Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » És Isten eltöröl minden könnyet... fórum

És Isten eltöröl minden könnyet... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: És Isten eltöröl minden könnyet...

1 2 3 4 5 6
2013. ápr. 7. 00:05
Nagyon sajnálom ami veletek történt és sok erőt kívánok nektek.
2013. ápr. 6. 23:57

Drága Eszter!

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz!Őszinte és tiszta szívből kívánom, hogy sikerüljön!!! Minden elképzelhető szépet és jót kívánok Nektek, egy biztató, nagy öleléssel és sok együttérzéssel!

2013. ápr. 6. 23:16

Nekem két angyalkám van fent. Kettő meg a hálóban szuszog már!

Szívemből kívánom, éld át te is!

34. Orsy27
2013. ápr. 6. 23:06
Nagyon sajnálom, ami történt! Ne adjátok fel, soha nem szabad feladni, Isten kárpótol Benneteket mindenért! Nekünk van egy 3 éves kislányunk, és egy angyalkánk is odafent, akivel egyszer találkozni fogunk! Így lesz, ebben biztosak vagyunk!
33. Molyka
2013. ápr. 6. 22:44

:((((


Sok erőt Nektek, nagyon drukkolok hogy minél előbb elérkezzen hozzátok az a kisbaba, aki a szüleivé választott Benneteket!


(nagyon hasonlít a történeted egy lányéra, akit a BMC-ben ismertem meg)

2013. ápr. 6. 22:28
Tiszta szívből kívánok kitartást, erőt Neked, Nektek, és kívánom, hogy mielőbb arról olvassak, hogy sikerült!
2013. ápr. 6. 21:49
rettenetesen sajnálom...kívánom, hogy mihamarabb forduljon szépre az életed! ismeretlenül is ölellek!!
2013. ápr. 6. 21:47
Végig sirtam a soraidat!Kivánok sok-sok erőt és kitartást neked és a párodnak is!Sikerülni fog!!!!
2013. ápr. 6. 21:40

Hihetetlen min mentetek keresztül, nagyon sok erőt és kitartást kívánok!

Ha egy kérdést megengedsz,nem gondolkodtatok egyébként lehetséges alternatívaként az örökbefogadáson?

Nagyon sok példa van(a közvetlen környezetemben is) hogy az örökbefogadást követően az anya spontán teherbe esett :)

2013. ápr. 6. 19:17
Kívánom Nektek, hogy eljöjjön hozzátok az a gyermek aki valóban Titeket választ ebben az életben! Kitartás!!!
2013. ápr. 6. 18:45
én még most is sírok.... ♥
2013. ápr. 6. 18:36
Köszönöm,köszönjük igazán a megértő,átérző és szerencsét,bátorítást kívánó soraitokat! Eszterék
2013. ápr. 6. 16:32
Ez nem lehet,alig tudom elhinni.Csodálak a kitartásodért.Remélem egyszer egy kis szerencse segitségével sikerülni fog egy édes pici babàcska. Minden jòt neked és sok-sok szerencsét !
2013. ápr. 6. 16:13

Szia!



Köszönöm, hogy a cikkedet olvashattam. Igen is erőt ad sok önmagát meddőnek tekintő nőnek. Kívánom tiszta szívből, hogy legyél anyuka és leszel is szerintem, mert erőd meg van hozzá.

Szívből kívánok neked és családodnak jó egészséget!

Az érdemérem pedig megillet ez a legkevesebb amit küldhettem neked ezen az oldalon. Baráti ölelésem, meg ezúton fogadd!

23. juzo26
2013. ápr. 6. 15:39
bár én nem veszítettem el babát, de ahogy megírtad a cikket, szinte én is átéreztem amit te. Csak ismételni tudom, hogy kitartást, és hiszem, (sőt tudom), hogy egy nap nagyszerű anyuka leszel. Annyi szeretettel fogod körbe rajongani a gyerekeidet, hogy talán még soknak is fogják érezni. De akkor ülj le velük, és meséld el, hogy az angyalkáknak adott szeretetedet is nekik adod. Remélem a következő cikked, már egy baba születéséről fog szólni. Sok sikert!!
2013. ápr. 6. 14:26
Akiknek minden vágyunk,hogy édesanyává - s itt a társainkról,a leendő apukákról, akikkel együtt éljük meg az örömöket, s a fájdalmat,ha mégsem sikerül is úgy érzem írhatok,-szóval,hogy édesanyává,édesapává válhassanak,de ehhez valamiért hosszabb utat kell megjárniuk, akadályokat leküzdeniük, akik ezen keresztül mentek,vagy most mennek keresztül, tudják,mennyire jó tanácsot kapni,meghallgatásra találni olyan emberektől,kik hasonló sorsutat jártak,járnak be. S azoktól erőt meríteni,kik már szülővé válhattak. Reményt adnak, s a reményen túl mi továbbra is hittel bízunk. Tényleg mindenkinek köszönöm azt a sok szép sort,melyet nekünk , a történetünk hatására írt! Eszterék
2013. ápr. 6. 14:02

Szomorúan fejeztem be a cikkedet, reméltem, hogy a végén megmarad a várva várt baba-imádkozom, hogy minél hamarabb megérkezzen hozzátok.

A kitartásotok, lelki erőtök szinte példátlan, hidd el meg lesz a gyümölcse.

2013. ápr. 6. 13:49
Megkönnyeztem a soraidat. Hihetetlen az erőd és a kitartásod. Kívánom neked, hogy mihamarabb adhasson meg neked, hogy anyuka lehess.
2013. ápr. 6. 13:40

Átérzem a fájdalmatokat!!

Szívből kívánom, hogy ne veszíts az erődből, előre tekints és mielőbb nagy örömben legyen részetek!!

2013. ápr. 6. 13:38
Tizedik beültetés eredményeként első gyermekünket várom. A Jóisten segítsen téged is.
2013. ápr. 6. 13:35
Mérhetetlen szomorúság es megis olyan erő árad belőled. Kívánom hogy történjen meg veled a CSODA. Szívből kívánom.
2013. ápr. 6. 13:20
Megsírattam a kis angyalkáidat, ahogy az enyéimet korábban :( Kívánom, hogy hamarosan új élet költözzön a pocakodba és ha már csak fele annyira boldog leszel, mint én most a 14 hónapos kislányommal, akkor mindent kín megérte!!!
15. f7586d2534 (válaszként erre: 1. - Eszterke76)
2013. ápr. 6. 12:56
Gyönyörű megindító cikk.Felemelő, és követendő a példád. Kívánok sok erőt és további hitet.
2013. ápr. 6. 12:53
Kedves Lányok! Tényleg nagyon köszönöm minden biztató , támogató soraitok. Olvasva fórumokat,tudom sokan küzdünk a várva várt kis csodánkért. És én is csak szívből tudom kívánni, mindenkinek,aki még küzd,és nincs gyermeke,hogy minél előbb édesanya lehessen!
2013. ápr. 6. 12:48

Kedves Eszter.

A lelkem is sírt,amíg olvastalak.

Azt kívánom Neked,hogy a HITED!!! a fájdalmadnál is legyen sokkal ERŐSEBB!!!!!

Amíg az nem rendül meg,meg fog történni,Anya leszel!!!

...hidd el én tudom...44 évesen lettem édesanya!!!

Sok éven át már csak mosolyogtak az emberek...amikor én nyugodtan,mosolyogva mondtam...ÉN TUDOM,HOGY ANYA LESZEK!!!..és amikor itt lesz az idelye a Mindenség,vagy Isten,nevezzük bárhogy,meg fogja adni!!

És a Hitem győzött!!!

Kitartást Nektek,és SZERESSÉTEK egymást nagyon,és ne akarjátok görcsösen...egyszerűen csak VÁRJÁTOK BOLDOGAN!!!!

2013. ápr. 6. 12:17
Találj vigaszt és sok-sok örömöt a gyermekekben, akiket - őszintén remélem, hogy hamarosan - megkaptok az élettől!
11. Flyke
2013. ápr. 6. 11:54
Megkönnyeztem... kívánom, hogy teljesüljön a vágyad!
2013. ápr. 6. 11:31

Istenem, végig sírtam a cikket :((((

Azt hittem, hogy végén boldogság lesz...de nem...

Kívánok nektek erőt és kitartást, hogy igenis megvalósuljanak az álmaitok!

2013. ápr. 6. 10:36
Ó a szívem szakad meg! Kívánom, hogy minél elöbb legyen kis Csodád! Puszi!
2013. ápr. 6. 10:27
Sírva olvastam én is a történetedet...el nem tudom képzelni, hogy mit érezhetsz....sok sok erőt, kitartást kívánok!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook