Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Erre most hogy kellene reagálnom? fórum

Erre most hogy kellene reagálnom? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 4. 23:12
Szerintem attól,hogy nem tart szépnek,még lehet szép a szemed,és az intelligencia sem függ össze az összképpel. Nyilván nagy tirpák,hogy a véleményét elötted mondta el a párodnak,de csak ezt a részét tudnám be az italnak. Nekem tetszene,ha a páromnak azt mondaná valaki,hogy hülye,ha elenged! Az meg pont nem érdekelne,hogy szép vagyok-e a szemében,vagy sem,a lényeg,hogy annak tetszek,akinek kell.
8. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2013. dec. 4. 12:18

Vegulis az a lenyeg, hogy a volegenyed szepnek tart, nem a baratai kell, hogy szepnek tartsanak. Nyilvan mindenkinek mas az izlese, van, aki sokak szerint szep es masok szerint meg nem az, nem tetszhetunk mindenkinek, nem?:)


Ra se rants! Esetleg ha nagyon zavar, visszaszolhatsz neki legkozelebb, hogy hat o sem egy Hugh Darcy, talan leesik neki!:D

2013. dec. 4. 08:48
Óóó.sz..d már le....Az jobb lett volna ha azt mondja,hogy:Figyelj,haver,nagyon szeretlek,ez a nő szép is,meg kedves is...de ne tartsd meg,hülye lennél vele maradni..?
2013. dec. 4. 08:46
Felszínes,kétszínű,és hazug....kell ennél több?Ha ittas,ha nem,minősítette önmagát!
2013. dec. 4. 07:54
hat ne o legyen majd a keresztapa .. :/ amit mondott arra nincs mentseg, ez ot minositi, az o szegenysegi bizonyitvanya..akkor feltetelezem o evtizedek ota el egyutt egy szupermodellel?? pff...ne is foglalkozz vele.
2013. dec. 4. 07:24
Mondtam neki, hogy ez aztán nagyon kedves "bók" volt jól esett az önbecsülésemnek :/ Akkor ki is javította magát, hogy nem úgy értette. De tényleg matalyság alá itta addigra már magát ...
3. kisj
2013. dec. 4. 06:43
Erre élből kellett volna reagálnod ennek a kedves kollégának.
2013. dec. 4. 06:35

Már reagáltál:

"picit szarul esett a bók"

ennyi:)

2013. dec. 4. 05:52
Semmi különös, csak tegnap eljött hozzánk a vőlegényem kollégája és iszogattunk hármasban. Idősebb nálunk kb 20 évvel. A lényeg, hogy a vége felé Ő mr nagyon nem volt szomjas, és beszélt össze vissza, bókolt nekem, szépszeműzött, illete dícsért h milyen inteligens vagyok stb. A probléma viszont az hogy mikor elmentek ezt mondta a páromnak a fülem hallatára. Figyelj ide nagyon szeretlek titetket annyira jó pár vagytok, nem szép ez a nő, de ha megtartod akkor nagyfiú leszel a szememben mert őt hülye lennél elhagyni... - picit szarul esett a "bók" de gondolom kijött belőle a részegemberigazatmond szindróma?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook