Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érzelmileg egy kuka... fórum

Érzelmileg egy kuka... (beszélgetős fórum)


25. mazsola&tádé (válaszként erre: 24. - Mazs777)
2010. aug. 17. 17:24

Igen, a varázs - áramütés - pillangók az Kell.

Addig meg fogd fel úgy, mint egy jó program, kikapcsolódás, barátkozás.

2010. aug. 15. 18:43

igen, szerintem is szükség van arra a kis "varázsra", ami különlegességnek számít.

Tudom magamról hogy csak akkor tudok valakibe beleszeretni ha érzem a pillangót a gyomromban már csak ha rá is gondolok, nekem pl ennélkül nem megy. nem tudok úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy nem érzek semmit, de majd lehet hogy kialakul.Kell a varázs az elején, hogy egy életre elbűvöljön :$ :)

23. 88bea36763 (válaszként erre: 22. - 3265084553)
2010. aug. 15. 14:10

Számunkra különleges, mert nekünk valami pluszt ad. Ha nem lenne ez a megkülönböztető tulajdonsága, akkor vagy szemet sem szúrna, van nem vonzódnánk hozzá úgy, mint másokhoz nem.

Nem vonzódunk a barátainkhoz, haverjainkhoz, a sarki tabakoshoz meg a zöldségesünkhöz sem. Az emberek túlnyomó része nem vonz minket, mások meg igen.

Na, most itt nem arra gondolok, hogy demeg..nám, meg milyen csinos, jóképű, kedves, hanem vannak emberek, akik szexuálisan is vonzanak, és hozzá a személyiségükből is valami nagyon megfog minket, mert ott van az a kis varázs, amit sokszor meg sem tudunk fogalmazni.

22. 3265084553 (válaszként erre: 21. - 88bea36763)
2010. aug. 14. 17:44
Miért kellene különlegesnek lenni?
2010. aug. 14. 17:08

Nekem 2 év volt, aztán szakítástól számítva talán 3 hónap. Az utóbbinál már rég nem a szeretetről szólt a kapcsolat, csak voltunk :P

Szerintem messze nem csak az számít, hogy az előző törlődött-e, hanem, hanem szerencsénk is kell, hogy legyen hozzá. Különleges embert nem lehet mindent bokorban találni.

2010. aug. 14. 14:30
Az egy év az úgy etalon lehet. Régebben a gyászidő is egy évben volt megállapítva. Persze nyilván van szórás.
19. Tóth Ádám (válaszként erre: 18. - Mazs777)
2010. aug. 13. 22:08
Egy 3 éves kapcsolat után durván 1 év telt el. Persze abban az egy évben - illetve az elején - marha sok flört volt. :o)
2010. aug. 13. 10:41
ti mennyi idő után tudtatok újra szerelmesek lenni??
2010. aug. 12. 21:42
Olyan nincs hogy megszünnek az érzelmek valakiben ha annak az illetőnek semmi testi baja nincs. Valószínű hogy most amikor kiléptél egy kapcsolatból abban a stádiumban vagy hogy jól esik flörtölni mert az is egyfajta érzelmi hullám, a vágy. És te ujra és ujra ezt akarod átélni mert ez esik jól. Ezen túl kell esni, hidd el ha nem agyalsz rajta, akkor észre sem fogod venni máris benne leszel egy kapcsolatban amiben jól érzed magad! Egy a lényeg a következő párod ne minuszban induljon a bizalom szempontjából!
2010. aug. 12. 21:22
3 évig voltunk együtt, és nem működött rendesen, szerintem az ő hibája, mivel utólag kiderült hogy már hónapok óta rendezgette elő az új kapcsolatának a terepet, és el is hagyott miatta... ez volt májusban... már nem hiányzik, nem nagyon gondolok rá, bár néha a szép dolgok eszembe jutnak, de gyorsan elhalványul ha eszembe jut ki lett belőle, és én azt az embert nem szeretem. Most féltem a függetlenségemet, mégis jól esik a női hiúságomnak ha valaki rajong értem, bár az kinek ne tetszene... De tényleg olyan mintha megszűntek volna bennem az érzelmek...Egyébként igazatok van, tuti nem ő az igazi, nem varázsolt el annyira, csak ahogy megismertem minden téren tökéletes, de hiába ha nincs varázsa a dolognak
2010. aug. 12. 21:13
Persze, hogy várj még. Hisz nemrég szakítottál. Most pont arra van szükséged, hogy kapd a pozitív visszajelzéseket, flörtölgess. De elkötelezni magad? Azt még ne. Ha meg tényleg ő lenne a nagy ő, azt éreznéd. És ha meg ezzel megbántod a fickót, na bumm. Majd kiheveri.
2010. aug. 12. 21:07

Sziasztok.

Egyetértek az előttem szólókkal.

Nekem 2006ban lett vége egy 8éves kapcsolatomnak. A nulláról kellet kezdjek mindent, csak a ruháim voltak meg. Egy jó ideig én sem vágytam senkire. Azután akadt az utamba valaki, aki családos volt. Megbeszéltük a dolgokat, és működött. Akkor nem kellett lelkileg senki. Éltem mellette az életem.

Két éve barátokkal voltunk strandon, és egy közös ismerős is ott volt a barátaival. Kiszúrtam közülük egyvalakit, és mint a villámcsapás. Csak azt éreztem, hogy ő kell nekem. Még a nevét sem tudtam. Szerencsére úgy alkult és alakítottam,hogy összejöttünk, én sem voltam számára közömbös.

Szóval, élj, és ha készen állsz, észreveszed, megérzed. Nem kell görcsölni.

Akkor jön, amikor a legkevésbé gondolnád. Mondhatni a semmiből :)

13. 37403e3af4 (válaszként erre: 5. - Mazs777)
2010. aug. 12. 20:59
Szia, szerintem nincs értelme "sebtapasznak használni" ezt a pasit, főleg ha kedveled, inkább mondd meg neki hogy még friss a "seb" és egyelőre te nem akarsz komoly kapcsolatot. Ha intelligens férfi, meg fogja érteni, ha tényleg érdekled akkor kivárja a megfelelő időt nálad, ha meg nem, akkor úgy is jó lesz nem igaz? :) Sok sikert hogy magadra találj!
12. Clau26 (válaszként erre: 5. - Mazs777)
2010. aug. 12. 20:57
szerintem ha ő lenne az igazi azt egyből megéreznéd és nem így állnál hozzá..nem ő a megfelelő számodra..lehet akár milyen rendes egy pasi attól még nem biztos hogy neked ő lesz a jó..ismerkedj aztán majd ha jön a nagy ő azt úgyis megérzed...szerintem
11. 88bea36763 (válaszként erre: 9. - 88bea36763)
2010. aug. 12. 20:54
És tippem szerint egy 20-30 közti srácról lehet szó, nehogy már összetörje egy semmi kapcsolat lezárása.
10. 67ee1a7bd3 (válaszként erre: 1. - Mazs777)
2010. aug. 12. 20:52
Nem vagy érzéketlen tuskó, csak még nem zártad le elözö kapcsolatod 100 %-osan, biztos hogy jön valaki, aki teljesen elfeledteti az elözö kapcsolatod és akkor majd az lesz az uj igazi, addig csak randizz nyugodtan.
9. 88bea36763 (válaszként erre: 5. - Mazs777)
2010. aug. 12. 20:52
szánalomból vele lenni rosszabb lenne
2010. aug. 12. 20:48

Ha hosszú volt az előző kapcsolatod,akkor nyílván azért vagy ilyen,mert még friss a seb és nem akarsz újra kötöttséget..

viszont,jól esik,ha egy pasi Rád néz..valószínű nem vagy az a flörtölgetős típus,esetleg..már régen flörtöltél,az exed mellett gondolom nem pasiztál,így lehet nem tudod még hogy állj hozzá,egy újabb kapcsolathoz..:)

Várj még,nézelődj,és mikor felkészültél egy új szerelemre,akkor majd tudni fogod,mit lépj!:)

Amúgy nem hinném,hogy érzelmileg"tuskó"vagy "kuka"lennél,mert akkor nem bántana ez a dolog..

7. 3265084553 (válaszként erre: 5. - Mazs777)
2010. aug. 12. 20:40
De hát így állsz érzelmileg, úgyhogy nincs mit tenni. :)
2010. aug. 12. 20:40

Szia!Az előzővel a szakításoktok oka,lehetett pl,azért,mert szinte már megfojtott a szeretetével,és nem kaptál levegőt,féltékenykedett,nem bírtad már vele?

Vagy esetleg,hideg és hűvös volt a kapcsolatotok?

5. Mazs777 (válaszként erre: 3. - 3265084553)
2010. aug. 12. 20:39
na jó, de itt van ez a srác is, és többet akar... és ha most nem így állnék érzelmileg tuti ő lenne az igazi, mármint gondolom én, és most meg fog bántódni ha közlöm vele hogy nem akarok kapcsolatot még...főleg ha utána még a tudomására is jut hogy flörtölgetek..
2010. aug. 12. 20:36
de akkor most mit csináljak? ne szóljak egyetlen pasihoz sem? vagy vonuljak zárdába míg neki nem jövök??
3. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Mazs777)
2010. aug. 12. 20:36
Csak flörtölgess tovább, és ismerj meg minél több embert!
2. 7c79ff1565 (válaszként erre: 1. - Mazs777)
2010. aug. 12. 20:33
NEm vagy az, csupán ne mvagy felkészülve egy új kapcsolatra.
2010. aug. 12. 20:32

Szerintetek mit tegyek?

Azt vettem észre magamon hogy a májusi nagy szakításom óta, ami eléggé megviselt, flörtölgetek, van mindig ki csapja nekem a szelet, de csak addig érdekelnek míg rá nem jövök hogy tényleg kellek nekik, aztán paff, érdektelenné válok. Nem akarok tőlük semmit. Most is van egy édes pasi, tényleg minden szempontból tökéletes, és most hogy tudom hogy imád már nem érdekel. Eltűntek belőlem az érzelmek, pedig sosem voltam ilyen. Várnom kellene még? Inkább ne törődjek semmivel? Nem tudom... Vagy jöjjek össze vele és majd kialakul? De ha nem? Én nem akarom megbántani, mert egy édes nagy mackó, és nem érdemli meg. De tényleg azt vettem észre hogy amíg flört van nagyon érdekel, és hajtok és jól esnek a bókok, utána meg semmi... Mit csináljak? Egy érzéketlen tuskó lettem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook