Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » És Isten eltöröl minden könnyet... fórum

És Isten eltöröl minden könnyet... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: És Isten eltöröl minden könnyet...

1 2 3 4 5 6
2013. máj. 11. 22:33
Kivanom, hogy sikeruljon Nektek ! Az en kincsem 3.5 hete lett Angyalka 4 honapos volt.
66. Katica0224 (válaszként erre: 1. - Eszterke76)
2013. máj. 11. 21:31

Szia,

Átérzem a fájdalmad, én is most vesztettem el a kisbabámat, 18 hetes terhes voltam, meg kellett szülnöm...

2013. ápr. 17. 16:27
Isten megsegít minket.Bizakodjunk ebben.
2013. ápr. 15. 23:23
6 angyalkám van az égben de sose adtam fel hogy én is anya legyek.én ez jan vesztettem el 12 hetesen nem volt szivhangja de nem adom fel és remélem te sem. az nem igaz hogy az idö minden sebet begyogyit mert nekem nem telik el nap hogy ne gondoljak rá de még mindig hiszem hogy nekem sikerül fel a fejjel és jo egészséget kivánok és eröt hogy mindig elöre néz
2013. ápr. 13. 10:16

Veletek sírok... Példaértékű az az erő amely Téged vezet!

Egy Angyalka anyukája.

62. Lilian1112 (válaszként erre: 55. - Eszterke76)
2013. ápr. 11. 16:45
Én még ugyan nem tervezek gyereket, de elolvastam a cikket. Én is bőgtem egy sort. Szívből kívánom kedves Cikkíró, hogy mihamarabb egészséges kisbabát hozz a világra...és ne add fel. Ez az, amit soha nem szabad!!!
61. kevike78 (válaszként erre: 1. - Eszterke76)
2013. ápr. 11. 14:05
Én is együtt érzek veled.Imádkozom értetek!
60. f7586d2534 (válaszként erre: 42. - F3ce852bda)
2013. ápr. 9. 12:35

Babits Mihály SORAI JUTOTTAK ESZEMBE, A TE SORAIDRÓL. Eszterke látja a csodát, kívánom te is éld át milyen megtalálni a saját csodádat.



"Nem szánom én az ostobát,

kinek üres a mennyek boltja:

ki méltó látni a csodát

az a csodát magában hordja. "

2013. ápr. 9. 09:47
Úgy értem hogy a kisfiú most már 4 éves... remélem érthetően fogalmaztam... bocs
2013. ápr. 9. 09:46
Nem tudtam végigolvasni az egész írásod a sírástól, de a végét elolvastam, és csak annyit szeretnék mondani, hogy van egy régi ismerősöm, nem tudom hány lombikprogramon, hormonkezelésen, vetélésen és mindenen mentek keresztül kb. 10-15 éven át, az egyik petevezetékét már teljesen kivették, úgymond teljesen reménytelen volt hogy gyermekük lehessen, és most egy 4 éves egészséges kisfiú boldog anyukája. A részleteket nem tudom, mert mi sok éve elköltöztünk a környékről, de megpróbálom elérni és megkérem, írjon Neked, hátha tud valami hasznosat írni, mert én sajnos többet nem, csak annyit kitartás, és teljes szívemből hiszem hogy Neked is meg fog adatni az Anyaság csodája!!!
2013. ápr. 8. 23:19

Eszterke!

Egy csodálatos pszichiáter oktatóm volt, aki azt tanította, hogy minden vendégének (így nevezte a bajban hozzá fordultakat) akkor érkezik meg a babája, amikor elengedik maguktól a görcsös akaratot.

Hiszem, hogy egyszer nektek is jó lesz!

... mert nem is lehetne máshogy ...

56. csukottszemmel (válaszként erre: 47. - Orsy27)
2013. ápr. 8. 22:06

:)jókívánság. jó válasz.

:)

2013. ápr. 8. 17:02
Köszönöm lányok, hogy ennyire átérzitek a sorsunkat. Tudom, visszaolvasva,hogy rajtunk kívül sokatok átélte e szomorúságot,mely minket is sújtott.Mindannyiótok előtt tiszteletem, azért,hogy nem adjátok,adtátok fel ti sem. sok erőt adtok mindannyian, csodálatos emberek vagytok, köszönjük!
54. CsillagTM (válaszként erre: 46. - Eszterke76)
2013. ápr. 8. 13:52
legyen így. szívből drukkolok neked!!
53. krisztacskaaa (válaszként erre: 1. - Eszterke76)
2013. ápr. 8. 07:55
Nem tudok semmi okosat írni, de együttérzek veled. Én is siratom a pöttyeimet, az álmaimat. Egyik nap könnyebb, másik nap nehezebb, de csak előre kell nézni. Kívánok neked sok lelki erőt és hogy minél hamarabb visszataláljon hozzátok az életke és veletek maradjon.
52. lisa35
2013. ápr. 7. 23:56

Nagyon sajnálom, hogy ennyi fájdalmon kellett keresztülmenned, nagyon nehéz lehet. Lélegzetvisszafojtva olvastam az írásod és annyira drukkoltam, hogy a végén örömhírt olvassak, de ahogy fogytak a betűk, láttam, hogy sajnos nem:-(((((

Amikor még ebben a cipőben jártam, csak annyit kértem volna, hogy valaki mondja azt, hogy lesz-e valaha is gyermekem, mindegy mikor, csak lesz-e? Érdemes-e ez a rengeteg várakozás, vágyakozás, szenvedés, a sok csalódás, fájdalom? Nem mondta meg senki, de kitartottunk, mentünk előre és megkaptuk a csodát.

Nagyon sok mindent sajnos én is átéltem ebből, de végül sikerült és van egy szépséges drága kisfiunk. Nem volt egyszerű, sőt nagyon nehéz volt, mert bár Ő itt van nekünk, kislány ikertestvérkéje sajnos 3 hónapos korában angyalka lett, de valamiért ezt kaptuk a sorstól, nincs más választásunk, mint elfogadni:-( Sikerült túlélni, már majdnem belehaltunk, de nem kerestük a miérteket, mert muszáj volt tovább élnünk a kisfiúnkért.

Tiszta szívemből kívánom, hogy mielőbb kezetekben tarthassátok egészséges kisbabátokat vagy kisbabáitokat:-)

51. LedZsi
2013. ápr. 7. 22:33

Nagyon sajnálom, kitartást, erőt kívánok, egyszer biztos sikerül nektek is!

Mi is Tapolcán "kaptuk" a Kislányunkat, ha valami kédésed van, írj bátran:-)

50. f3ce852bda (válaszként erre: 48. - 41676d7567)
2013. ápr. 7. 19:53

Ha valaki, akkor én tényleg többszörös "túlélő " vagyok. Az istennel való viszonyom nem túl jó, azt viszont tudom, hogy hinni kell magunkban, a szeretteinkben , a jövőre koncentrálni, csak akkor lesz erőnk az ilyen helyzetekben előre nézni és újra és újra megpróbálni, bízni abban, hogy sikerülni fog, hogy igen , elérjük a céljainkat.


Dehogy akarom negatívan visszarántani a fórumindítót. Sőt: bizzon magában, ne adja fel, ne törje meg az a sok rossz, ami történt vele, sikerülni fog ! Ha el is keseredik, mindíg tudjon újra bízni, bizzon magában, abban, hogy szép, egészséges babája lesz. Én legalábbis tiszta szívemből kívánom neki.

2013. ápr. 7. 18:15
Kedves Mindenki! Mikor a cikket megírtam, megtörten és szomorúan, egyszerűen csak írtam,írtam a belőlem felszínre törő érzéseimet, egyszerűen akkor úgy éreztem, ki kell írnom magamból, mindezt könnyek között tettem. Igyekeztem nem keresni a miérteket, ami persze az akkori lelkiállapotomból kifolyólag nehezen ment. De azt is tudtam, el kell engednem a mi picinket, lélekben is,nem lehet a múltban keresni az okokat. Időt kell hagyni a gyásznak, az elengedésnek, s bizony meglátni a reménysugarat, és hinni továbbra is. Kedves amani1987, jobban nem is tudtad volna szavaiddal kifejezni, hogy mit értek én e hit , és remény alatt. Köszönöm neked, és köszönöm mindenkinek aki velünk érez.
48. 41676d7567 (válaszként erre: 42. - F3ce852bda)
2013. ápr. 7. 17:24

Úgy gondolom, hogy nagyon leragadtál a cikk címénél, és nem sikerült meglátnod a történet igazi lényegét.

Én sem vagyok igazán vallásos, néha még a hitem is megkérdőjeleződik, de itt nem erről van szó. A cikk írója egyetlen szóval sem akart senkit a saját hitéről meggyőzni. Mindenkinek joga abban hinni, amiben akar, amivel azonosulni tud. Ahhoz is joga van, hogy ne higgyen semmiben.

Ebben a cikkben inkább azt a hatalmas erőt és kitartást kellene meglátnod, amivel a cikk írója (és természetesen a férje is) küzd egy olyan cél eléréséért, ami számukra nagyon fontos. Valószínűleg mindannyiunk számára fontos ez a cél, hiszen nem ok nélkül olvassuk a babás témákat.

A tény az, hogy nagyon sokan (hívők vagy nem hívők) már régen összetörtek és feladták volna ennyi szomorúság után, de a kérdező nem. Ha számára a hit ad reményt és kapaszkodót, hogy tovább tudjon harcolni, akkor neked ez miért fáj? Úgy gondolom nem az a fontos, hogy ki miből meríti az erőt, hanem hogy legyen ereje.

A Te hozzászólásod, kedves Ancsi nem bátorítást ad, hanem inkább negatívan próbálja visszarántani az embert. Nem azon kell gondolkodni, hogy a múltban miért történt, ami megtörtént, hanem előre nézni és reménykedni.

Azt hiszem most én is erősebb lettem :)

47. Orsy27 (válaszként erre: 42. - F3ce852bda)
2013. ápr. 7. 14:27
Nagyon okosat írtál... Kívánom, hogy találd meg az Urat mielőbb!
2013. ápr. 7. 13:07

Már többen kérdezték, mi az az erő,mely újból és újból segít,hogy talpraálljunk,hogy ne adjuk fel a reményt. Olykor már magam,magunk sem tudjuk. De mint annyiszor írtam le a hitünk, a hitünk nem veszett el. Van erről egy mai napig őrzött idézetem:

"Könnyű akkor hinni és jónak lenni,amikor nincs baj és minden rendben megy. Ez a hit azonban nem hit, csak a dolgok elfogadása. Az igazi hit ahogy minden egyéb igazi tudat és érzés is - az amely a nehéz, még nehezebb, legnehezebb helyzetekben is sziklaszilárdan áll." Bárki,aki átment hasonló szomorú történésen, őszintén kívánom,hogy velem együtt minél előbb átélhesse az édesanyává válás örömét, és igen lesz folytatása a történetnek, ahol már babáról,mosolyról,és örömkönnyekről fogok írni, mert így lesz..

45. CsillagTM (válaszként erre: 42. - F3ce852bda)
2013. ápr. 7. 13:06
te már csak tudod...
2013. ápr. 7. 11:01

Nagyon együtt érzek veled, én is átéltem már egy pici kis élet elvesztését, ami a 3. lombik eredménye volt.

Kitartást kívánok és váljon valóra végre az álmotok!

43. pixi84
2013. ápr. 7. 09:48

Ugye lesz folytatása a cikknek??? Ez nincs befejezve,így, ilyen formában nem érhet véget!!

Szívből kívánom, hogy Isten adjon erőt, hitet, hogy el tudjátok érni azt a csodát, amiért nektek ennyit harcolni kell!

2013. ápr. 7. 08:35
Sajnos a fórum címe nem igaz. Nemhogy nem töröl el minden könnyet, de ha lenne, nem engedné, hogy veled ilyen fájdalmas dolgok megtörténjenek.
2013. ápr. 7. 08:19

Szia! A cim alapjan azt gondoltam,h ... tudod... a vege happyend. De mivel a cim ilyen,a vege az is lesz. Nem tudhatjuk,h milyen utakat, tanitasokat miert kapunk. Es mivel az irasod eros,hittel es akarattal teli ember kepet festi,ugy hiszem,h tudsz toltekezni a tanito esemenyekbol is. Elolvastam a cikket,bar reg olvastam ilyet,mert ... egy ideje ugy dontottem,h nem. Megis itt vagyok,mert a cim hivott :)

Kivanok neked sok oromet,a csalodasok mogott is felemelo napokat! H talald meg amit keresel! Az angyalkaid beteljesitettek a feladatukat,te pedig nem adtad fel! Legyel boldog! Legyetek boldogok!

40. hajini (válaszként erre: 39. - Eszterke76)
2013. ápr. 7. 07:54

Kivanom szivbol, hogy minel elobb megkapjatok almaitok babajat, vagy igy , vagy ugy<3


Tudom milyen fajdalom, amit ereztek, es azt is, hogy egy no sohasem adja fel, hogy anya lehessen, orulok, hogy meg mindig pozitiv a kapcsolatod Istennel, en olyan duhot ereztem iranta,higy az leirhatatlan, hogy elvette 20hetesen a babamat, hogy meg kellett szulnom, egy halott gyereket...de kuzdok, es soha ne adom fel, h ujra anya legyek!

2013. ápr. 7. 06:20
Kedves Lányok! Mint már az elmúlt nap során,ma is csak annyit mondhatok,köszönöm,köszönjük a velünk,értünk való őszinte drukkokat! Hiszem,hogy a sors, a jóisten - még ha akarva akaratlanul is az átélt szomorúságok okán bizony elfogott a düh,és az igazságtalanság érzete olykor, de ki ne érzett volna így - mellettünk fog állni, s mi töretlenül bízva, tudjuk,hogy sikerülni fog! Berniee, nekem,miután a méhenkívülik voltak,nincsenek petevezetékeim,s így nálunk spontán soha nem következhet be a csoda, csak lombikkal. Mi két évvel ezelőtt még elindítottuk az örökbefogadást, s lehet sokaknak ellentmondásos lesz,hogy mégis saját gyermek után is él bennünk bizony továbbra is a vágy.. Környezetünkben több helyen is van örökbefogadott gyermek, ott is,ahol saját mellett döntöttek a szülők,hogy örökbefogadnak. Csodálatos, gyönyörű gyermekek. s mi addig is várjuk , hogy valahol megszülessen a mi szív szerinti babánk,aki bennünket választ majd szüleinek.
2013. ápr. 7. 03:21

A cim felkeltette az erdeklodesem,mivel magam is Isten hivo ember vagyok.

Nagyon megdobbento amirol irtal!

Az jutott eszembe olvasnia kene annak a sokmillio nonek akik minden lelkiismeret furdalas nelkul abortusz mellett dontenek!

En prolife mellett vagyok,minden elet ertekes!

Andrea Boccelli anyjat is errol akartak meggyozni,hogy nem erdemes "megtartani" ennek a "nyomorultnak" az eletet,de hala Istennek,anyja kitarto makacssaganak,ma a vilag gazdagabb egy csodalatos enekessel.

Nekunk is 3 angyalkank van,akikkel hisszuk fogunk talalkozni!:)

Igazan kivanok tovabbi kitartast es imadkozom a sikeres kimeneteleert szamotokra!:)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook