Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Értelmes pasikkal beszélgetnék fórum

Értelmes pasikkal beszélgetnék (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
133. Lydian
2019. jún. 6. 21:55

Mit jelent az hogy "értelmes pasik" ?

Vannak "értelmetlen pasik" is ?

132. 0adc8842b1 (válaszként erre: 104. - 9b83ab852f)
2019. jún. 4. 08:34
Az öndicséret eleve büdös. Ha okos vagy, azt más döntse el ne te. Ha tükörbe nézel tényleg okosnak látod magad, vagy csak hiszed? Mert az kevés. Csak van párod vagy valaki melletted, de az sem egy észlény, ha itt keresel okosabb valakit.
131. sanyinak (válaszként erre: 120. - 9b83ab852f)
2019. jún. 3. 19:05
És a nőkét?!
130. Amaunet (válaszként erre: 128. - Banános Zselé)
2019. jún. 3. 15:48
Mint pályázó?:D
129. Lávli (válaszként erre: 120. - 9b83ab852f)
2019. jún. 3. 14:45
Sikerült már valami?
128. Banános Zselé (válaszként erre: 120. - 9b83ab852f)
2019. jún. 3. 14:42
én is írtam itt
127. AppIe (válaszként erre: 117. - Sanyinak)
2019. jún. 3. 09:08

Pont az a lenyege barmilyen beszelgetesnek, hogy kimozdit a sajat allaspontodbol.

Nekem sok kreativ munkahoz is kellett partner, mert ha csak korbe-korbe fut az ember a sajat palyajan, kevesebb uj jut az eszebe.


Parkapcsolati teren is eleg inditasnak, ha az egyik kilep a megszokott, ismetlodo rossz korokbol. Hogy honnan jon az ihlet meg mindegy. Valaki baratokkal veszelget, valaki forumizik, valaki terapeutahoz megy.

126. 0adc8842b1 (válaszként erre: 120. - 9b83ab852f)
2019. jún. 3. 08:59
Szóval nem tudsz választani. Közben meg te szórakoztatod a fórumozókat? Vannak vélemények, vannak ellenérvek. Szűrd le az olvasottakat és a fennmaradókban megleled a "kincset", akit keresel. Lehet férfi a kincs és lehet a nő aki barátod lesz. Remélem a helyes útra tereltelek, különben kocsiszínbe mennél.
125. 0adc8842b1 (válaszként erre: 91. - Ab3619a9cd)
2019. jún. 3. 08:43
Akkor a nők meg a hashajtók????
124. HaBe (válaszként erre: 120. - 9b83ab852f)
2019. jún. 3. 02:47
Mert meg kellene? 🤔
123. Érdekes73 (válaszként erre: 122. - 9b83ab852f)
2019. jún. 2. 22:40
Ha ilyenre vágysz szerintem vmelyik tkerire regisztrálj. Persze csak ha erős idegzettel rendelkezel...
122. 9b83ab852f (válaszként erre: 121. - Érdekes73)
2019. jún. 2. 22:38
Engem szórakoztassanak, ne magukat 😂
121. Érdekes73 (válaszként erre: 120. - 9b83ab852f)
2019. jún. 2. 22:34
:D vasárnap este ?
2019. jún. 2. 22:03
Hát senki sem menti meg a férfiak becsületét? 🤔😄
119. Nyamitörp (válaszként erre: 118. - Sanyinak)
2019. jún. 2. 21:00

Kinek mi. Én azokat a fórumokat szeretem, ahol mindenki leírja a saját tapasztalatait, véleményét. Nem kinyilatkoztat, nem mondja a másik véleményére, hogy hülyeség és nem akarja a beszélgetőpartnereit mindenáron meggyőzni a saját igazáról.

Azt is szeretem, ha néha eltérünk a tárgytól és elmegy egy kicsit vicces irányba a topic, de ezt is csak akkor, ha nem bántó módon történik. Nem a fórumindító vagy valamelyik hozzászólóra éleződik ki a dolog. És aztán persze előbb-utóbb illik visszakanyarodni az eredeti problémához.

Én békepárti vagyok, az nem egyenlő az egyetértéssel vagy a mindenki szeressen mindenkittel.

118. sanyinak (válaszként erre: 115. - Nyamitörp)
2019. jún. 2. 18:13
Azok a jó fórumok, ahol várható, hogy a végén egyetértéssel végződnek?
117. sanyinak (válaszként erre: 116. - Nyamitörp)
2019. jún. 2. 18:10
Azért egy külső szemlélő néha érdekes dolgokra tudja felhívni a figyelmet, ami egyéb esetleg fel sem tűnhet.
116. Nyamitörp (válaszként erre: 114. - AppIe)
2019. jún. 2. 17:19

A párkapcsolati problémát szerintem eleve necces barátokkal, családtagokkal megbeszélni. Mert ők nagy valószínűséggel elfogultak veled szemben. Annyi ilyen esetet láttam már, ahol végül a panaszkodó szívta meg, mert addig sírt, hogy végül a családtagjai, barátai megutálták a párját. Aztán ott maradt két tűz között.

Viszont egy fórumra se teregetném ki a szennyest. Ha a párommal nem tudom rendezni a dolgokat, akkor idegenek se fognak tudni érdemben segíteni.

115. Nyamitörp (válaszként erre: 108. - 04424e865e)
2019. jún. 2. 17:16

Én mondjuk nagyjából ugyanazokat a fórumokat olvasgatom mindig. Az úgynevezett Nati típusú fórumokat ha véletlenül megnyitom, már zárom is be. A párkapcsolati problémás meg gyereknevelési fórumokat meg amiről lehet előre tudni, hogy nem lesz egyetértés, azokat igyekszem kerülni. Ott tényleg lehet találkozni bicskanyitogató hozzáállásokkal.

Egyébként meggyőződésem, ha a fórumozók néha felolvasnák hangosan maguknak a hozzászólásokat, akkor sokan másképp fogalmaznának. Írásban eltűnik a hangsúly, nem csak annak, aki olvassa, hanem a saját magunk számára is. Hangosan kimondva érzi az ember, hogy ez esetleg bántó is lehet.

Sajnos én az életben is sok olyan embert ismerek/ismertem, akik azt gondolják, hogy ők csak őszinték és ez így van rendjén. Miközben, lehet, hogy őszinte, de mellette tapintatlan, modortalan, rosszindulatú stb...

Én a családi, szexuális és egyéb intim problémáim még barátokkal se nagyon beszélem meg. Azzal beszélem meg, aki érintett is a témában, ha vele nem sikerül, akkor úgyis mindegy, hogy mit mond egy kívülálló, aki nincs benne a helyzetben, így nem is igazán értheti.

Vannak kivételek, amikor lehet tanácsot kérni, de annak csak akkor van értelme, ha valóban tanácsot kérek és nem csak megerősítést várok. Mert az ilyen fórumok szoktak még elfajulni, rendszerint a fórumindítók részéről.

114. AppIe (válaszként erre: 108. - 04424e865e)
2019. jún. 2. 17:12

Szerintem meg pont ilyesmiket jobb inkabb nev nelkul kivesezni, vagy legalabb is beszelni rola, ha feljon. Foleg, ha valami cinkes.

Vannak kozeli barataim, akikkel tenyleg nagyon bizalmas a viszonyom, de vannak dolgok, amiket nekik se kotnek az orrukra amiatt, mert XY-t nem akarom kellemetlensegnek kiszolgaltatni, meg ha az csak annyi is, hogy az en barataim tudnak rola. Itt viszont eleg sansztalan, hogy barki magara, masra ismer.

113. Nyamitörp (válaszként erre: 107. - Channa*)
2019. jún. 2. 17:06

Ezen nem fogunk vitázni, mert egyetértek :)

Vannak páran, akik nem tudnak eltérő véleményeket elfogadni, bár jellemzően ez is témafüggő.

Lehet, hogy valaki feszültséglevezetni jár ide, bár nekem ez a terápiás módszer nem segítene. Én attól nem nyugszom meg, hogy összeveszek valakivel vagy elhordom mindenfélének.

112. 9b83ab852f (válaszként erre: 111. - Amaunet)
2019. jún. 2. 14:44

A türelem a második legnagyobb erényem.


Az első meg a tökéletesség 😂😂😂

111. Amaunet (válaszként erre: 109. - 9b83ab852f)
2019. jún. 2. 14:20

A vita jó dolog, és jó esetben előre mutat. Az lenne gond, ha személyeskedve szidalmaznák egymást.:)


Légy türelmes, lehet az értelmes csak ritkán lép be ide.

110. Amaunet (válaszként erre: 108. - 04424e865e)
2019. jún. 2. 14:18

Sok dologban egyetértek, de az utolsó bekezdéseddel nem.

Sokan azért hozzák ide névtelenül a családi problémáikat, mert valóban nincs aki meghallgassa őket, megoldási javaslatot adjon nekik. Igaz, meg lehet ezeket beszélni családtagokkal, barátnőkkel, de ők valahol mégis szélesebb körből szeretnének véleményeket olvasni.

2019. jún. 2. 13:57

És milyen érdekes, itt is csak vita alakult ki... 🙄


Még mindig várom azt az egyet, aki normálisnak vallja magát, a pozíció még nyitott 😂

108. 04424e865e (válaszként erre: 106. - Nyamitörp)
2019. jún. 2. 13:07

Kevés a rosszindulat? Akkor nem minden fórum azzal érne véget, hogy virtuálisan ütik vágják egymást az emberek. Kis túlzással azért is egymás torkának esnek, mert az egyik tábor habarja a másik pedig rántja a főzeléket. Sokan szerintem emiatt nem fórumoznak, csak olvassák a cikkeket, vagy inkább a klubokban beszélgetnek olyan személyekkel, akik hasonló véleményen vannak.


De nem hiszem, hogy ezek a nők az életben is ilyenek lennének, hacsak nem vezető beosztásban dolgoznak és az van, amit mondanak. Mert, ha beosztottként így viselkednének nem sok cég tolerálná ezt a magatartást.


Szintén nem hiszem, hogy otthon is így beszélnek férjükkel, élettársukkal, vőlegényükkel, barátjukkal. Mert kevés normális férfi tolerálná ezt a hangnemet. Igaz az is előfordulhat, hogy megtalálta zsák a foltját és olyan mediterrán hangulatban éldegélnek. A szomszéd pedig inkább költözik.


A naivság nem egyenlő a hülyeséggel. Mondjuk, mikor valaki túl hiszékeny és elhisz mindenkinek mindent az is idegesítő tud lenni.

De az egyenesen visszataszító, mikor valaki a fórumon beszéli ki a családtagjait, szexuális életét. Ez a dolog sajnos mindennapos. Nem hiszem, hogy nincs a családjában olyan személy, vagy nincs egy közeli barátja,barátnője, akivel megoszthatná ezen a téren a gondjait, problémáit vagy örömeit. Ők azok akiket az agydaganat sem tudna elvinni, mert nincs mit megtámadjon a fejükben.

107. Channa* (válaszként erre: 106. - Nyamitörp)
2019. jún. 2. 11:01

És a nyers fogalmazás mellett ott van, hogy nem kell mindenben egyetértenie mindenkinek, és ha nem értünk egyet, akkor lehet, hogy kialakul vita, de ez nem jelenti azt, hogy nem intelligensek a vitázó felek.


És persze, az sem biztos, hogy azért van itt valaki név és arc nélkül, mert le akarja vezeti a feszültséget...

106. Nyamitörp (válaszként erre: 99. - 04424e865e)
2019. jún. 2. 10:49

Szerintem nem a rosszindulatú hozzászólások vannak többségben. Mindenkivel előfordulhat, hogy valamely témában szélsőségesen vagy túl nyersen fogalmaz, de te a felhasználókról írtál. Igazán rosszindulatú embereket keveset látok itt. Van 1-2 kivétel, akinek tényleg nincs egy normális szava senkihez, de őket általában hamar ki is rakják.

Vagy lehet, hogy én az általad felsoroltak közül, a mindent elhiszek és a nem az eszemért fognak elrabolni kategóriába esek. :D

105. Channa*
2019. jún. 2. 09:15

Megkérdezhetem, hogy miért akarsz épp itt beszélgetni értelmes férfiakkal?

Te egyébként férfi vagy nő vagy?

Miről szeretnél Beszélgetni?



Te férfi vagy nő vagy?

104. 9b83ab852f (válaszként erre: 100. - Amaunet)
2019. jún. 2. 08:13
Rengetegen írnának, ha nem rettegnének egy okos nőtől 😂
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook