Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Erste dombornyomott kártyához balesetbiztosítás jó utazásbiztosításra is? fórum

Erste dombornyomott kártyához balesetbiztosítás jó utazásbiztosításra is? (tudásbázis kérdés)

6. Sibetti (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2013. júl. 10. 08:52
Igen, láttam én is. Úgy döntöttünk kötünk külön utasbiztosítást. Inkább rászánjuk azt az összeget.
2013. júl. 9. 09:10
pont most jelent meg egy cikk erről a penzcentrum pont hu oldalon, de sajna a liket nem engedi bemásolni, úgyhogy akit érdekel, az néhány kattintással, vagy gugli barátja segítségével megtalálhatja, hogy mikre érdemes figyelni
4. Sibetti (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2013. júl. 9. 08:43
Igen, közben megtaláltam a neten! Köszönöm,azért! :)
3. emagdi (válaszként erre: 2. - Sibetti)
2013. júl. 9. 08:35

nézd meg a neten, biztos fent van vagy a bank vagy a biztosító oldalán, hogy mi a tartalma (összeghatárok) a biztosításodnak.

aztán ez alapján el tudod dönteni, hogy neked ez elég fedezetet biztosít-e az utazásodhoz, vagy inkább kötnél egy másik utasbiztosítást.

2013. júl. 9. 08:26

Sziasztok!


Erste bankos dombornyomott kártyámhoz anno kaptam egy másik kis kártyát, ami elvileg egy UNION-os balesetbiztosításról szól. Valakinek van ilyen? Ha ezzel rendelkezem, nem kell utazás előtt utasbiztosítást kötnöm külön? A telefonos ügyfélszolgálatuk nem elérhető, a bankba kimenni csak később tudok!

2013. júl. 9. 08:24
Erste dombornyomott kártyához balesetbiztosítás...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook