Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érzékeny hallás fórum

Érzékeny hallás (beszélgetős fórum)


2010. aug. 4. 07:52

Nos,sajnos sehol sem találok ehhez hasonló gondokkal foglalkozó fórumot-vagyis az érzékeny hallással kapcsolatosan.


Én hétfőn voltam a fülmosáson,mert szombatra virradóra nagyon tompán hallottam.Hétfőn át is mosták mindkét fülemet,viszont azon nyomban olyan élesen,zajson hallottam hogy tudtam ez nem egészen normális.

Azt írtam be a neten fül orr gégésznek,nos azt mondta,vagyis írta vissza hogy ez hyperacusis,vagyis érzékeny hallás,és vérellátási gondra utal,és hogy bizony vissza kellene menni és újabb hallásvizsgálatot kérni.

Három gyermekem van és rémes még a hangjukat is hallani:-(a mikró hangja is szörnyen zavaró,hangos,és amikor az olaj serceg vagy sül benne a krumpli,a világból is ki tudnék menekülni.

Az orvosok elintézek azzal hogy majd elmúlik,s túl sokáig volt benne a fülemben ami nem oda való,na de ez azért túlzásnak tartom hogy ennyire érzékeny vagyok a zajokra.Nagyon rossz.Szeretnék itt is tanácsot kérni ,ill.hátha jelentkeznek mások is hasonló gondokkal.


Úgy gondoltam még ezt a hetet végigszenvedem és utána visszamegyek a dokihoz.De hát hogy van-e értelme,hiszen nem igen foglalkoztak a problémával.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook