Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érzett már valaki ilyet? fórum

Érzett már valaki ilyet? (beszélgetős fórum)


2016. márc. 28. 21:49
Van párod, élj a lehetőséggel, hogy nem vagy egyedül a világban és lépjetek le. Apukáddal meg szóba se állj. Szerintem tisztábban fogsz látni a pároddal kapcsolatban, ha nem leszel ebben a mérgező környezetben.
2016. márc. 28. 21:46
Szia!Bevallom,én is szoktam ilyet érezni.Mi együtt lakunk,de én is sokat vagyok egyedül itthon.Szerintem szeretethiány.
2016. márc. 18. 07:27
Köszi!Igen mikor ketten vagyunk nem nagyon gondolok ilyenre.Apu lemegy húsvétra akkor jobb lesz szerintem.Lelépni max hétvégente tudunk szüleihez.
2016. márc. 18. 07:12
Lehet, hogy alkalmasint le kéne lépned otthonról, hogy csak ketten éljetek együtt a pároddal.
2016. márc. 18. 06:13

Sziasztok!


2 éves párkapcsolatban élek.De egyszer kétszer előfordul,hogy elgondolom milyen lenne egyedül.Vagy csak szeretetet érzek iránta?

1-1,5 évig tartott nálam a "repülés"-lángoltam.De viszont ha elküldeném nagyon hiányozna tudom(nálam lakunk)Ha látok egy képet az exével nagyon rosszul esik.Ez szerelem vagy szeretet?

Sokat vagyok egyedül néha ezeken filózom. Régóta küzdök kényszerbetegséggel,deprssziós vagyok,sokat vagyok egyedül(munkát keresek).Édesapámmal élünk együtt,aki maga is nagyon depressziós,kötekedő,egy szeretetet nem adó valaki.Soha nem kaptam szeretetet tőle csak bántást!!!!Ridegséget,hogy lehet megbántani a másikat......Ezt láttam itthon,de azt,hogy milyen a szeretet nem tudom.....páromat hányszor sértettem meg ezekkel.....de szeret engem.....nagyon jó ember.....Van köze ennek a gondolatnak a depressziómhoz?Segitsetek....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook