Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvői bolondságok fórum

Esküvői bolondságok (beszélgetős fórum)

15. rinike
2008. szept. 21. 09:09
Unokatestvéreméknél a menyasszonynak földhöz kellett vágnia egy tányért, majd úgy kellett az ifjú párnak összesöpörnie, hogy a lapát a vőlegénynél, a partvis az ifiasszonynál volt. Máshol pedig "bolond" menyasszonyt láttam, aki a férj egyik barátja, és ő bohóckodott.
14. álommanó (válaszként erre: 13. - Macs77)
2008. aug. 20. 20:45
Ez is jó...:))) köszi
13. macs77
2008. aug. 20. 20:41
Szia! Én olyat ismerek, hogy a menyasszony meg a vőlegény is kap 1-1 táblát, az egyiken az IGEN a másikon a NEM felirat szerepel. Egymással háttal állnak, és a vőfély feltesz nekik kérdéseket, ill. kijelentéseket. Pl: "A mosogatás a nők feladata". Vagy "legalább 3 gyerekünk lesz" stb, sokminden frappáns dolgot ki lehet találni. Persze nem látják mit mutat a másik, és csak akkor kapnak "pontot", ha u.az a válasz. Sajna nem emlékszem a kérdésekre, de csomót röhögtünk (násznép)
2008. aug. 20. 19:40
Ezek tök jók.:)) Válogatok is belőlük:)köszönöm
2008. aug. 19. 22:21
Helló! Az unokatestvérem esküvőjén voltunk ott az újasszonytánc után elrabolták az újasszonyt de közbe tányért dobtak utána és ahány felé tört annyi családja lessz.
10. Mudryn
2008. aug. 18. 23:03
szia!A mi esküvőnkön:Leültettek egy székre hoztak pár boritékot és mondták , hogy huzzak eggyet.Az volt ráírva,hogy:Föld körüli utazás.Ami abbol állt,hogy hoztak be egy tálba földet, a széket amin ültem meg ketten megfogták és vittek egy kört a földes tál körül:))))Azán fel kellett állnom egy székre,és a harisnya kötőt a férjemnek le kellett vennie hátratett kézzzel(vagyis a szájával)és azt meg a nőtlen férfiaknak kellett eldobnia,úgy mint nekem a virágcsokromat a lányoknak:)kaptunk még termékenységi csokrot:Paprika paradicsom,kolbászstb:a formáját gondolom már kitaláltad mit ábrázolt.a doboz is nagyon jó.A menyecske tánc után szokás egy halom aprópénzt leszórni a főldre,és azt az ifju párnak kell összeszedni(kapnak hozzá egy lapátot,meg egy seprűt)és csak utánna mehetnek fel az összetáncolt pénzzel ha azt összeszedték mind,de nehezíti a dolgokat ,hogy a násznép kilöködi a lapátról a pénzt és szétugdossák.Na ezt mondjuk mi nem annyira élveztük mint a vendég sereg:)
2008. aug. 18. 22:15

Nálunk is nemsoká lagzi lesz- a húgom esküvője.

Egyik barátnőjénél az volt, hogy ellopták a menyasszonyt, és a vőlegénynek, és az ő részéről a násznagynak szriptízt kellet táncolni. :)

Aztán halottam, olyanról, mikor az ifjú pár gyertyakeringőt lejt. Fiatal lányok és fiúk állnak körben, kezükben egy-egy gyertya ég, a párnak meg úgy kell keringőzni, hogy közben elfújják a gyertyákat.

Van, olyan mikor a lány derekára egy madzagra erősitett üres üveget kötnek. A fiú derekára meg kötnek egy ceruzát. - ez mindkettejüknél elöl középen. A fiú dolga, hogy ügyesen behelyezze a ceruzáját a lánynál...:) És van, olyan mikor a lánynak kell végig görgetni egy tojást a fiú egyik nadrágszárától (belül), a másik nadrágszáráig. -Ha még lesz valami egy-két napon belül megírom.

2008. aug. 18. 21:26
még mindig semmi, pedig a hétvége vészesen közeledik...
2008. aug. 16. 14:13
nem hiszem el, h senkinek nincs ötlete...
6. álommanó (válaszként erre: 5. - Vikike1980)
2008. aug. 15. 11:28
igen, értem. köszi
2008. aug. 14. 20:55

Nálunk olyant találtak ki,hogy a szememet bekötötték ,közben székekre kellet állni 4 legénynek+ a férjemnek.

Tapizással kikellet találnom,hogy melyik a férjem!:)

És persze fordítva is ment a játék!:)

Remélem érthető volt!

4. álommanó (válaszként erre: 3. - 1e8f358d6a)
2008. aug. 14. 19:31
ez jó ötlet:) köszi
2008. aug. 14. 18:02

Szia!

Én voltam egy esküvőn, ahol a vőfély arra kérte az ifjúpárt, hogy csókolják meg a másikat azon a helyen, ahol a legjobban szeretik a másikat.

Erre a férj bebújt az ara szoknyája alá. :) A nő már szemérmesebb volt.:)

2008. aug. 14. 17:38
Senkinek nem volt ilyen az esküvőjén?
2008. aug. 14. 11:36

Sziasztok!

Szeretném, ha vicces dolgokat írnátok ebbe a fórumba, esetleg olyat, ami a ti esküvőtökön volt...pl. amikor sikerül megszerezni a menyasszony cipőjét, milyen feladatok lehetnek, vagy pár helyen szokás, hogy megjelenik egy "postás", aki vmilyen ajándékot hoz (papucs a férjnek, fakanál a feleségnek)...szóval ilyeneket:))) Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook