Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esélyt kaptam? fórum

Esélyt kaptam? (beszélgetős fórum)


1 2
56. Guruljka (válaszként erre: 55. - F.frezia)
2020. jan. 6. 00:49
Ha a rajongás identitáskeresés, akkor a kérdezett érzés is valami egészen más, mint a szerelem.
2020. jan. 5. 20:42

Ez nem szerelem.

Inkább barátság.. féle. De még az is csak alakulóban.

54. Guruljka (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 5. 20:34

Ezek nem érvek. Nem fogod a bálványodban megtalálni a saját identitásodat.

Mondtam előre, hogy úgysem érted, én meg nem vagyok pedagógus.

Lehet még egy csomó egyéb helyen is aktívan pihenni, ez sem érv. Barbibaba.

53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Gyöngy:))
2020. jan. 5. 18:11

igen Gyöngy az én voltam :) Örülök hogy valaki igazol.

Nálam nem negatív az éretlen szó. Ha érett lennék, akkor hamarabb lennék begyöpösödött felnőtt :)

Ezt családon belül tapasztalom.

52. gyöngy:) (válaszként erre: 43. - Rabankari)
2020. jan. 5. 17:43
20 éves és ahhoz képest nagyon éretlen.
51. gyöngy:) (válaszként erre: 39. - Dd41cc22f1)
2020. jan. 5. 17:41
Ő már névvel vállalva is írt korábban erről a kapcsolatról, a pasiról, a koncertről, képeket kirakva a "híres" tinibálványról, szóval ezt nem most találta ki.
50. rabankari (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 5. 17:38
Ne haragudj,az unokahúgom volt 16,amikor szerelembe esett,azért került 16 a 20 helyére:-)
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Guruljka)
2020. jan. 5. 17:37

Nem értem, miért baj ha lelkesedünk valakiért...Ez mindig is így volt, a tinik korszaka erről szól, az identitáskeresésről. Mi megtaláltuj sikeresen.


Mások a számítógépen lógnak egész nap, a feneküket nem emelnék meg, mi viszont ezt a fajta pihenésfajtát nem preferáljuk :)

48. Guruljka (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 5. 17:33
Maga a rajongás, de ezt úgysem érted.
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Törpilla)
2020. jan. 5. 17:33
Köszönöm szépen! Nagyon kedves vagy! Kívánok neked is minden szépet és jót!❤
46. Törpilla (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 5. 17:31
Jól van jól van. Örülök. Legyen jó neked jöjjön össze és legyél szívből kívánom nagyon boldog! 😉😘
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Rabankari)
2020. jan. 5. 17:30

20 éves vagyok, és nem gondolom magam érettnek. De tudjátok mit? Ezzel szerzek meg minden tudást, ami kell hogy az életben előrébbjussak. Naívságom az tényleg határtalan, figyelnem is kell lépten nyomon, kiben bízhatok meg, erre rátesz egy lapáttal, hogy az arcom babapopsi, és senki sem néz 20-nak tehát komolynak sem. Viszont van amihez érettnek érzem magam, és ha jól érzem magam a bőrömben, akkor elégedett leszek és kihozom a dolgokból a legtöbbet :)

Köszönöm szépen a válaszod!

44. Bözsi néni (válaszként erre: 43. - Rabankari)
2020. jan. 5. 17:22
Már 20 évrs :-)
43. rabankari (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 5. 17:19

Nyugi, teljesen normális 16 évesnek tűnsz:-)

Kicsit lökött,talpraesett,naív,a korodhoz képest mégis érettebb,eltérő érdeklődési körrel, mint az átlag 16 évesek.

Nagyon emlékeztetsz az unokahúgomra:-)

Ő egy éven át epekedett egy osztálytársa után és fordítva,mire végre összejöttek🙂

Még ma is emlegetjük, amikor előadta, hogy történt az első csók, miközben apuka vicsorgott 😂

Azóta már nincsenek együtt, csak egy évig tartott a szerelem,de nagyon édesek voltak!

Szóval ügyes légy,ne nyomulj, de ne légy elutasító sem!A szülinapjára meg szerintem bármit adsz,örülni fog neki!

Egyre figyelj,nagyon önzetlennek tűnsz,ne hagyd soha,hogy kihasználjanak!

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Gabbbicica)
2020. jan. 5. 17:15

pont ezaz, hogy szeretnénk minél több programot, és nem kell sokba kerülnie, hogy jól érezzük magunkat...

Ezért kérdeztem én még azt is hogy tudnátok e segíteni abban, milyen programra érdemes mennünk. Ami nem színház vagy mozi.

41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Dd41cc22f1)
2020. jan. 5. 17:13
Mi bajod van? Miért hazudnék? Miért érné meg nekem? És nem történet, vagy mese habbal, ez az életem 3 éve tömören, nyílván ez a tömörség ami megzavart. És igazán nem akartam ennyire túlbonyolízani egy egyszerű kérdést. De jöttek a támadások, gondoltam tisztázom.
2020. jan. 5. 16:56

Amugy nyilvan azt csinalsz, amit akarsz 🙂 Csak a te penztarcad banja anyagilag.


Egy draga kepeslap is max 1500 Ft.


Szinhazjegyet Pesten meg nem lattam 1500ert, max lepcsore vagy potszekre, esetleg olyan helyre, ahonnan a 3/4 szinpad nem latszik.


Most nem taliztok marciusig, ez igy nagyon komolytalan, bar nagyon fiatalok vagytok.


De osszessegeben nem ertem, mit varsz az egesztol.


Lehet, 2 randi utan kiderul, hogy nem is olyan, hanem a beszelgetesekkor mar egy rakat kepzeletbeli tulajdonsaggal felruhaztad.


Eloben meg lehet, 10 percenkent túrja az orrát, vagy egyeb olyan szokasa van, amit 20 perc mulva mar nem birsz elviselni.

39. dd41cc22f1 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 5. 16:33

Ha valami hamis, akkor az nem tény.

Az a baj ezzel az egész történettel, hogy keversz, kavarsz és egyre jobban belebonyolódsz a hazugságba.


További kellemes beszélgetést, és sok sikert az emberek hülyítéséhez! :)

38. New(l) (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 5. 16:18
Erőltetett az egész, zsé kategóriás filmek klasszik eleme. De ha szerinted a duci, maximalista barátodnak bejön... Hiszen nem mindennapos köszöntés egy különleges barbibaba lénytől. :D
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Guruljka)
2020. jan. 5. 16:01
Tessék? Én is maximalista vagyok, de nem a párkapcsolatban. Sok mindenki állt ott, mi egymás mellett álltunk közvetlen, akkor felismert engem én őt nem. Mi ebben a gyerekes 16 évesen?
2020. jan. 5. 15:57

A titkos maximalista és a nyitott pozitív találkozik a kedvencet a hotel előtt várva. Aha.

Az nem gyerekes egy kicsikét?

35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Dd41cc22f1)
2020. jan. 5. 15:50

Nem értem, miért állítasz be hazugnak. Minden szavam nyílt igazság... Mint mondtam az első IGAZI ismerkedés 2018 március 15.-én volt, ahol nyugalom vett minket körül és ketten voltunk.


A koncerten annyi volt, hogy váltottunk pár szót, semmi egyéb, utána ültünk a helyünkön, messze egymástól mert ez nem állóhelyes hanem ülőhelyes koncert volt.


Kérlek, ne állíts rólam hamis tényeket! Köszönöm!

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - New(l))
2020. jan. 5. 15:46

Észrevettem, hogy én valahogyan máshogy képzelem el a világot. Nem szeretek szürkeségben élni. Kíváncsiságom határtalan, és szeretném, ha világnak tudnék adni ebből a pozítív világviszonyulásomból :)

Sokan nagyon színes egyéniségnek tartanak és emiatt is támogatják a színházzal kapcsolatos elképzeléseimet.


A barátomról annyit, hogy ő annak ellenére hogy félénk ilyen téren, nagyon is büszke és maximalista, és neki a legjobb kell mindenből, persze tesz is érte. Csak azt nem értem hogy miért nem veszi észre hogy én vagyok számára a tökéletes, aki mindenven segítené. Nem kell feleségül vennie, csak azt szeretném ha mindketten tapasztalatot szereznénk.


A kínost kifejtenéd kérlek?

33. dd41cc22f1 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 5. 15:43

Kérlek ne fokozd, mert ezzel egyre inkább belegabalyodsz a hazugság hálójába.


Megismerkedtetek azon a bizonyos koncerten, akkor a fickónak már tudnia kellett volna milyen vagy. Azaz az azt követő találkozásotokkor,mikor elmondásod szerint játszottad a barbit, rákérdezhetett volna, hogy miért vagy olyan, miért nem hozod azt a formát, mint mikor a koncerten megismert.


Kíváncsian várom, mi lesz a következő fordulat a történetben. :))

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Gabbbicica)
2020. jan. 5. 15:40

Honnan ismeritek egymast?

Először egy koncerten találkoztunk, egy sorozat szereplői adtak koncertet itt Magyarországon. A sorozat szeretete hozott minkett össze. És mint később kiderült, a színház világa is egy közös lételemünk :)


Miert nem talalkoztatok 3 evig?

Első találkozásunk 2015 augusztusa (koncert)

2017-ben egy hotel előtt találkoztunk, ahol is egy közös kedvencünkre vártunk :)

2017-től kezdve beszélünk messengeren keresztül, és az elején nagyon tetszettem neki, és volt hogy hajnalokig beszéltünk. Aztán egyik nap mondta hogy nincs e kedvem vele stilveszterezni. Ezt jó jelnek gondoltam.Végül nem tudtam elmenni. A horószkópban hiszünk, ő a kapcsolat szintjén is és mivel Nyilas vagyok, ő Halak, azt vette ki hogy nem illünk össze. Emellett kisebbségi komplexusa és megfelelési kényszerem van mert kövér, de nekem sosem volt azzal bajom, nekem zsánerem. Én vékony vagyok, neki meg az én alkatom az ideális.


Ha ossze is jottok, tudjatok vallalni ennek az anyagi vonzatat? Próbálkozunk.

31. New(l) (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 5. 15:34

Tényleg olyan ez az egész - a beszámolód alapján -mintha valami bugyuta filmben szerepelnétek.

Mimden olyan mesterkélt, a tökéletesen összeillő pár, aki három éve távkapcsolatban barátkozik, a hűvös barbibaba meg a fogyatékos tesó. Ez a szülinapi szervezkedés pedig egyenesen kínos...

Ha ez igaz, inkább éltek valami ragadós, szirupos mű(májer) világban, mint a valóságban.

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Törpilla)
2020. jan. 5. 15:33

tudom, hogy ezt kell tenni, igen tapasztaltam, hogy ha nem keresem ő keres, de akkor egy kérdésből vagyis pár perc beszélgetésből akár 2-3 óra megállás nélküli chatelés születik :)


Igen lepett meg az előbb írtam le, hogy kaptam a születésnapomra egy képeslapott, de nem a legolcsóbbik fajtából, a boríték pedig aranyborítású :) nekem nagyon sokat jelentett, ez volt a legjobb ajándék ( nem viccelek) amit kaptam aznap és mindezt szeltember óta tartogatta :)

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Dd41cc22f1)
2020. jan. 5. 15:28

Azt még nem mondtam, hogy mik a közös pontjaink:

-Színház világa, és nem csak a színészkedés, hanem a háttérmunkák

-közös zenei ízlés, koncertek amelyeken voltunk, csak még akkor külön (ott ismertük meg egymást)

- éneklés

-fotómodellkedés

- makettezés

- világnézet

- vallás

- kultúra

- még a politika is

- telepátia

- és a családi háttér is közrejátszik, eléggé empatikusak vagyunk.


"akkor nem színészkednek egymás előtt."


Az az igazság hogy rettentően jól színészkedünk, mindketten színészek akarunk lenni.:))

28. gabbbicica (válaszként erre: 25. - Törpilla)
2020. jan. 5. 15:23

Még mindig az a trendi, hogy minel jobban nyomul vki, annal kevesbe kell.


Max akkor, ha egy masik nem jon be, akkor van kit elokapni.


Ez a meglepi szerintem sem a legjobb otlet. Tinikent, romantikus filmek alapjan jo otlet, se szerintem nem bejovos.

2020. jan. 5. 15:21

Honnan ismeritek egymast?


Miert nem talalkoztatok 3 evig?


Ha ossze is jottok, tudjatok vallalni ennek az anyagi vonzatat?


Egy Bp-Debrecen vonatjegy csak oda 3305 Ft. Telekocsival is 2500-3000 Huf egy iranyba.


Ha egyikotoknel sem tud aludni a masik, akkor szallast is kell fizetni.


Egy ideig fenntarthato talan ez, de csak az utikoltseg kb 25 000 Ft/ho, ha minden hetvegen akartok talalkozni.


Illetve nem hinnem, hogy kulonosebb szervezett programok kellenének ürügykent a talalkozora. Ha egyutt akartok lenni, akkor tök jó egy seta a Normafánál, kesobb egy mozi, egy kirandulas stb.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook