dekor, mi mondtuk az összeget, és kikalkulálta, mi fér bele, rugalmas volt)

- vőfély: Pachman István, 100%-osan ajánlom szintén, essszméletlen jófej, megbízható, plusz (ami nekünk fontos volt, és szükség is volt rá) minden galibát megold, nem erőszakos, de határozott, annyira szerettük!:) (40e)

- zenekar: Treff, Kazincbarcikáról, hát, mondjuk 85-90%-osan voltunk elégedettek, 5 fő, jól zenéltek, csak hajnalban már sztünk túl sok volt a szünet, meg iszogattak (120e+10e útiköltség volt)

- virágos: nekem az volt, akinél vásárolni szoktunk, ő a Petőfi térnél van, Szilvi, az egyik tízemeletes aljában, aranyos, szép volt a csokrom, és nagyon olcsó (26e volt összesen a menyacsokrom, a dobócsokor, 3 kitűző, 2 szülőköszöntő csokor, az autódísz, az asztaldísz, plusz a vőfély szalagja)

- torta: Falánk Fanny, olcsó volt viszonylag és nagyon finom (25e, Miskolc Kártyára van 10 v. 15% kedvezmény! erre amúgy miskolciaknak érdemes mindenhol rákérdezni)

- sütik, sós-édes: egy nénivel csináltattuk, szintén olcsó volt és fini (36e volt mindennel együtt 100 főre)

- szállás: az Uni-Hotelben volt, nagyon szép és olcsó egy éj (3100.- IFA-val együtt, a mi luxuslakosztályunk meg asszem 8500 volt)

- italok: Le-Siker, olcsó, és a bontatlan üveget/rekeszt vissza lehet vinni és visszaadják az árát (max. a rendelés felének értékében)


asszem ennyi!

2011. aug. 18. 21:03
Ez elég szétszórt lesz, hisz mind más-más városból fogunk írni tapasztalatokat... szerinted azt ki olvassa majd végig?!
2011. aug. 18. 21:01

arra gondoltam, jelentősen megkönnyíthetnénk a jelen és jövőbeli menyák dolgát mi, akik már rendelkezünk tapasztalattal. úgyhogy arra kérek minden "öreg motorost", hogy gyűjtsük össze a különböző szolgáltatókról szerzett tapasztalatokat.


tehát ilyesmire gondoltam:

- fotós: név, helység, ár, tapasztalat

ugyanígy

- videós

- vőfély

- virágos

- helyszín

- menyaruha kölcsönző

- varrónő

- zenekar

- dekoros

- cukrászda

stb.


elsőként leírom én a saját tapasztalataimat, aztán remélem, bővül majd a lista. segítsünk a többieknek, csajok!

2011. aug. 18. 21:00
Nekem csak jó tapasztalatai voltak ezen a téren. Ha még egyszer esküdnék, az egészet megszerveztetném velük, nem rohangálnék ide-oda...
2011. aug. 18. 20:58
Esküvői szolgáltatók - tapasztalatok
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook