Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Erythema infectiosum fórum

Erythema infectiosum (beszélgetős fórum)


5. edadf283be (válaszként erre: 4. - 388b941089)
2011. márc. 8. 14:24

Mi sajna nem mehettünk oviba,de a lányom szörnyen nézett ki,mint a piroska.fiam ő könnyebben meguszta....

Fenistil cseppek,cinkrázo keverék és ennyi amit tudtamértük tenni,és hogy figyeltem nincsen e egyébb mellékhatása.....mások is mondták,hogy ezzel a betegséggel mehettek oviba-suliba ugy hogy nem értettem,de lehet hogy azért nem engedte a doki néni őket ugye a picike fiam miatt!!talán ezért.már meggyogyultunk,alig egy hét alatt-....

köszi,hogy olvastál!!!

szia Anett

2011. febr. 9. 21:13
ismerem a történeted...olvastalak már régebben...:))
3. 388b941089 (válaszként erre: 2. - Edadf283be)
2011. febr. 9. 21:11

hűha, akkor jobbulást!!

nálunk nem volt ennyire súlyos azért a helyzet, nagyon piros volt a kislányom arca, ennyi, olyan volt, mintha felpofozták volna. Aztán én is elkaptam, nekem már voltak ízületi fájdalmaiban. De nekünk nem mondták, hogy nem mehetünk suliba...

2011. febr. 7. 13:36

Szia.

tudom régi bejegyzés ez már,de csak most találtam rá,hogy a kislányomnak ez a betegsége lett,ma voltam orvosnál vele,,és se neki sem a tesojának egy hétig nem szabad menni oviba..

az egész arca keze a csuklojátol a válláig,az alsó lábaszárai mind-mind hatalmas foltokban vörös,de tűzvörös és forro is mellette,mult héten volt lázas,két napig volt neki 38fokos láza,de ennyi,szombaton lett piros az arca,de azt hittem ebben a kellemes melegben a jo kis napsütésben esteleg lepirult,mert ő könnyen leég...

de este már akarján is volt folt,és ma.....

szörnyen nézett ki,azota még több lett rajta,sőt a nagyfiamon is kijön ugy vettem észre....

csak a csöpp 3 honapost kimélje meg...

ennyit tudok mondani rola.

szia

2010. ápr. 5. 15:47

Sziasztok!


Találkoztatok már ezzel a bőrfertőzéssel? erythema infectiosum

itt egy link, hogy könnyebben beazonosítható legyenk:

[link]

Köszi szépen!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook