Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvő ESZTERGOM és környékén?! Hol, hogyan, mennyiért? fórum

Esküvő ESZTERGOM és környékén?! Hol, hogyan, mennyiért? (beszélgetős fórum)

2011. júl. 19. 14:49

Na ezt a Lógatót akartam írni, csak nem jutott eszembe a neve... :) Én is láttam már onnan esküvős fényképeket és szerintem szuper!


Igen mi is szervezkedünk, bár nálunk csak 30-40fős esküvő lesz majd :D

6. *Adél* (válaszként erre: 4. - Nyunya44)
2011. júl. 19. 14:09
Köszönjük a tippet!
5. *Adél* (válaszként erre: 3. - B0ba429c34)
2011. júl. 19. 14:09

Gondolom már Ti is szervezkedtek ;)

kb 100-110 főre tervezzük...

2011. júl. 19. 14:03

Esztergom melletti városban (Dorogon) van egy Lógató nevezetű kis helység.

Bátyáméknak ott volt az esküvőjük, nagyon szép hely.


[link]

2011. júl. 19. 13:48

Visegrádnon a Vár is szép lehet szerintem fényképezésre, vagy konkrétan a Duna mellett...

Kérdés mekkora esküvőt akartok, mennyi embert.


Mi a fényképezést Zsámbkékon szeretnénk majd a romtemplomnál, a vacsi lehet, hogy Piliscsabán a Kopár Csárdában lesz, az szép helyen van az erdő szélén.

2011. júl. 19. 13:47
nekünk is jövő nyáron lesz és mi is gondolkodtunk Esztergomban (mégsem ott lesz), de pl Esztergomban fényképezkedni biztos h a Bazilikához és a Mária Valéria hídhoz mennék, kaja lehetne pl a Duna parton a Szalma csárdában vagy van sok szép étterem ami jobban is néz ki de mégis közel van a Bazilikához
2011. júl. 19. 13:40

Sziasztok!


Jövő nyáron tartjuk esküvőnket, így most kezdjük a szervezést, elsőként a helyszínnel.

Esztergom jutott eszembe, hiszen többször jártunk már ott, kötődésünk is van a helyhez, bár nem ott élünk, csak a környéken.


Tapasztalatokat várnék azoktól, akik tartottak esküvőt Esztergomban. Hol, és mennyiért? Hogyan kezdték a szervezést? Mire érdemes figyelni? stb.


Esztergom közeli helyek is szóba jöhetnek, illetve az egész Dunakanyar...


Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook