Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ért valaki közületek az Open Office-hoz? fórum

Ért valaki közületek az Open Office-hoz? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 1. 11:32
Azt nem is fogja, mert az a dokumentudm formázás. Azokat sosem fogja. de a wold se, ha érdekel. Szóval ez ilyen rabszolgameló.
2009. máj. 1. 10:14

Web-es felületről kell letölteni a munkát, dokumentumot.Ezt kell részekre szedve táblázatba másolni.Eddig minden ok volt, 2 napja nem formáz, ill.semmilyen számot, felsorolást nem visz át.SOS megoldásként kaptam kölcsön egy laptopot tegnapra, amin MO 2003 van és ott minden simán működött.Lehet h egy barátunk szerint vmi karakterkészlet beállítás, de én sajnos nem értek hozzá, így meg nem tudok dolgozni:(


Most el kell mennem, de ha Neked vagy bárkinek van vmi ötlete, várom 1-2 óra múlva leszek.


Előre is köszi!

2009. máj. 1. 10:11
doc-ból kellett másolgatnom részeket xls-be (táblázatba).
2009. máj. 1. 10:07
milyen formátumból milyenbe akarsz átvinni?
2009. máj. 1. 10:05

Sziasztok!


SOS segítséget szeretnék Tőletek kérni.Dolgozom itthon, kb. 2 hónapja (vagy 3) van Open Office-om és eddig semmi gondom nem volt vele.Pár napja olyan munkát kaptam hogy doc-ból kellett másolgatnom részeket xls-be (táblázatba).Miután kész lettem, formázni akartam, mert nem lehet benne dőlt betű, vastag...semmi.Nem történt semmi.Ezt megoldottam, átküldtem a teamvezetőmnek, megcsinálta.Tegnap viszont olyan feladatot kaptam, amiben felsorolás volt és sem a számokat: 1) vagy II. sem a betűket: a) b) sem az alpontokat jelölő "pöttyöket" nem vitte át...á nem kaptam infarktust, nem tudtam dolgozni.Segítsetek, mi lehet a gond? Biztos valamit csak be kell állítani, de én nem tudom, segítséget sem tudtam kérni senkitől.


Előre is köszi.


Nem vagyok profi, tehát ha a megfogalmazásom nem túl jó, bocsi:(


Várom nagyon az SOS válaszokat!!!

2009. máj. 1. 10:04
Ért valaki közületek az Open Office-hoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook