Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "És hogy bírod egyedül?" fórum

"És hogy bírod egyedül?" (beszélgetős fórum)


26. 37e1ff8723 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 20:15
Akkor miért üti bele az orrát a magánéletedbe? Nagyon nem csípem az ilyen embereket.
25. 37e1ff8723 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 19:49
Szóval semmivel sem különb. 😄 És idősebb is, igaz? Ő valójában magáról beszél, amikor mindenfélét a fejedhez vág. Te olyankor hallgatsz? Értesd meg vele, hogy tényleg elvagy egyedül. Ha nem vagy, azt is bevallhatod. Kérd meg, hogy tartsa meg magának a véleményét, és ezentúl hanyagoljátok a témát.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 37e1ff8723)
2021. dec. 26. 19:13
Nincs neki olyan aki számít. Ezért is siránkozik, hogy akivel szexel, az nyaralni nem megy vele pl. Behülyíti, már 2X eljátszotta ezt vele, aztán indulás előtt lemondja. És milyen jó volna pasival utazgatni, kimozdulni.
2021. dec. 26. 19:09
Mert nem vagyok társasági ember. Nem járok sehova. Plusz nem érzem jól magam a bőrömben. Plusz direktbe nem társkeresőzök. Itthon vagyok kb 0-24-ben a 2 macskával. Bekopogni nem jön az igazi.
22. Hattori (válaszként erre: 20. - Ezoterikus konyhanövény)
2021. dec. 26. 19:08
Nem. De inkább egyedül, mint egy rossz kapcsatban.
2021. dec. 26. 19:06
Azért nem a legjobb barátom. Csak úgy elvoltunk a munkahelyen mikor még bejártunk.
20. ezoterikus konyhanövény (válaszként erre: 19. - Hattori)
2021. dec. 26. 18:16
de mindenki és minden rossz? vagy mi a logika a mondandódban?
19. Hattori (válaszként erre: 18. - Ezoterikus konyhanövény)
2021. dec. 26. 17:36
Nem muszáj mindenkinek egy rossz kapcsoaltban poshadnia.
2021. dec. 26. 17:35
de miért vagy egyedül? azért minden zsáknak van foltja... vhol.
17. Bichi (válaszként erre: 16. - C9155193c4)
2021. dec. 26. 16:45
De ez a barát nem segít neki, hanem cseszteti olyan miatt, ami zavarja, mert nem saját elhatározásából van egyedül, hanem mert így hozta az élet eddig. Attól, hogy naponta többször elmondja neki, hogy milyen egy szerencsétlen, mert nincs társa, nem jobb lesz neki, hanem szarabb... Tehát boldogabb tuti nem lesz tőle...
16. c9155193c4 (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2021. dec. 26. 16:30
A barátok azért vannak, hogy megpróbáljanak segíteni akkor, ha valamit rosszul csinálunk. Más kérdés, hogy megfogadjuk ezt a tanácsot vagy nem.
15. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 16:28
Elmondta neked a véleményét nem? Úgy vélem építő szándékkal, mert azt szeretné, ha boldog lennél. Mégis, szakítsd meg a kapcsolatot vele, mert nem vagy méltó a barátságára.
14. 37e1ff8723 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 16:23
És van valakije? Olyan, aki számít? Vagy csak alkalmanként megdugatja magát? 😄 Szerintem ő nem bírja egyedül. Mindenki magából indul ki. Legközelebb világosítsd fel.
13. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 11:33
Miért nem mondod ezt meg neki, hogy nagyon kedveled, de ezzel a témával ne foglalkozzon, mert se te, se ő nem tud tenni ellene, majd lesz ahogy az élet hozza. Lehet észre sem veszi magát, aztán ha mégsem hagyja abba, akkor le lehet építeni. Szerintem adj neki egy esélyt...
2021. dec. 26. 09:48

Rengetegszer megkaptam amikor még egyedül éltem. Aztán látták, hogy jól elvagyok, feltalálom magam és soha többet nem kérdezte senki. :)

Jó egyedül is és párban is. Mindkettőnek megvan a jó és rossz oldala. :)

11. Sirga
2021. dec. 26. 09:19
Ha barátnődnek tartod, mondd el neki, hogy rosszul esik ezt hallani! Biztos van más témátok, de rontsa el ezzel a kedved! :)
10. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 09:13

De ne dumáljon bele a te életedbe!

Szólj be neki te is: "A saját életét mindenki úgy rontja el, ahogy akarja!" Mert ezek szerint semmire sem ment azzal, hogy férjnél volt. Gyermeked lehet anélkül is, hogy nagy esküvő, akármi.

9. birebora (válaszként erre: 3. - Hattori)
2021. dec. 26. 08:32
Ez igy igaz, semmire nincs garancia.
2021. dec. 26. 08:29

Sztem lazits a kapcsolaton, ami nem megy azt nem kell eroltetni.

Eleg; ha haverkodtok; de ha nem erzed magad jol vele...

De nyugodtan jelezheted, hogy nem vagyunk egyformak.


Vagy panaszkodj neki vmi masrol, ami zavar. Azt vettem eszre; hogy az ilyen bnoim sztem irigykednek; hogy tudok egyedul lenni es jol erzem magam igy.

De nem hiszem; hogy rosszindulat; csak pici irigyseg, ilyenek vagyunk.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2021. dec. 26. 08:23

Elvált a férjétől kb 10 éve. Egy lánya van de folyton szidja hogy olyan semmirevaló mint az apja.

Egyébként meg folyton pasizik, ismerkedik. Neki kell, hogy legyen valakije. Én elvagyok így.

6. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 07:43
...ha már felmerül az"érdemes-e"akkor egyértelmű NEM a válasz.A drága időnket(ami nem is létezik valójában)ne pazaroljuk felesleges dolgokra emberekre érzésekre cselekedetekre...
2021. dec. 26. 07:26

Ő férjnél van? Ha igen, csak azért ment férjhez, hogy karácsonykor ne legyen egyedül?

Milyen alapon dumál bele a te életedbe?

Küld el a francba, foglalkozzon a saját életével, egész biztosan abban is vannak dolgok, amin lehetne igazítani.

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 07:09
Ha van türelmed folyton ilyesmiket hallgatni, akkor tartsd meg! Ha nincs, akkor építsd le!
3. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 23:41
Mondd, jobban, mint akit midennap vernekMellesleg,aki ma egyedül van, holnap párra találhat, aki ma adja a boldog családost, holnap özvegy, vagy elhagyják
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 22:51
Igen. Barátokkal/kolléganővel érdemes a kapcsolatot tartani, mert sokszor jó tanácsokat adnak. Az évek szaladnak mindenféleképpen.
2021. dec. 25. 22:48

Van egy kolléganőm akivel jóban voltunk. Munkán kívül is elmentünk kirándulni, vásárolgatni. Az utóbbi időben viszont folyton azt olvassa a fejemre, hogy: milyen életed lesz így kapcsolat nélkül? Csak telnek az évek. Hogy lehet egyedül élni? Tegnap megkérdezte, hogy "egyedül vagy szenteste Úristen..".

Még márciusban randiztam 1X egy sráccal, azóta ezt kérdezgeti, hogy nem-e jelentkezett, meg ugyan mi lehet vele.


Rossz kapcsolat nélkül, magamtól is tudom hogy szaladnak az évek, nem kell emlékeztetni. Szerintetek érdemes tartani a kapcsolatot vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook