Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érzékeny tömött fog fórum

Érzékeny tömött fog (beszélgetős fórum)


2010. márc. 22. 09:25
Húúúúúúúúúúúha,köszönöm a válaszokat...ez borzalmasan hangzik....S
2010. márc. 22. 08:17

Szia


Nekem 2 hónappal ez előtt gyökérkezelték a fogam és utánna tetek rá egy fedő tömést , csak ezzel az volt a baj, hogy most vissza kellett mennem mert nagyon érzékeny volt és fájt, kiderült, hogy ahol kiszedték az ideget, ott nem tömték le és nyitva volt a gyökér csatorna azt mondta a doktornő hogy nem tett jót a fogamnak hogy nyitva volt 2 hónapig és csak egy fedőtömés volt rajta, de talán megtudja menteni a fogam és nem kell kihúzni.Ezt egy tanulságként írom le mindenhol hogy a gyökérkezelésnek is vannak hátrányai és hogy figyelni kell rá.

2010. márc. 22. 08:05
Lehet, hogy a tömés nyomja az ideget. Mindenképp gyökérkezelés lesz a vége, minél előbb, annál jobb.
2010. márc. 22. 07:56

Szia!

Én ma pont megyek gyökérkezelésre,nekem is így kezdődött,hogy érzékeny majd elkezdett fájni,végül begyulladt.Elmentem és kiderült,hogy a tömött fogam elhalt,de menthető ezzel a kezeléssel.

2. danama (válaszként erre: 1. - Pumi87)
2010. márc. 22. 07:49
begyulladhatott az ideg benne, szedjél rá gyulladás csökkentőt, de ha nem változik akkor sajnos ki fogják szedni az ideget belőle
2010. márc. 22. 07:46
Kb. 1-2 hónapja voltam fogorvosnál,hogy leszedessem fogkövemet,de betömte 1 fogamat is.Az a problémám,hogy egyre érzékenyebb,hidegre,melegre és ha eszem is fáj.Mitől lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook