Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esetem a véletlennel? fórum

Esetem a véletlennel? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Esetem a véletlennel?

2012. nov. 22. 01:16

Kedves Kallypso!


A hitre és az ebből származó csodákra nagyon nagy szükségünk van!!! Legyen szó egészségről, munkáról, családról vagy önmagunkról!!

Első sorban hinni (bízni) önmagadban és - természetesen ellenőrzések után:)- másokban.

És merjük elfogadni azokat a dolgokat, amiket nem tudunk megmagyarázni, megmérni, tapogatni, látni.

Olvasd el Balogh Béla: Végső valóság című könyvét. Nekem sokat segített az ismeretelen dolgok iránti előítéletem levetkőzésében. Nyititt (abb)lettem.

2012. nov. 21. 10:38
A teljes igazság az, hogy nem mondták ki konkrétan mi bajom. Vakbélként kezelték, ezért nem is adtak ennem. A műtétnél jobb, ha nincs semmi az emberben. Végül kitartó gyógyszerezéssel és jegeléssel javulni kezdett a dolog. Amikor rákérdeztem még az elején az orvosok a "valószínűleg" és "lehetséges" szavakat használták. Egyik sem merte magabiztosan állítani, hogy vakbél probléma. Utólag egy fiatal orvost is elkaptam és megkérdeztem mi okozhatta. Bevallom őszintén nem nagyon értettem. Mondott valamit, aminek a 90%-a latin volt, egyedül annyit tudtam kihámozni belőle, hogy bakteriális fertőzés okozhatta.
2012. nov. 18. 12:51
Lehet, hogy csak én olvastam felületesen a cikket, de végül történt műtét, vagy ilyesmi? Halálos bajod volt, és spontán gyógyultál?
2012. nov. 18. 10:40
Az angyalod azért jelent meg, mert valószínűleg alvásparalízisben volt részed.
2012. nov. 18. 10:30
olyan a világon nincs, hogy nem mondják meg valakinek, mi a baja.. szóval nem értem
2012. nov. 18. 10:23
Jó-jó,de mi volt a bajod?
5. 2b2a4a10d2 (válaszként erre: 1. - Kallypso)
2012. nov. 18. 09:53
Hát ez... nagyon jó volt! Végül kiderült, hogy mi okozta a tüneteidet? Hasnyálmirigy talán? Az a fekete hajú nő pedig csak egy angyal lehetett! Lehet, hogy az őrangyalod!
4. kisj
2012. nov. 18. 09:50

Ez nagyon érdekes.

Az kiderült, hogy mi volt a bajod?

2012. nov. 18. 09:39
Szerintem is egy angyal volt az. :) Jó egészséget kívánok neked! :)
2012. nov. 18. 09:26
Angyal. Számomra teljesen egyértelmű.
2012. nov. 18. 09:08
"A világ kétféle emberből áll. Ha valami szerencse éri az első csoportot, az nem csak szerencsét lát, vagy véletlen egybeesést, ők jelet is látnak benne. Bizonyítékot, hogy odafenn van valaki, aki vigyáz rájuk. A másik csoport puszta szerecsét lát, örömteli fordulatot."

Ugrás a teljes írásra: Esetem a véletlennel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook