Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvő! fórum

Esküvő! (beszélgetős fórum)

11. nana06
2011. aug. 21. 15:59
nah hogy sikerült a lagzi? jól éreztétek magatokat?
2011. aug. 12. 11:09
Köszönöm a hozzászólásokat!
2011. aug. 11. 19:54
Szerintem pedig semmiképp se pénzt adjatok nekik...főleg mivel három évig szüneteltették a kapcsolatot, ez olyan lehúzónak tűnik nekem, szerintem amúgy is a pénzt várják...de amúgy meg a tárgyi ajándék az mindig emlék marad míg a pénzt csak elherdálják lehet olyanra amire igazán szükségük sincs
8. agis
2011. aug. 11. 09:43
Alapvetoen nehez kerdes, mert nem derult ki az elso hozzaszolasbol, hogy vajon miert volt 3 evig szunet a kommunikacioban. Masreszt faramuci a helyzet, szerintem a targyi ajandek nagy bakloves lehet, valaki irta a faragott fa disztargyat, hat a mai modern lalakosban semmi ilyen nem mutatna jol, es en szemelyszerint jobban szeretem a kristalykeszleteket egyesevel osszetorni mintsem hasznalni oket.
2011. aug. 10. 17:21
Nekünk most volt szombaton az esküvőnk. Tőlünk megkérdezték, hogy pénzt vagy ajándékot szeretnénk-e kapni. Ha ajándékról is van szó, mindenképpen olyat érdemes venni, aminek nagy hasznát lehet venni a háztartásban. Pl. vasaló, porszívó, kávéfőző, tányérkészlet stb.
2011. aug. 10. 11:45
Kristálypohár :) én ilyen esetben azt szoktam vinni:) elegáns, szép és értékelhető :) semmiképp ne pénzt!!! :) jah és egyétek és igyátok le árát!!! :)
5. nana06 (válaszként erre: 1. - 008b8a4af2)
2011. aug. 10. 11:01
Szia! Én is csak azt tudom mondani, amit a többiek...szerintem ne gondolkodj olyan nagy ajándékban, valami szép falióra, vagy olyan jó kis digitális képtartók vannak, és nem is olyan drágák...szerintem menjetek el, a párod gondolom nem akarja lemondani, mert haver...menjetek el, érezzétek jól magatokat, szórakozzatok jól, lesz kaja, pia, mi kell még? :) jó szórakozást!
4. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - 008b8a4af2)
2011. aug. 10. 09:41
Hát azt nektek kell eldönteni,hogy elmentek e.Én illedelemből talán elmennék,bár ők se tiszteltek meg titeket 3 éve a jelenlétükkel.Mondjuk szerintem a barátság kölcsönös,így nektek is keresni kellett volna őket.Ha megtettétek és nem reagáltak,akkor nem szóltam. :) Amúgy ha van saját berendezett ház/lakás,akkor inkább pénzt szoktak adni.De ha nincs,akkor szerintem bármilyen ajándék jó,amit majd fel tudnak használni a későbbiekben.Gondolok itt konyhai dolgokra(már 10 ezerért lehet kapni turmixgépet is)vagy bármi lakásba valóra.Ha pénzt adtok,akkor én azt sem vinném túlzásba,ha 3 éve nem beszéltetek.Egy 10 ezres bőven megteszi.Mi is annyit szoktunk adni általában a lagzikban,bár nem is nagyon tudnánk többet.
2011. aug. 9. 22:52

Kedves első hozzászóló!

Három éve nem beszéltek a pároddal és most hirtelen

meghívták és tégedet, ha te úgy érzed a magad részéről, hogy nem akarsz elmenni, akkor ne menj, akkor meg ő egyedül legyen nélküled az meg gondolom ciki és kellemetlen döntsétek el elmentek, vagy sem sok szerencsét kíván neked Ágnes

2011. aug. 9. 22:33

Szia!

Érdekesnek tűnik a dolog még nem hallottam ilyen kesze-kusza dolgot.

Én kíváncsiság képen elmennék.Húúúúúúú mit kéne vinni vagy adni nehéz kérdés.

Én nem adnék pénzt hanem ajándékot vinnék.

például pelenka tortát az most menő+ esetleg még valami fa faragott dolgot ami díszíti a nappalit.

Szerintem de ez az én véleményem,pénzt csak a rokonok adnak felénk inkább.

Jó szórakozást kívánok nektek.

2011. aug. 9. 22:12

Sziasztok!


Aug. 19-én esküvőre + lagzi vagyunk hivatalosak. A párom egyik régi haverja hívott meg minket. Őszintén, semmi kedvem elmenni. Nem is értem, hogy miért hívtak meg minket, mikor több mint három éve nem is beszéltek. Én nem is ismerem őket. Most került hirtelen elő. Párom el akar menni, én nem. Nekem lehúzás "szagú" az egész.

Ráadásul elég hülyén van megoldva, mert

Egyik városban lesz a polgári esküvő. (itt, ahol élünk, ez nekik is a szülővárosuk)

Másik városban a templomi.

Harmadikban pedig a lagzi!

Ha elmegyünk mit illik adni? Pénzt? Mennyit?

Ti elmennétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook