Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvői fórum - Akikben mi csalódtunk... fórum

Esküvői fórum - Akikben mi csalódtunk... (beszélgetős fórum)

12. .Liv.
2014. febr. 9. 16:31

Nekem azt mondták, hogy csak akkor nem kapom vissza, ha annyira elszakad, hogy menthetetlen, meg, hogy ha kiég, vagy olyan folt lesz rajta amit lehetetlen eltávolítani. És azt is hozzátették, hogy ilyen a 13-év alatt amióta működnek 1X fordult elő, valakinek kigyulladt az uszálya.

Az aljáról nem volt szó, tuti, hogy retek lesz, mert uszályos. Megmondom őszintén, ritka ocsmánynak tartom, ha az alját annyira felhajtják, hogy 20cm van a földtől, szóval magassarkúba megyek próbálni, laposban meg leszek. Olyanok az üzletben mint a pokróc, szóval nem lehet nagyon velük beszélni, és ha 20cm a felhajtás, az uszály meg még megemeli... Mindazoktól függetlenül amit ígértek, nem bízom benne, hogy vissza adják, és gondoltam pont arra fogják, hogy elpiszkosodott az alja, mert ugye lehet, hogy sétálni is fogok benn... Sok olyanról olvastam, hogy csak e-miatt nem kaptak vissza 30.000-ft-okat, én 50.000ft-t tettem le, és nekem nem mindegy, hogy vissza kapom e.

Unokatesóm ruhájáról lemorzsolódott pár gagyi, ragasztott kő. (Nem volt drága ruha, a kövek sem üvegből voltak) És elkértek 5 kőért 20.000ft-ot, amikor meg megkérdezték, hogy miért azt válaszolták, mert oda ahol volt már nem lehet vissza ragasztani, a lepottyant kő helyét viszont speciális eljárással tisztítják... Erre mondják, hogy mindent meglehet magyarázni.

2014. febr. 9. 13:38

Az én ruhámat kicsit alakítani kellett, és olyan jól odavarrták a pántját, hogy hátul leszakadt a szertartás előtt...szerencse hogy anyukám kreatív volt, gyorsan kibontotta a másikat is, és a nyakamban megkötötte, különben le is csúszott volna rólam az egész, hiába volt fűzős.

Az alja nekem is totál retek lett, de nem szóltak semmit, kauciót visszaadták. Próbáltak volna kekeckedni ezek után!

2014. febr. 9. 07:22
Kamerás ... Akkor "kamerázott" amikor ki volt kapcsolva a gép,és amikor be volt kapcsolja,azt hitte hogy kivan és ahogy letette az asztalra a kamerát,annyit látni,ahogy az emberek veszik el az asztalról a poharakat és rakják vissza :/ Az esküvőn annyira belezoomolt az arcunkba,hogy homályosak voltunk ...
9. e022bedc06 (válaszként erre: 5. - .Liv.)
2014. febr. 8. 22:08
Tudom, ez nem a dicsérős fórum...de :D Én is kegyetlenül lerongyoltam a ruhám. Az alja elképesztően koszos volt az alja, teli volt olaj foltokkal, 2 gomb is leszakadt, amire az uszályt kellett felgombolni, és a csipke is megszakadt rajta. Biztos voltam benne, hogy a 60 ezerből semmit nem kapok vissza, és már felkészültem a védő beszéddel is, de amikor megnézték a ruhát csak nagy mosolyogva megkérdezték, hogy jól sikerült-e az esküvő és gratuláltak :DDD Ez egy pesti szalonban volt :)
2014. febr. 8. 21:57

Én a vőfélyünkkel nem voltam megelégedve, nem azt kaptuk,amit kértünk.

Sok helyen hirdeti magát.

Privátban megírom ki az, akit érdekel.

7. .Liv. (válaszként erre: 6. - Funny.suzie)
2014. febr. 8. 21:54
Persze, változó, annak örülök, hogy jól jártál. Egyszer amúgy nekem a fehér kabátom oldala lett olajos a kocsitól, azért, mert az ajtó alsó részére (nem vettem észre) olaj cseppent, és a biztonsági öv által megkenődtem. :D
6. funny.suzie (válaszként erre: 5. - .Liv.)
2014. febr. 8. 21:34
Szerintem eléggé szalonfüggő, hogy megtartják-e vagy sem a kaukciót. Annak idején nekem fekete kocsi-olaj került a ruhámra, elég nagy foltban, nem az uszályra, hanem az oldalára (ne kérdezd meg, hogyan én se tudom). Biztos voltam benne, hogy nem adják vissza a kaukciót, de azt mondták ááá ez semmi. Szóval sajna szalonfüggő.
2014. febr. 8. 21:17
Én pl. olyanokra lennék kíváncsi, hogy a kauciót milyen esetekben tartották meg? Nővéremnek 1 hete volt az esküvője, és az uszályos ruhája alja piszkos lett. Erre visszafogták az 50.000ft os kauciót. :/ Pedig azt mondták csak akkor, teszik ezt, ha kiég, elszakad, vagy gyertyás/vörösboros lesz. Most komolyan, megy uszályos ruhánál nem lehet arra számítani, hogy piszkos lesz az alja?
2014. febr. 8. 21:12
Tényleg nem mocskolódást akarok, de velem is bántak már úgy mint a kutyával, pedig elég neves szalonban voltam, és nem olcsó ruhákat nézegettem... Véleményt pedig lehet írni, ez megengedett.
3. Katinkaboszi (válaszként erre: 2. - C****)
2014. febr. 8. 21:04

Nem mond nevet, annyi esze van :)

Legfeljebb priviben, ha kéri valaki :D

2. C**** (válaszként erre: 1. - .Liv.)
2014. febr. 8. 20:57
Csak nehogy hitelrontásért a HOXA kapjon egy jó kis pert a nyakába.
2014. febr. 8. 20:54

Kedves Látogatóink!

Már létezik olyan fórum, ahol vidám esküvős témákról beszélgethetünk, megoszthatjuk élményeinket, tanácsokat kérhetünk és kaphatunk mindenről, ami érdekelhet minket.

Ezen fórum is arra hivatott, hogy ezek a hirdetők és más szolgáltatók által végzett munkát az érintettek és az ifjú párok megosszák egymással, tapasztalatokat cseréljenek, de most kizárólag a rossz tapasztalatokat osszuk meg.

Sajnos az élet beigazolta, hogy léteznek olyan szolgáltatók, amikben jócskán csalódhatunk... Úgy gondolom, aki a fogyasztóihoz így áll hozzá, a vevő oldaláról sem várhat el többet sem minőségben, sem hozzáállásban.

Az oldal alapgondolata mentén mindenkinek szeretném a figyelmét felhívni arra, hogy kiemelt figyelemmel tárgyaljanak az érintettekkel, mert nem a szitkozódás a cél, inkább a darázsfészkek felfedése.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook