Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Eseményi utáni mellett lettem terhes fórum

Eseményi utáni mellett lettem terhes (beszélgetős fórum)


2011. márc. 12. 09:43
Én azonnal rohantam dokihoz, kiírta aztán már vetem is be...és semmigond nem lett.
9. bcb6de9272 (válaszként erre: 8. - Bcb6de9272)
2011. márc. 12. 09:42
Attól függ az aktus után mikor vetted be az első szemet, ilyenkor minden óra számít!!!!
2011. márc. 12. 09:41
Én kétszer vettem igénybe a 72 órán belüli gyógyszert, és szerencsére nem lett gond...ezek a gyógyszerek elég durvák, én félnék egy ilyen módon fogant babát megszülni....
2011. márc. 12. 09:38
én egyszer szorultam eseményutánira, mint utólag kiderült örülhetek ha lehet egyáltalán természetesúton és nem lesz szükségem hormonpótlásra, így valószinüleg nem is lett volna rá szükségem, azt tudom hogy nekem iszonyatosan bezavart a hormonjaimba.
6. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - *Adél*)
2011. márc. 12. 08:35

"Én mégis ismerek 1 babát aki így fogant meg, és meg is született..."


A maradék, 16 %.


Megjegyzem: a 84 %-os biztonság csak igen korai bevétel esetén érvényes. Hiába 72 órásak ezek a gyógyszerek, a harmadik napon bevéve már 40 %-os vagy inkább az alatti a hatékonyság.

5. *Adél* (válaszként erre: 4. - LauraJones)
2011. márc. 11. 22:52

Pedig nem így van. A kiírás azért ez , mert vélhetően olyanok írnak majd a fórumra akik így jártak.

de akkor leszögezem én nem vagyok állapotos, csak érdekel a téma

2011. márc. 11. 22:48
A kiírás alapján, valóban úgy érthető, hogy Te is ebbe a dologba estél bele...
3. *Adél* (válaszként erre: 2. - Gesztenye78)
2011. márc. 11. 22:46

Nem nem; félre értettél.

Nekem nincs gyermekem még, akit ismerek és így fogant nem a sajátom hanem egyik ismerősöm kislánya, aki egyébként makkegészséges 3 éves tündér! Csak foglalkoztat a téma!

2. gesztenye78 (válaszként erre: 1. - *Adél*)
2011. márc. 11. 22:44
Most mit csinálsz, mi lesz a gyerekkel? Az is kérdés, hogy a magzatnak nem árt-e az a lórúgásnyi hormon.
2011. márc. 11. 22:42

Sziasztok!


Várom azon hölgyek hozzászólását, akik 72 órás tabletta ellenére várandósak lettek.

érdekelne hogy mennyi igazságalapja van a 84%os biztonságnak amit a betegtájékoztató állít.

Eddig mindenkitől azt hallottam, hogy ez egy olyan erős hormontartalmú gyógyszer ami mellett kizárt a terhesség.

Én mégis ismerek 1 babát aki így fogant meg, és meg is született...


Várom a kivételeket

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook