Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvő 2008-ban fórum

Esküvő 2008-ban (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2008. júl. 8. 18:54

Zselice, én két helyet tudok Neked ajánlani. Ha nagy lagzi lesz, 60 fő felett akkor én a Tettyében tartanám.Bár az is lehet, hogy oda évekre előre le van foglalva a hely. Szerintem az a város legjobb étterme, és ismerem a tulajt, rendkívül lelkiismeretesen, precizen rendeznek meg mindent. Kaja isteni. Ha kisebb esküvő lesz, akkor a Tortyogót tudom ajánlani, nagyon szép, uj hely, és ott is profi a szervezés. Ifju párnak, és vidéki vendégeknek szobát is adnak. Ez utóbbinál ha gondolod még kedvezményt is tudok szerezni :-)

Ha érdekel, a fagyongy33@freemail.hu emailcímre írj. Képeket tudok róla küldeni.

Ja és a férje barátja zenész, abban is tudok segíteni.Tortát a Magdából kell venni sztem. Én is ott veszek a lányomnak. Amit még tudok ajánlani,egy profi virágkötő.

1507. Zselice
2008. júl. 8. 16:49
Sziasztok! Mi jövőre szeretnénk Pécsett esküdni, tudtok néhány ötletet, helyet, zenekart, embert stb ajánlani? Szeretném, hogy tökéletes legyen:) Köszii
1506. szimba (válaszként erre: 1488. - Fagyongy67)
2008. júl. 8. 11:36
Nekünk fél évvel az esküvő előtt még semmi nem volt lefoglalva. Még szerencse, mert akkor mentünk az anyakönyvi hivatalba, és alig kaptunk már időpontot. Szóval mi akkor kezdtünk bele szép lassan a dolgok szervezésébe. Nem kellett kapkodni, bőven belefért minden. (Persze szerencsénk is volt, például ruhát legeslegelsőre találtam, és egyébként is minden összejött.) Szombathoz öt hétre lesz a nagy nap, és most vagyok úgy vele, hogy nagyon várom!! :-)
2008. júl. 7. 08:52

hétvégén a sógornőm is férjhezment, utánam egy hónappal, szóval most egy hónapig nem akarok hajnali 5ig mulatni:)

akik hétvégén mentek férjhez, hogy vannak ifjú araként?:)

1504. csanda
2008. júl. 5. 23:17
sziasztok, mindjárt táncolom a gyertyafény keringőt, csak nincsenek meg a gyertyák!
1503. meli85
2008. júl. 5. 21:38

sziasztok...sztetek egy dekoratőr mennyibe kerül?nem gondolok extra dolgokra...az ifju pár mögött vmi dízs+lufi+székhuzat?

Az autódíszt a fő asztalra szokták helyezni?

üdv, Meli

1502. csanda
2008. júl. 4. 19:12
sziasztok, holnap lesz a challenge's day!!!!! asszony lesz a lányból
1501. corinna (válaszként erre: 1498. - 35556e805c)
2008. júl. 3. 21:51
kellemes időt kívánok nektek, és hogy minden gördülékenyen menjen! 2 nap....
1500. csanda
2008. júl. 3. 19:15
jodaaaa :), de jó hogy néha vagy!!! most már ideges is vagyok, meg izgulok is!
2008. júl. 3. 10:57
Sziasztok lányok! hová lettetek? mindenki férjhez ment? és a már asszonyok hol vannak? :( kár, hogy így eltűnt ez a jó társaság
2008. júl. 1. 21:49

Szia Csajok! Már száz éve nem voltam,de ugye ez az utolsó hét és pörgés van ezerrel!

A lánybúcsúm nagyon tutin sikerült,komolyan mondom le a kalappal a barátnőim előtt. Ja és a legjobb, hogy rögtönöztek nekem egy négerfiút! :) Nagyon édi volt - táncoltunk meg kicsit hülyültünk- úgyhogy ahhoz képest hogy nem akartam táncosfiút, tökre örültem neki :)

Na dióghéjban ennyit!Majd esküvő után jövök !

Csanda neked is kitartást, hasonlóan érzek mint te,de biztos nagyon jó lesz nektek is!

ja mavoltam rámigazítani a ruhát,és képzeljétek, a 38-as ruha, amit februárban még nem tudtak felhúzni rám tökéletesen passzolt- ez volt a hét fénypontja!Pedig már nenm is fogyóztam az elmúlt hónapban!

Várom már nagyon a szombatot!:)

1497. rika (válaszként erre: 1496. - Fagyongy67)
2008. júl. 1. 20:52
Hát igen. Én is meglepődtem. De komolyan ha kellenek esetleg telefonszámok kérdezz nyugodtan. Nekünk volt egy hapsi aki felfújta a lufikat héliummal és feldíszítette vele a deltát. Nagyon szép munkát végzett. És nem is volt drága. Így nem kellett szenvedni a díszítéssel.
1496. fagyongy67 (válaszként erre: 1489. - Rika)
2008. júl. 1. 19:03
2 évre előre????????????? Addigra akár szét is mehet a parti. Uramatyám:-)
2008. júl. 1. 17:14
Sziasztok!!Én túl vagyok már rajta!4Egyedűl csináltam.Én akartam igy.Bár a végén inkább egy zombira hasonlitotta.De MEGÉRTE!!!Szívesen emlészem rá vissza,és a vendégeink is csak jót mondanak utólag.Bár én annyira akartam mindent,és 13 nappal az eskűvő elött függöny felrakás közbe leestem 3 szék magasból!Volt itthol létra,csak a székek közelebb voltak.(lustaság)Szóvaql rá a radiátorra.Ugyhogy a leány bucsuztatom a háznál volt.(nem nagyon mertem utcára menni).Pillanatok alatt eltelik az a nap,és sok a szervezés.De szerintem minden fáradtságot megér.Csodálatos érzés.Mindenkinek sok sikert,és sok boldogságot!!!!!!!!!
1494. csanda
2008. júl. 1. 16:07
reménykedek abban, hogy szép lesz és mindenki elégedett lesz, de szerintem soha többé önkéntes esküvőszervezés!
1493. Noémi 23 (válaszként erre: 1492. - Csanda)
2008. júl. 1. 15:54
ne kívánd, kemény most, de olyan hamar eltelik így is....
1492. csanda
2008. júl. 1. 15:20

sziasztok, visszatértem a táborból.

szombat. nagyon közel van, apatikus vagyok. azt kívánom bárcsak túl lennék már rajta!

1491. Noémi 23
2008. júl. 1. 14:02
Hát nem könnyűú a sok midnen egyszerr,e de csodálatos, mi is egyszerr épytkezünk, már szépen haladunk júl végére megelszünk:))) szép lett a lakás nagyon:))) aug 23 esküvő 180 fővel.))))) rendgeteg a szervezni való,d e nem baj...mert csodálatos az egész, és egyszer van egy életben ugyhogy hajrá:))))))))
1490. ol.ga666
2008. júl. 1. 13:11
A ti ruhátok milyen anyagból lesz?
1489. rika (válaszként erre: 1488. - Fagyongy67)
2008. júl. 1. 11:24

Szia!

1 hónapja volt a lagzi és 62-es voltunk. Nagyo jó kis buli volt. Sok múlik a koszorúspárokon. Náunk nagyon sokat segített a 2koszorúspár. Főleg hangulatot csinálni. Nekünk a deltába volt és nagyon finom volt a kajcsi. És még alkudni is lehetett:) a helyet érdemes minél előbb lefoglalni. A komolyabb helyek ol. Kétszekér már 2évre (!) előre le van foglalva.

2008. júl. 1. 08:49

Szia Rika! Köszi :-) Nagyon szépek vagytok.

Mikor volt az esküvőtök? És hol tartottátok, mekkora lagzi volt?

Az a baj, hogy nálunk a rokonságban sem volt mostanság lagzi, és tényleg a leghalványabb gözöm sincs , hogy mi mennyi lehet. Azt már lassan össze irogattuk, hogy mi az ami kell, meg intézendő. Mennyivel előbb kell pl. elkezdeni intézni a dolgokat? Jajj nagy menet vár rám:-) De azér szerintem jobban izgulok és jobban várom mint a lánykám:-)

1487. rika (válaszként erre: 1482. - Mano244)
2008. júl. 1. 06:58

mano244!

Minden elismerésem a tied, hogy egyszerre tudsz foglalkozni mindennel. Én már kiborultam volna:)

1486. rika (válaszként erre: 1483. - Fagyongy67)
2008. júl. 1. 06:57

Szia!

Sok kitartást kívánok egy lagzi megszervezéséhez. Nekem is segített anyukám megszervezni az enyémet néha sikerült is összekapnunk...:) Ha tudunk segíteni csak szólj. Akik túl vannak rajta biztos tudnak okosságokat. Én is pécsi vagyok esetleg tudok ajánlani normális árral dolgozó videost meg ilyeneket. Ha kell segítség szólj.

1485. corinna (válaszként erre: 1479. - Fagyongy67)
2008. jún. 30. 21:37
:)
1484. mano244
2008. jún. 30. 18:12
Már csak 40nap van az esküvőmig!De jóóóóóó!:)
2008. jún. 30. 18:08
Szia Szandera! Igen, én is pécsi:-) Szépek a képeitek. Hol volt a lagzi? Hiába nézegetem nem jövök rá. A lányomék esküvője lesz egy év múlva, arra próbálok gyúrni:-) Összesezdegetni, hogy mit kell tervezni, venni, csinálni, mi ne maradjon el. Mennyiben áll meg ma egy 40-50 fős lagzi tokkal - vonóval? Látom Ti a színházban fotóztatok, nagyon szupi:-)
1482. mano244
2008. jún. 30. 18:04
Sziasztok csajok!Beugrottam egy pár percre!Köszöntöm az új tagokat!Eprecske örülök ,hogy itthol vagy!Nálunk minden oké!Aházunk szépen készülget!A lagzira elkeztük a meghívót széthordani!Minden oké az előkészületekel!beindult a meggyszezon most az a fő munkánk!Akinek hétvégén lesz a lagzia(én 2emberre emlékszem)annak minden jót kívánok és remélem minden úgy alakul ahogy ti szeretnétek!Na most menem kell!Hétvégén jövök ha tudok!Puszi
1481. szandera
2008. jún. 30. 17:55
Eper.. Már el is telt az egy hónap.. így nekem nem tűnt hosszúnak, bezzeg neked pedig egy örökkévalóság lehetett :) De itt vagy, az a lényeg. Most aztán be lehet pótolni az elmaradást :)
1480. szandera (válaszként erre: 1479. - Fagyongy67)
2008. jún. 30. 17:55
fagyongy! látom te is pécsi vagy :)) Üdv :)))
2008. jún. 30. 16:18
Corinna, ha ez megnyugtat, én Wágnerné Schmidt Á. vagyok, a sógornőm Wágnerné Schmidt I. A két fiu elvett 1-1 Schmidt lányt, mi sem vagyunk rokonok. Am ikor aláírtunk az anyakönyvezető csak nézett:-) Nekem a sógorom volt a tanum, a férjemnek a sógornőm:-)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook