Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » És Isten eltöröl minden könnyet... fórum

És Isten eltöröl minden könnyet... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: És Isten eltöröl minden könnyet...

1 2 3 4 5 6
2013. ápr. 6. 10:26

Szia!

Nagyon megkönnyeztem az írásod és mélységesen együttérzek veled. Igaz, én még az első kisbabámat várom. Múltkor kicsit véreztem és az ultrahang sem adott túl sok okot a bizakodásra. Az orvos keddre hívott vissza, azt mondta 50-50% hogy megmarad a baba. Nagyon félek, de a Te és a hozzád hasonló erős és kitartó nők írásai erőt adnak nekem is, hogy soha nem szabad feladni. Minden tiszteletem a Tiéd és szívből kívánom, hogy mielőbb ellátogasson hozzátok egy olyan kis tündér, aki már veletek is marad!

2013. ápr. 6. 10:07
Kedves Mindenki! Köszönöm a támogató,bátorító sorokat! A cikket februárban írtam, csak most lett aktív és jelent meg. Február 17-én az imperfect vetélés műszeres befejezése vált végül szükségessé,elmondhatatlanul megviselt bennünket.Azóta eltelt már több mint egy hónap, s mi a fájdalommal a szívünkben,de együtt,egymással,küzdünk tovább a mi kisbabánkért! Még1x köszönöm mindannyiótoknak,hogy szorítotok értünk!
2013. ápr. 6. 09:49
sírva olvastam én is, sajnos nekünk is 2 kis angyalkánl van.....nagyon remélem,hogy nem lesz többet ilyen egyikünkkel sem!szorítok!
2013. ápr. 6. 09:44
eszterke van egy bölcs mondás a remény hal meg utoljára és hidd el a sors kárpotol mindenért
3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Eszterke76)
2013. ápr. 6. 09:39
Meg most is futkos a hideg rajtam. Elkepzelni sem lehet azt,amit ateltel! En nagyon szoritok nektek,hgy megerkezzen hozzatok a varva vart kis ajandek es atelhesd az anyasag minden oromet! Egeszseget,kitartast es hitet kvanok neked soxeretettel,igy latatlanban is!!!
2013. ápr. 6. 09:29
eszterke sírva olvastam a történeted.Ezek szerint még mindig nem sikerült, pedig végig reménykedtem, hogy de a vége az lesz, hogy sikerült. És tudom, hogy fog is. Lesz neked is babád.nagyon megérdemled. Nekem egy méhen kívüli terhességem volt. Azt is borzalmas volt átélni, amikor az élő babámat szívhangja van, és azért mert rossz helyen van.Azt sem tudom te hogyan bírod ki. De kitartás neked. Sajnos nekünk sem sikerült azóta a baba.Így mi is csak abban tudunk bízni, hogy egyszer sikerülni fog. Kitartás.
2013. ápr. 6. 09:08
Elengedni valakit nem azt jelenti, hogy megszűnik a fájdalmad. Amíg szereted, fájni is fog a hiánya. Ez nem baj. Attól még elengedheted. Sírva búcsúzunk egymástól, s ha igazi a szereteted, ez egy jó sírás. Elválasztva lenni bárkitől is, akit szeretünk: fáj. Ha már nem fáj: nem is szeretjük. (...) "Az elengedés nem azt jelenti, hogy az ember szíve kihűl. Nem azt jelenti, hogy elfelejtem örökre. Nem közönyt jelent. Az elengedés azt jelenti, hogy hagyom őt szabadon repülni, szállni, a maga útján - abban a biztos reményben, hogy visszatalál majd hozzám. De amíg nincs itt, mindig hiányzik. És fáj.."

Ugrás a teljes írásra: És Isten eltöröl minden könnyet...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook