Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Erzsébet királyné kastélya Gödöllőn fórum

Erzsébet királyné kastélya Gödöllőn (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Erzsébet királyné kastélya Gödöllőn

15. Lady Blakeney (válaszként erre: 14. - Elisa001)
2010. jan. 20. 18:26
Örülök, hogy tetszett a cikkem. Nagyon szép utat kívánok!
2010. jan. 20. 12:19

köszönöm a szép írást. már rég tervezzük a családdal, hogy elmegyünk, de valami mindig közbejött. pedig az Őrs Vezér térről megy a Hév, nincs is messze.


augusztusban jön a barátnőm Szabadkáról, akkor elmegyünk együtt!

13. Lady Blakeney (válaszként erre: 12. - D879a0c5b4)
2009. júl. 22. 17:00
Ennek nagyon örülök. Ha csak 1 embert sikerült odacsábítanom, már megérte a cikkemet megírnom.
2009. júl. 22. 16:53
Egyébként a cikked kedvet hozott, lehet, hogy nemsokára elmegyünk G-re, nincs messze (most már, amúgy én is vasi vagyok :) )
11. Lady Blakeney (válaszként erre: 7. - Anyuci91)
2009. júl. 22. 15:53
Ajánlom, hogy vegyél egy Hungary Card csomagot. /Ezt nem a kastélyban lehet kapni./ Az ára 7140 Ft. Ez tele van kedvezményes kuponokkal. Többek között van benne egy ingyenes belépőjegy a Gödöllőn található kastélyba is. Valamint 50%-os jegyek vonatra, buszra.
10. gerna
2009. júl. 22. 15:50

A királyi kastély honlapja:

[link]

9. Lady Blakeney (válaszként erre: 2. - Bszsz)
2009. júl. 22. 15:47
Jaj de nagyon irigyellek. Én is olyan szívesen költöznék Gödöllőre. Amennyit ismerek belőle, az alapján csodálatos város. Tényleg gyönyörűek lehetnek az ott készített esküvői képeitek.
2009. júl. 22. 15:46

Felnőtt: 1.800,-Ft


Diák: 900,-Ft


Családi jegy: 3.800,-Ft

2009. júl. 22. 15:04

Engemet is érdekel a Gödöllön található kastély,

de bizonyára drága a belépő, amit nem lehet meg-

fizetni sok szép dolgot láthatunk benne, de kár,

hogy korábban nem mentünk el oda. Azért mondja a kedves beiró, mert átrendezték és azért hiányzott a

szép ruha, amit a látogatók megtekinthettek.


Szivélyes üdv.Anyuci91

2009. júl. 22. 14:03

A kastély tényleg nagyon szép, mi idén hústvétkor voltunk, de én némi csalódottsággal jöttem ki a kastélyból. Valami hiányzott...... talán a sok szép ruha - Sisi bábuja? nem tudom... pedig még a Sisi hasonmásverseny győztese is ott volt, akit messziről megnézhettünk...

A róla készült trilógiát már "karcosra" néztem, meg nagyon sokat olvastam róla, róluk...

5. hereng jozsef (válaszként erre: 2. - Bszsz)
2009. júl. 22. 10:25
ha ott lakik a kastély kozelében lehet hogy ismered a rokonunkat ott lakik a palotakert utcában Neuhaus jános,
2009. júl. 22. 10:23
Ha HÉV-vel vagy távolsági busszal indultok Gödöllőre, a 15 perces gyaloglás elkerülhető ;-)
2009. júl. 22. 10:20
Akkor mink is szerencsések vagyunk mert párkányból szlovákiából voltunk ott , de ha elmegyunk látogatóba godollore a kedves rokonunkhoz újból végignézzuk az egészet. Biztosan jó aki szereti a torténelmet felidézni milyen is volt az élet akkor úgy tudom ajállani másoknak is. hereng
2009. júl. 22. 10:09
Igen, valóban nagyon szép. Szerencsés vagyok, mert én itt lakom a kastély közelében. Amikor ott jártam a vőlegényemmel, azonnal tudtuk, h az esküvői forókat is ott szeretnénk elkészíteni. Sajnos a fenti termekbe nem jutottunk be az esküvő napján, de így is nagyon sok szép kép készült. Mindenkinek ajánlom én is megtekintésre, a barokk színháza is nagyon érdekes, érdemes arra is időt szentelni, valamint az ünnepi vásárok is nagyon jó hangulatúak az udvarában.
2009. júl. 22. 10:03
Erzsébet királyné, a magyarok szeretett királynéja. Mítosza a mai napig él a magyarság körében, még halála után 111 évvel is. Utcákat, tereket, parkokat, hidakat neveztek el Róla, emlékfákat ültettek tiszteletére, szobrokat emeltek emlékére országszerte. Rengeteg könyv íródott életéről. Nagy tisztelet övezi a mai napig. Felkerestem kedvelt magyarországi kastélyát Gödöllőn.

Ugrás a teljes írásra: Erzsébet királyné kastélya Gödöllőn

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook