Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvő 2008-ban fórum

Esküvő 2008-ban (beszélgetős fórum)


2008. jan. 9. 19:29
zsuzsa04!A férfiak ilyenek,de ha az idén akartok lagzit akkor kezdjetek mar el készülődni,mert én csak egy kisvárosban lakom és augusztus9.-én lesz a lagzim,de már nagyon sok minden le volt foglalva ,és alig találtunk videóst,vőfélyt,zenészt!Úgyhogy üzenem a párodnak,hogy ha az idén lagzit akar,akkor talpra fel!Sok sikert a készülődéshez!
2008. jan. 7. 10:20
Sziasztok!Nekem elvileg idén lesz az esküvőm, bár meglehetősen szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, párom karácsonykor kérte meg a kezem, de azóta szinte nem is beszélünk a dologról, illetve én már felhoztam egypárszor a témát, hogy akkor most mi is lesz, ki kellene tűzni az időpontot, meg ilyenek, de ő valahogy túlságosan passzív a témával kapcsolatban.:-( Annyit mondott, hogy "igen, idén lesz esküvő, de most egy kicsit nyugodjunk meg, élvezzük a jegyességet, olyan zsúfoltak voltak az ünnepek"...igaza van, de én valahogy mégis el vagyok szomorodva...kicsit úgy érzem, hogy annyira még nem biztos magában:-( Járt esetleg valaki más is ilyen cipőben? Mit javasoltok?Várjak ki?...köszi!!!
2008. jan. 4. 20:29
Nekem augusztus 9.-én lesz a lagzim!Mi még csak a helyet foglaltuk le!Jövőhéten keresünk zenészt,videóst,na meg vőfélyt!Már izgulok,és mi lesz még az esküvőig?
5. rika
2007. nov. 15. 08:05
senki nem megy férjhez jövőre?
4. rika
2007. okt. 31. 20:46
sziasztok! nekem is 2008-ban lesz az esküvőm ha minden igaz. Kicsit már szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. A helyet már lefoglaltuk bár az időpont még nincs lefixálva. Tudom a menüt is és azt is, hogy a ruhám és a koszorúslányok ruhái honnan lesznek. Nagyjából a díszitést is kitaláltuk már és a vendéglistánk is meg van. De a zenekar még gyenge pont. Fotós és videos is meg van már. Szerintem egész jól állunk...:)
2007. okt. 31. 14:37

Gratulálok! Érdekelne, hogy mikor lesz az esküvő-

télen, vagy már tavasszal, milyen stílusban tervezed, hágy vendéget vártok stb. Ha újra erre tévedsz légyszi válaszolj! :)

2007. okt. 31. 13:28

Szia!

Gondoltál arra, hogy fotóst is hívsz az esküvőre?

Ha igen, én tudok ajánlani egyet, nekem nagyon tetszenek a képei... :-)

Bartha Attila www.esemenyfotozas.hu

1. cana
2007. okt. 7. 17:46

Sziasztok!

Azért inditottam ezt a témát,mert szerintem sokakat érdekelne ,hogyan szervezkednek,akik 2008-ban eskit terveznek!Elakadtam a ceremónia mester témánál,hátha tud valaki egy ceremónia mestert,olyat aki beszél németül!

Étterem ok.,dekor és székszoknya már van,az utóbbit nagyon jó árban szereztük,sikerült előfoglalni 300ft./db.ért,ebben az árban kihozzák,felteszik meg minden!Barack szinű lesz a dekor,ez a kedvenc szinem!Ilyen lesz a csokor is,meg a többi dekor,asztali futók és a tortán a diszitő marcipánok!Mindenesetre nem egyszerű a szervezkedés!Jó készülődést mindenkinek,aki érintett!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook