Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvőfotózás - új távlatok! fórum

Esküvőfotózás - új távlatok! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Esküvőfotózás - új távlatok!

23. CsillagTM (válaszként erre: 22. - Vintage)
2011. szept. 14. 22:07

ha annyira profi vagy, miért itt hirdetsz? :P (ami amúgy nem túl korrekt :))


egyébként kíváncsivá tettél, szívesen rákeresnék a fotóidra...;)

2011. szept. 14. 15:39
ha vki szeretne kreatív-élmény esküvő képeket írjon privit:D
2011. júl. 24. 07:39

Aki szeretne ilyen képeket, a saját, megvásárolt ruhájában, miért ne?


Hagyománytiprás? LOL

20. szellembuvar (válaszként erre: 19. - Sünciné)
2010. márc. 22. 21:06

A fantazia hianyat arra ertettem, hogy ertelmesebb dolgot nem tudtak kitalalni.

Jon nyugatrol a sok trendi dolog, ami befolyasolja az embereket, es generaciokat valtoztat meg.

Sajnos nem az emberiseg elonyere fejlodesere.

Foleg az etikat, es az egyeniseget tapossa el, mert ami trendi divat dolog, az nem a Te szabad akaratod, hanem azert teszel dolgokat, hogy megfelelj a tarsadalomnak. Generalnak egy elvarast

19. Sünciné (válaszként erre: 18. - Szellembuvar)
2010. márc. 22. 17:10

Valahogy úgy!!!!!!!!

A lányom már most félti a ruhát nehogy valami baj legyen! Még ha egy egyszerű ruha lenne és az övé akkor sem tenné meg vele!

Szerintem nem fantázia hiánya! Ez a nap az ifjú pér legszebb napja, biztos nem rontanák el ilyen hülyeséggel!

Persze ez az én véleményem, és teljesen igazat adok Neked!

18. szellembuvar (válaszként erre: 17. - Sünciné)
2010. márc. 20. 23:04

Ez hagyomanytiprasnak mondanam.

Az uzlet megszuletett a sok fotos oromere.

Azert en par kepert, par 10.000 Forintert nem taposnam el a hagyomanyainkat. Biztos nem maszkalnek sok trutyi helyen, hogy tobb kepem legyen.

Vagy ez csak fantazia hianya?

Nagy az Isten allatkertje, aki akar menjen oda.

17. Sünciné (válaszként erre: 16. - Christina2010)
2010. márc. 12. 16:50

Biztosan gyönyörű volt a Te ruhád is! Ez is swarowski kristályokkal van kirakva!

Bizony ez a legnagyobb költség egy esküvőre! De hát ilyen ruhát egyszer vesz fel az ember!

A lányom is varratni szeretett volna de rájött, mi van ha nem tetszik majd neki vagy nem áll jól rajta! Persze ha varrattuk volna akkor utána eladásra kerül! Semmiképp sem fűben hempergésre!

2010. márc. 12. 13:20

Sziasztok!

Az ötlet nekem sem tetszik...esetleg, ha az éppen a divatból kimenő fazonú farim lenne rajtam, amit már nem sajnálok, akkor hemperegnék fűben, na de egy mennyasszonyiruha.. :S Az enyém 4 éve volt 120 ezer kölcsönzési áron, tiszta csipke, ami swarowski kristályokkal, aranyszállal és egyéb hímzéssel volt felturbózva. Az árban csak a ruha volt, kiegészítők plusz pénzért. Az esküvőnkön pont a legnagyobb költség a férjem bocskaija volt meg az én ruhám. Nemhogy tönkre nem tenném, hanem most inkább olyan ruhát vennék (meg is venném), amit később estélyekre, bálokra felvehetnék, mert most évente 3-4-5 bálba is járunk, és az ilyen ruhák fazonja nem megy ki egyik évről a másikra a divatból. A kiegészítők megvannak, használom is bálokba (na nem a fátylat) és olyan szívet melengető érzés, amikor újra felveszem. :)

Ha valaki nem akarja hordani,inkább az eladást javaslom, ha már beleteszi az ember a sok pénzt legalább lásson is belőle valamit. Jó lesz a válóperes költségek fedezésére. ;)


Sünciné, valóban gyönyörű a ruha!

15. Sünciné (válaszként erre: 14. - Cd2f2f0546)
2010. márc. 9. 12:18

Teljes mértékben egyetértek Veled! Ha már az ember lagzit csinál ( biztos láttad mi is előtte állunk ) akkor az legyen igazi! Vagy van a másik lehetőség, hogy elmegy a pár két tanuval és kész! Mi is úgy vagyunk vele, hogy ha már lagzi akkor legyen egy örök emlék az ifjú párnak és persze mindenkinek! Nálunk egyenlőre a létszám 60 fő!

Ha gondolod nézd meg a lányom kiválasztott ruháját a naplómba! Nekem nem lenne szívem tönkre tenni! De legyen akármilyen is a ruha egy állati nagy baromságnak tartom ezt a fajta fotózást!

14. cd2f2f0546 (válaszként erre: 8. - Giorcub)
2010. márc. 9. 11:31
Ezzel nem értek teljesen egyet. Ha utánaszámolsz, a 100 főnek a fele 50-50, ugye. Nézzük, 50 főt kell belepréselnem maximálisan a keretbe, akkrois kihagyok néhány embert, és úgy hogy csak a közeli rokonokat és a szűk barátokat számolom. Ha csak azokat akarommeghívni akik igazán számítanak, akkor is legalább 80 főről van szó...
2010. márc. 9. 11:29

Ez mekkora hülyeség!

Én éppen esküvő előtt állok... nnos, nem sokat túlzok ha azt mondom, hogy eg ynormális esküvő megrendezéséhez (értem itt a lagzit, mondjuk 80-90 fő esetén) majdhogynem hitelt kell felvenni... vagy évekig spórolni, hogy az álom valóra válhasson!

Nemcsak az esküvői ruha marha drága(még a kölcsönzés is), hanemminden egyéb( fotózás, videó, dízsítés, virágok, terembérlés stb.).


Ha megevnném a ruhát, akkor nem"dobnám ki egyből az ablakon" sem a ruhát, sem pedig a pénzt.

Úgyhogy egyzsóval, csak gratulálni tudok annak a pénzéhes üzletembernek, aki volt olyan kreatív, hogy kitalálja, hog yhogyan is tudja még inkább lehúzni a házasodni kívánó párokat!

12. Sünciné (válaszként erre: 11. - Vkatka)
2010. márc. 7. 10:02

Bizony nem olcsó! A szép ruha ott kezdődik, hogy 100.000.-120.000.-Ft.

Az első variáció a lányomnál is a varratás volt! Aztán ahogy probálgatott ruhákat úgy döntött, hogy kölcsönzés! Azt mondta, hogy mi van ha megvarratom és nem tetszikm vagy nem áll jól!

Mint látod nem egy vékony alkat! De szerencsére most már olyan ruhák vannak a szalonokban, hogy át tudják alakítani a molettekre is!

Valóban nem olcsó de a ruha szerelem volt első látásra!

Ha varratod biztos olcsóbb!

Remélem hamarosan eljön Neked is a nagy nap!!!!!

11. vkatka
2010. márc. 6. 13:04

Én sem értek egyet a ruha tönkretételével!Főleg, ha drága darabról van szó!

Én ledöbbentem a 140 000 Ft-os kölcsönzési áron. Néhány óráért annyi pénzt elkérni... Bár a ruha vitathatatlanul gyönyörű! Előre gratulálok Sünciné lányának esküvőjéhez :)

Én is tervezgetem már, inkább csak álmodozok róla, én inkább varratni szeretnék egy egyszerűbb ruhát. Van is egy nagyon ügyes varrónő ismerősöm, vele fogom megvarratni. Szerintem 50 ezerből kijön. Legalábbis remélem.

10. Sünciné (válaszként erre: 9. - Csimby)
2010. márc. 5. 20:02

Nagyon szépen köszönöm! Ő is gondolkodott az ekrü színben! De mint látod nem egy vékony alkat és a fehér jobban slankítja! Szerintem is nagyon szép a ruha! Elöszőr nem is akarta felbróbálni mert félt, hogy akkora lesz benne mint egy ház! De amikor felvette fülig ért a szája! Mondta is neki a hölgy édesen ha nem lenne füle kőrbe érne a szája! Amikor megláttam a ruhát szerelem volt első látásra! De Ő rajta lesz neki kellett dönteni!

Azt hiszem jól választottunk!!!

Az árban ( 140,000,-) benne van a ruha a fátyol a diadém és a kesztyű!

9. csimby (válaszként erre: 4. - Sünciné)
2010. márc. 5. 12:34
Gratulálok a lányod esküvőjéhez!Tényleg nagyon szép ez a ruha. Mondjuk kicsit elfogult vagyok, mert én éppen ilyenben mentem férjhez 2 éve. :) Vagyis ekrü színben. Ha jól látom, ez fehér, ugye? Én akkor 120-ért béreltem, de a szerződésen az eredeti árnál 670ezer forint szerepelt. Vigyáztam is rá nagyon :) Még egyszer gratula!
8. giorcub (válaszként erre: 6. - Gergő73)
2010. márc. 5. 12:31

eskuvot lehet olcson is csinalni. van ismerosom aki maga varta a ruhajat, nem kell 100 fos lagzit tartani, meg a bazilikaba menni ceremonirara.

a halal az mas, ott nehez sporolni, de esszel lehet. ketsegtelen hogy mindennek megvannak a maga hienai de ugye nem kotelezo mindent keszpenznek venni es szo nelkul elfogadni.

7. giorcub (válaszként erre: 5. - Szilvamama)
2010. márc. 5. 12:29

nyilvan ok is hasznot remelnek az uzeltbol, es nyilvan minel hamarabb.

de nefelejtsd el hogy lehetoseget adnak kultur korulmenyek kozt sok ruha kozul valogatni, tobb ruhat felprobalni, a valasztottat meretre alakitjak, kiegeszitok helyben megvehetok, tanacsot is adnak stb. szoval azert kapsz is valamit a penzedert. ha meg nem ilyen akkor el kell menni masikhoz mert van egy par ceg mo-on.

2010. márc. 5. 10:14
Az esküvő, a gyermek születése, vagy akár az elhalálozás hatalmas biznisz a kereskedőknek... Sajna ide jutott a világ... Mindenből üzletet csinálnak. A ruha tönkrevágása elvileg nem rossz ötlet, csak az a baj, hogy a házasságok nagy százaléka zátonyra fut. Persze vannak üdítő kivételek, de ritkán:(
5. Szilvamama (válaszként erre: 4. - Sünciné)
2010. márc. 5. 09:58
Sünciné, kb. 2x annyi :) Sajnos ezek a szalonok 2-3 kikölcsönzés árából akarják visszaszedni a beszerzési árat, utánna már csak a hasznot behajtani. Sok boldogságot a lányodnak előre is!
2010. márc. 4. 22:21

Bevallom őszintén nekem nem tetszik! Ha a ruhát megveszi a menyasszony nem hiszem, hogy így szeretné ha végezné! Ha pedig bérli akkor meg ki kell fizetni a ruhát! Mi éppen tegnap választottuk ki a lányomnak a ruhát! A kölcsönzési díj 140.000.-Ft. Mennyi lehet a vételi ára!

A ruha a naplómban látható! Gyönyörű és a szívem szakadna meg ha így végezné!

2010. márc. 4. 22:16

én inkább megtartanám és a lányomnak odaadnám, mert az olyan szép és különleges dolog lenne... akkor az értéket (a ruhát) a kezében tudná tartani, nem pedig fényképeket nézegetve csupán látni azt.

de biztosan vannak, akiknek tetszik az ötlet.

2010. márc. 4. 21:07

Ez mondjuk alapból ott bukik, hogy a hölgyek java része nem csináltatja/veszi az esküvői ruháját, hanem bérli. Szóval elég érdekes lenne úgy visszavinni a kölcsönruhát.


Amúgy az hogy jelképezi az összetartást, hogy az esküvői ruhában, fűben fetrengve kép készül erről? :o)

2010. márc. 4. 21:03
Az esküvőfotózásban megjelent egy izgalmas új irányzat, a TTD, vagy trash the dress. A menyasszonyi ruha esküvő utáni "rituális tönkretétele", fényképezkedés fűben, vízben, elhagyatott romépületekben, falusi tanyán... nem óvva már a ruhát, ünnepelve ezáltal is a házasság véglegességét és az örök egymásra találást!

Ugrás a teljes írásra: Esküvőfotózás - új távlatok!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook