Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » És vége.... fórum

És vége.... (beszélgetős fórum)


1 2
39. c1e9612cd3 (válaszként erre: 36. - 864c5534c9)
2010. dec. 2. 07:12
remélem úgy lesz :)
38. c1e9612cd3 (válaszként erre: 37. - Noarashi)
2010. dec. 2. 07:12
nem személyeskedésnek vettem :) Amúgy, van az a csoport, akikre még igaz is ez a mártírkodás. Rám már nem :) Szerencsére.... Az utolsó gondolatmeneted pedig maximálisan igaz!!!!
37. Noarashi (válaszként erre: 35. - C1e9612cd3)
2010. dec. 1. 09:47
én bocs, nem akartam személyeskedni. Ez amit írtam,rám is jellenmző, bár igyekszem nem csak öregeni, de bölcsebbé is válni. De amúgy sajnos a nők sokkal többet képesek eltűrni,mint amennyit szabadna...és a pasik ezt nagyon szépen ki is használják
2010. dec. 1. 09:23

Felejtsd el ezt a pasit!

Túl rövid az élet ahhoz, hogy egy ilyen semmirekellő pasira fecséreld!

Örülj, hogy vége!

Előtted az élet!

Hidd el, sok rendesebb pasi van még a világon...

Idén még bulizd ki magad szingliként, s jövőre jön a mindent elsöprő szerelem egy megbízható, jóravaló férfi karjaiban!!!!:D

35. c1e9612cd3 (válaszként erre: 34. - Noarashi)
2010. nov. 30. 16:00
bocs, nem ez volt a szándékom! :) Egész egyszerűen kiírni magamból az egészet, és összefüggően, egyben látni az elmúlt 4 évet. Kellett, h adjon egy lökést.... Ennyi...
34. Noarashi (válaszként erre: 32. - VictorHUN)
2010. nov. 30. 14:49
nem ez lenne a társfüggőség? a nők amúgy is hajlamosak a szenvedő mártír szerepében tetszelegni.
33. Chen (válaszként erre: 32. - VictorHUN)
2010. nov. 30. 14:27
hogy ez mennyire igaz! sajnos vannak helyzetek, amikor annyira vágyik az ember a szeretetre, hogy már egy morzsának is annyira örül, hogy mindent elnéz :((
2010. nov. 29. 19:05
Hihetetlen mennyi naiv ember van és az ilyenek már szinte ösztönösen ragaszkodnak a rosszhoz abban a tudatban hogy hátha jobb lesz bla-bla-bla. Nem képesek felmérni a helyzetet és tisztán látni, mert egy kedves szó már nekik épp elég...
31. c1e9612cd3 (válaszként erre: 28. - Pahet a vadász)
2010. nov. 29. 07:10
:) tudod, a hirtelen természete miatt, én már az elején úgy éreztem, h képes lenne rá, ha oda jutna. Még amikor nem "úgy" voltunk 1ütt, rá is kérdeztem, h a volt bnőjét megütötte-e valaha. Persze tagadta.... Én azzal a lánnyal soha nem beszéltem, viszont nem csodálom már, h 6 év után (ebből legtöbbet külön városban éltek/ tanultak, és 1,5-2 évet éltek csak együtt)úgy otthagyta, mint a sicc. És már azt is tudom, h mennyi volt a valóságtartalma annak, amit akkor előadott nekem R a dolgokról...
2010. nov. 29. 07:06

Köszi mindenkinek. Igen, már tényleg úgy érzem, h mennem kell, és nincs tovább. A hétvégén egy helyen dologoztunk ugyan, de nem éreztem azt, h túlzottan beszélnem kellene vele, vagy hozzábújni, stb... Eleinte a szemembe se mert nézni.... :))) Olykor éreztem a tekintetén, vagy a hanghordozásán, h bántja a dolog, de ettől függetlenül, amikor 1x, csak egyetlen 1x szóba került a téma, közölte, h neki nincs min elgondolkodnia, mert én csináltam a cirkuszt. Tulajdonképpen, ismervén az ő agyjárását, még mindig úgy érzi, h ok nélkül akadtam ki..... Gáz... Kezd nagyon az a gyanú megerősödni bennem, h beteg. Beteg az elméje... normális ember nem viselkedik így...

És igen. Mindenkinek igaza van, aki azt mondja, h hülye voltam. Viszont, én meg ezt hoztam otthonról. A végtelen türelmet, és azt, h tisztelni tudni kell a másikat, mert a lónak is 4 lába van, mégis megbotlik. És emberek vagyunk, akik hibáznak, viszont a hibáinkból tudni kell tanulni, illetve a felelősséget vállalni érte. Illetve, én fel tudok adni vmennyit magamból, ahhoz, h megszülessen a mi, de sajna már tudom, h R nem. Nála a saját egoja mindenek feletti. Pont ezért dobja ki azt hiszem minden nő előbb, vagy utóbb. És valljuk be, már én is tudom, h jogosan.

2010. nov. 26. 10:44

Kedves fórumozó köszönjük, hogy megosztottad velünk ezt a szomorú történetet ehhez a hozzáfűzni valóm, én, ha bocs ennyit bántana és sértegetne és bármennyire is szeretem tudom te a saját erődből akartad megváltoztatni. Ő egyáltalán nem volt alkalmas arra, tegyen is valamit ellene inkább más nőknél kereste a kalandokat, kikapcsolódást. Mint kiderült nem kaptál mást tőle csak dúrvaságot, gorombaságot, és a rabszolgájának nézett, te meg gyenge voltál és a sarkadra kellett volna állni, mert mindezt eltűrted és emberbarát és családcentrikus vagyok és általában békeszerető ez, amint te magad keresztül mentél túlment minden határon akkor még szépen fogalmaztam. Én visszaadtam volna neki mindazt, amit veled művelt. Kár, hogy nem volt lehetőséged védekezni ellene. Keményen meg kellett volna leczkéztetni őt. Nem vette tudomásul azt mindketten keményen dolgoztatok, hogy embertelenül bánjon veled. Én a helyedben már bocsáss meg mindenképpen megszabadultam volna tőle én nagyon sajnállak tégedet, hogy így jártál.

Remélem azóta tudtál új életet kezdeni talán mással és őt kizártad végleg az életedből. Üdv.Ágnes

2010. nov. 26. 10:24
bocsánat, nem teljesen, engem soha nem ütött meg...de hazudni, és megcsalni azt nagyon tudott....tegnapig...
27. Pahet a vadász (válaszként erre: 1. - C1e9612cd3)
2010. nov. 26. 10:15

Te mi nem egy pasit szerettünk?

A munkahely nem stimmel csak....az összes többi igen...én tegnap este raktam ki...nem bírtam tovább...

26. Anika70 (válaszként erre: 1. - C1e9612cd3)
2010. nov. 26. 09:59

Nem, nem azért vagy "hülye", mert írtál a lánynak,hanem azért (már bocs), hogy ennyi évig tűrted ezt a megaláztatást!


Mégis mit gondoltál? Majd összeköltöztök és akkor még többször meg tud verni?


Nincs az a szerelem, ami miatt egyszer is eltűrném, hogy megverjenek!!!!!!!!!!!!!!!!

25. syria (válaszként erre: 1. - C1e9612cd3)
2010. nov. 26. 09:06
Örülök, hogy kiszabadultál abból a lehetetlen kapcsolatból. Bízom benne, hogy egy életre megtanultad belőle, hogy mikor kell azonnal borítani, ahelyett, hogy olyan dolgokban reménykednél, amik soha nem fognak bekövetkezni. (Megváltozik a párod, nem fog többé megütni, csajozni, hazudni, stb.)
2010. nov. 26. 09:03

Sziasztok!

Az a baj hogy nem vagy egyedül ezzel a problémával,gonddal!Aki nem élte át ezt az nem tudja hogy min is mész keresztül bubó bubó.Csak a legjobb dolgokat kívánom neked az életben.Ne nézz hátra csak előre!!!!

23. 6a6e086e31 (válaszként erre: 1. - C1e9612cd3)
2010. nov. 26. 09:02

Jézusom, nagyon sajnállak, hogy semmi tartás nincs benned immárron 5. éve!

Dobd már ki a picsába!!!

22. 0d717b184a (válaszként erre: 1. - C1e9612cd3)
2010. nov. 26. 08:55

igen te vagy a h..., mert hagyod, hogy ez a mocsok szívja az életenergiádat

remélem dobtad, mert így mososgatórongy se lesz belőled pár éven belül

21. @IviBaba@ (válaszként erre: 1. - C1e9612cd3)
2010. nov. 26. 08:53

Komolyan miért tűrsz megegy ilyen embert,mikor semmi törvényesség nem köt össze titeket ráadásként ütött már párszor,az első pofonnál ott hagytam volna. Nem értem,komolyan így milyen jövőt láttál? még csak előbbre sem léptetek semmit az évek alatt.

Remélem hogy találsz egy olyan férjet aki megbecsül és szeret,mert ez az ember nem szeret,mert nem akar változni és nem is fog....

20. kotheo
2010. nov. 26. 08:48

Ne bánkódj, inkább örül, hogy felismerted: EZ A PASI NEM SZERETETT TÉGED!!!!!!!!!

Majd találkozol azzal aki szeret és ezt Neked be is bizonyítja: úgy cselekszik és úgy beszél, ahogy egy igazi szeretőnek szívből kell tennie.

Most már csak magaddal foglalkozz, ápold a külsőd és a belsőd(ez fontosabb mindennél)!És egyszer csak megérkezik az, aki méltó Rád és Te nagyon boldog leszel!DM

2010. nov. 26. 08:44
MENEKÜLJ! ÉS SOHA NE NÉZZ VISSZA! Tudom mit élsz át!
18. t.Ili (válaszként erre: 1. - C1e9612cd3)
2010. nov. 26. 08:44
Remélem,nem várod meg a következő verést!!!!!!
2010. nov. 26. 08:26

Komolyan hányingerem lett ahogy végigolvastam.

Csak kihasznál(t) ez a "pasas".Az,h nem szeret az biztos.Hogy hülyét csinál(t) belőled az is biztos.És az is biztos h ezt TE hagyod.

Lehetne hosszan ecsetelni a dolgokat,de szerintem az a buta aki ezt hagyja h vele végigcsinálják.


Mindenkivel csak annyi rosszat tesznek,amennyit hagy az illető.



Én nagyon gyorsan elfelejteném ezt a pasit,egy percig se gondolkoznék h h jól tettem e?!Ez nem is kérdéses..

16. Mzsuka (válaszként erre: 1. - C1e9612cd3)
2010. nov. 26. 07:25
Miért alázkodtál meg előtte ennyire? Nincs az a férfi,akiért ezt megéri végigcsinálni..Megcsalt,állandóan rajtad töltötte ki a mérgét,hitegetett,mocskolódott és ami a legrosszabb kezet emelt rád..Hogy lehet ilyen férfit szeretni? Mit vártál tőle?
15. Betty-Győr (válaszként erre: 5. - C1e9612cd3)
2010. nov. 26. 07:21

Szia!

Nagyon-nagyon sok kitartást kívánok neked az elkövetkezendő időszakra!!!! Erősnek kell lenned, mert valószínűleg Te még mindig szereted őt, és könnyen visszamennél hozzá, ha egy kicsit kedves lenne, és arra kérne.

De ha az eszedre hallgatsz, akkor tudod, hogy ez a kapcsolat soha nem lesz olyan, mint amilyet Te szeretnél, soha nem leszel Te a fontos, ő mindig is önző volt, és a saját érdekeit nézte. Ennyi idő után nem változott, akkor nem is fog már.

Zárd le a múltat, nyiss egy új fejezetet, és sokkal boldogabb leszel, mint az elmúlt pár évben!

Kitartást!!!

14. kevian (válaszként erre: 11. - C1e9612cd3)
2010. nov. 26. 07:19

No nem én mondtam...

De a leírtakból én is úgy vélem, hogy otthonról hozta a csúnya erőszakos beszédet. Sok jót nem várhattál volna tőle!

Örülök, egyébként, hogy az írásaidból nem bánat, hanem inkább vidámság jön le! :)

13. b826c5a02d (válaszként erre: 1. - C1e9612cd3)
2010. nov. 26. 06:57

sokszor dönt az ember "hülyén", megköszönhető ez annak, hogy míg hozunk 15 érzelmi döntést az életünkben, addig 1 értelmit.

Ha nem a szívedre fogsz végre hallgatni, hanem az eszedre, meg fog születni a jó döntés. Az meg, hogy mi a legjobb neked, rajtad kívül senki nem tudja...

12. c1e9612cd3 (válaszként erre: 10. - E552983a4b)
2010. nov. 26. 06:44
remélem igazad lesz :)
11. c1e9612cd3 (válaszként erre: 9. - Kevian)
2010. nov. 26. 06:43
:) de legalább értem, h a fia miért ilyen.... És tudom, h nem fog változni.... Mert ezt hozta otthonról....
2010. nov. 26. 06:42

Jó reggelt!

Végigolvastam a történeted, és csatlakozom az előttem szólókhoz. Ugyan, az adatlapodat még nem néztem meg, de feltételezem, hogy bármilyen más megoldás számodra (az együttélésen kivül) csak jobb lehet:)

Tudom,közhely, amit írok, de így lesz jobb neked. Ez a pasi nem érdemelt meg téged, csodállak (de nem irigyellek) hogy ezeken így túl tudtál lépni! Idővel egyre könnyebb lesz, és meg fogod találni azt az embert, aki mellett igazán boldog leszel. Ennek így kell lennie:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook