Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esemény utáni tabletta - escapelle, szedte már valaki? fórum

Esemény utáni tabletta - escapelle, szedte már valaki? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 29. 13:06
Vettem be kb 3 hónapja 1 szemet-de minden rendben volt,nálam semmi mellékhatás nem mutatkozott!A mensim is rendben megjött.Ára viszont húzos.5-6000
2011. aug. 29. 12:55
Sziasztok. én is ezt vettem be,6napja. néha érzem hogy görcsöl a hasam meg volt hogy picit meg szédültem ennyi. 4én kell megjönnie vasárnap. remélem rendbe leszek. peteérés után vettem be tablettát 12óra elteltével szerintetek hatni fog. ?!
2011. jún. 30. 20:06

szia. remélem, nem lesz semmi gond.

Nálam annyi volt, hogy terhes lettem/maradtam..

2011. jún. 30. 12:22
Na szóval, bevettem a gyógyszert. Néha elég rendesen szédelegtem tőle, de szerencsére más mellékhatás nem jött ki. :)
2011. jún. 25. 16:04
Én is vettem be, de fájdalomcsillapítót ne vegyél be a bogyó után, mert akkor nem hat. Tapasztalat! Igaz már több mint egy éve volt, nekem nem használt.
2011. jún. 25. 12:49
1x használtam. nekem sem volt semmi baj vele, nem éreztem semmit, és időben megjött gond nélkül a menstruációm is...
2011. jún. 24. 15:04
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek az információt, most már kicsit bátrabb lettem :)! Szép hétvégét!
2011. jún. 24. 14:29

Szia! Egyszer még volt barátnőm mesélte hogy régen neki is volt egy kis balesete és szüksége volt rá.

A nevére nememlékszem a tablettának de azt mondta hogy borzasztóan görcsölt tőle a hasa. Remélem segítettem.

2011. jún. 24. 14:28
Nekem rá 1 hétre volt barna folyásom, menstruációs görcsöm, de egy nap alatt elmúlott. És rendesen megjött a menzeszem. Miután bevettema gyógyszert fájt a fejem, égett az arcom, olyan volt mintha meg kellene jönnie. De nem vészes. :)
2011. jún. 24. 14:28
Az klassz, remélem nekem sem jönnek ki. Köszönöm szépen!
2011. jún. 24. 14:26

Szia!

Nekem sem volt gondom tőle!

2011. jún. 24. 14:23
Én vettem már be ilyen tablettát, nemvolt semmi gond. Semmilyen mellékhatás egyéb.
2011. jún. 24. 14:22

Sziasztok!

Az Escapelle esemény utáni tablettáról érdeklődnék. Tegnap este történt egy kis baleset a gumival és a nőgyógyászom azt mondta ilyet irassak fel a körzeti dokival (ne kelljen azért bemennem Pestre), de nagyon félek a mellékhatásaitól. Tudna nekem segíteni ebben valaki, akinek már szüksége volt erre a szerre, hogy mikre lehet számítani?

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook