Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Erre mondják azt, hogy dolgozik az anyai ösztön? fórum

Erre mondják azt, hogy dolgozik az anyai ösztön? (beszélgetős fórum)


1 2 3
73. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 69. - Krisz42)
2013. jún. 27. 23:51
Ja, kábé én is így gondolom.
2013. jún. 27. 23:50

Ez az ember tényleg hozzád illik? Milyen szempontok alapján?

Fiatal, egészséges nő vagy, természetes dolog, hogy gyermek után vágysz. Ő 58 éves, szintén érthető, hogy már nem akar gyereket. El kéne döntenetek, mit akartok egymástól...

Abba is bele kell gondolni, hogy te nagy valószínűség szerint sokkal tovább fogsz élni, mint ő, és ott maradsz gyerek nélkül, egyedül. Pasit még talán fogsz találni 50+ évesen is, de gyereked sose lesz, ha leragadsz ennél az embernél.

Ennyire szereted, hogy feladnád érte az álmaidat?

71. zsuzsu 13 (válaszként erre: 61. - Michelle.r)
2013. jún. 27. 20:26
Párjának is ez a betegsége?
70. Lara1984 (válaszként erre: 33. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 27. 19:29

"Önzö nagyon; csak az van, amit ö szeretne, a többi nem fontos,"


Ilyen ember mellet akkor sem lenne jó élni, ha tudna/akarna gyereket csinálni!... :-(

2013. jún. 27. 18:12
Nekem úgy tűnik te valami belső kényszerből vagy vele,mintha az apád lenne,akit kiszolgálsz,stb.Azt írtad nem rossz ember.Neked mi a rossz,a sorozatgyilkos?Akkor tényleg nem rossz,csak éppen nem szeret,a közömbössége,közönye beszél arról,h érez irántad.Miért vagy vele?Ennyire félsz egy normális kapcsolattól?
68. andi6020 (válaszként erre: 61. - Michelle.r)
2013. jún. 27. 17:56
Nap mint nap lezajlanak ezek a beszélgetések. Szerintem.
67. 712a5d68c1 (válaszként erre: 56. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 27. 15:36
Ennek az embernek szülni? Nálad nincs rendben valami!!!
2013. jún. 27. 15:34
A gyermek utani vagy is az anyasag resze; mondjuk, az eloszobaja.
65. 712a5d68c1 (válaszként erre: 43. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 27. 15:31

Nem volt szükség biopsziára. Épp előtte volt az éves felülvizsgálaton. Ott szólt a doktornő, hogy letelt a 10 év, mostmár ha nem akarnak babát akkor figyeljenek oda. A felesége a következő hónapban teherbe esett, mindenféle segítség nélkül.


Egyébként a biopszia nem egy nagy "műtét". Ha a párod igazán szeret, ezt megteheti érted. Ilyen hozzáállással biztosan nem lesz babátok. Te biztos vagy benne, hogy jó apukája lenne a gyerekednek? Én ilyen önző, nagy törvényű embertől nem is szeretnék gyereket.

64. d71ef05a8e (válaszként erre: 56. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 27. 15:30

Csak most olvasom... no ha nekem valaki ilyet mondana, nem mondom, tiniként még nem volt ennyi önbecsülésem, de a mai eszemmel.... nem látna többet az biztos. Hát így leírva, visszaolvasva, nem érzel akár még egy kis szégyenfélét is, amiért ezzel az alakkal vagy? Nem hogy gyereket akarnék tőle, pláne nem mondanék le érte egy gyermekről!


Ha minden úgy van, ahogy leírod, akkor lehet, hogy az eseted azon kevesek egyike, amikor minden egyértelmű, csak lépni kéne. Inkább ma mint holnap. Aztán nézegesse vénségére a saját önző képét a tükörben, ha neki olyannyira mindegy, hogy ott vagy-e mellette, vagy nem.

63. zebracsikó (válaszként erre: 56. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 27. 15:25

Nem vesz feleségül, lekezelően beszél Rólad és a kapcsolatotokról,nem is tartja kapcsolatnak, valójában Te csak kiszolgáló személyzet vagy, akivel néha szót válthat... nem elégít ki az ágyban (máshol írod, alig van néha valami...)


azért 31 évesen talán nem kéne ebbe beletemetned magad.

62. d71ef05a8e (válaszként erre: 48. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 27. 15:25

Az az igazság, hogy ha már most tisztán látod, hogy mennyire önző, és azt is, hogy az évek múlásával csak egyre nehezebb megváltozni, akkor az még egy kérdést felvet: lehet-e egy ennyire önző emberrel közösen gyermeket nevelni? Tehát még ha ilyen vagy olyan úton sikerülne is, számíthatnál te rá egyáltalán? Készen állsz a szuoeranyaságra 8 óra munka, háztartás, gyereknevelés teljesen egyedül)?


Nem lehet megítélni egy embert látatlanban, közülünk egyedül te ismered őt, és már többször leírtad, szépítés nélkül, hogy önző. Gondolom, nem véletlenül, hanem mert megbizonyosodtál róla. A gyereknevelés és az önzés nem nagyon férnek meg egymással, magadra fogsz maradni teljesen, esetleg még meg is kapod néhanap,a mikor nem látsz már a fáradtságtól, hogy te akartál annyira gyereket, most tessék, neveld, foglalkozz vele, stb.


Fiatal vagy, ő pedig öreg, mit szépítsük. Ahogy az anyaság egy életre szól, úgy a gyermektelenség is, ha mellette maradsz. Ha az anyasággal együtt lenne teljes az életed, gondold át, meg tudod-e valaha bocsátani neki, hogy csak részben önhibáján kívül, de nagy részben szándékosan, minden alternatív lehetőséget elutasítva megfoszt ettől a szereptől.


Sokat kell mérlegelned, de ne halogasd a döntést, minden elhalasztott évvel valamelyest rontod a saját esélyeidet is.

61. michelle.r (válaszként erre: 56. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 27. 15:23
Különös, van itt egy Niki nevű csaj, 58 éves a pasija, ő 31 és döbbenetesen hasonló sztorikat mesél a kapcsolatukról. Beszélgetned kéne vele, elképesztően hasonlóak a problémáitok.
60. bd55e3f068 (válaszként erre: 59. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 27. 15:23
Olyan fölösleges szemény embert nyüstölni meg magad hitedetni azzal, hogy itt olvasgatod a sikersztorikat és a csodákat. Fogadd el, hogy vele nem lesz gyerek, és ha annyira akarsz, lépj!
59. zsuzsu 13 (válaszként erre: 57. - Bd55e3f068)
2013. jún. 27. 15:16
Hát ettől félek én is valami oka van,hogy előtte volt igaz 1-2 spermium sugarazás után már nem volt
58. vica66 (válaszként erre: 56. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 27. 15:14
Ez esetben tényleg nem értem, mire vársz. Na jó, értem, hogy 11 év után nehéz neked, de ha belegondolsz, erre vágysz az életedben, hogy "csak úgy ellegyél" valaki mellett, akinek szinte nem oszt vagy szoroz, hogy vagy-e?
57. bd55e3f068 (válaszként erre: 43. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 27. 15:12
Korábban azt írtad, 30 éve volt a hererák, és 8 éve volt utoljára sperma vizsgálat. Pár év ide vagy oda nem számít, de ha kb. 20 év alatt nem állt helyre a spermium termelés, elég valószínűtlen, hogy most 60 felé megfickósodik.
56. zsuzsu 13 (válaszként erre: 54. - Vica66)
2013. jún. 27. 15:08
Na igen ezt mondtam én is neki.Mindig azt mondja mi csak megvagyunk azt kész semmi több:(Mondtam neki 11 éve vagyunk kapcsolatban azt mondja kapcsolat?Hát ez nem az.Mondom akkor szerinted mi 11 év után.Azt mondja csak vagyunk azt kész:(Talán túlságosan is én akarom ezt a kapcsolatot:(Ő meglenne lehet nélkülem ezt mondta,is hogy nem ijedne meg rossz lenne meg minden de majd lenne valami
55. vica66 (válaszként erre: 52. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 27. 15:07

Amúgy 31 évesen még semmihez sem késő. De minél tovább halogatod, annál nehezebb lesz.

El kell döntened, mi legyen az életeddel.

54. vica66 (válaszként erre: 53. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 27. 15:05
Miért csak magára gondol? Talán ő nem gondolja olyan komolyan ezt a kapcsolatot, mint te. Pláne, hogy simán elengedne, semmire nem hajlandó, hogy te boldog légy. Márpedig, akit szeretünk, annak a kedvéért sok mindenre hajlandóak vagyunk.
53. zsuzsu 13 (válaszként erre: 51. - Vica66)
2013. jún. 27. 15:01
Szeretem mert ettől függetlenül jó ember segítőkész meg minden csak sajnos ez ügyben makacs és esküvőt sem akar mert Ő már volt nős elég volt azt mondja.
52. zsuzsu 13 (válaszként erre: 50. - Zebracsikó)
2013. jún. 27. 14:59

Igen:((Félek ettől,hogy 31 évesen már lassan késő lesz mindenhez nagyon nagy elszántság kell,hogy megtudj valaki lépni azt,hogy elhagyja akit szeret:(((

Igen véletlenül találtam meg a a papirjait nem akartam elhinni,hogy tovább küldték vagy azért mert nem tudták,hogy volt sugarazása vagy tudták és ettől függetlenül küldték tovább.Régen azt mondta mindegy ki az apja az a lényeg az enyém most ezt nem mondja ,azt mondja ő ilyet nem mondott

51. vica66 (válaszként erre: 50. - Zebracsikó)
2013. jún. 27. 14:51

Nem láncolja, hiszen mondta az előzőnek is, hogy ha babát akar, menjen.

Mondjuk nem a kora, hanem inkább a természete miatt, de el nem tudom képzelni, hogy mi tartja mellette a nőket évekig... Bocs.

Amúgy igazad van, zebracsikó.

50. zebracsikó (válaszként erre: 48. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 27. 14:42

Nekem teljesen tiszta lett a kép:

idős férfi, eltitkolt orvosi vizsgálatok (illetve beutalók)-ez nagyon sokat elárul a jelleméről....magához láncolt....nem menti fel a szememben, hogy az elején közölte, hogy nem lehet gyereke. Beleolvastam régebbi bejegyzéseidbe, azt írod, a gyakorisággal is gondok vannak.


31 évesen ezt szánod magadnak? Ez csak romlani fog. Vagy összesavanyodtok, összeaszalódtok, Te idő előtt hozzáöregedsz, vagy nagy levegőt veszel és azt mondod: önállóan is egész ember vagyok, vágyakkal,fiatal testtel.

2013. jún. 27. 14:39
Persze nem mindegyik idős férfi ilyen több ismerősünknek is van gyereke ilyen korban szóval ő ilyen fajta már a volt feleségének is anno megmondta nem akar donort,örökbefogadást ha akar babát menjen
2013. jún. 27. 14:38
31 igen az:((és önző
47. zebracsikó (válaszként erre: 46. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 27. 14:34

Megsértelek, de vállalom: "morgós vénember" ez volt az első mondat, ami az eszembe jutott.


Te hány éves vagy?

2013. jún. 27. 14:32

58 éves igen mostanság már azt mondja a kora miatt de tudom nem így van,hisz mindig mondja na látod ennek is 60 évesen lett babája annak is mi van ebben semmi.

Ő csak erre fogja szerintem anno nem volt ilyen azért is ment el a vizsgálatra csak azt nem mondta,hogy tovább küldték genetikára,ultrahangra és hormon vérvételre most találtam meg a papírját.(((

Azt mondja Őt bizony nem küldték sehova és hagyjam ezzel békén nem megy sehova ha idáig nem lett már ezek után nem kell

45. zebracsikó (válaszként erre: 43. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 27. 14:30
11 éve??????? azóta kíváncsi se volt rá, hogy beindult-e a termelés??????
2013. jún. 27. 14:29
Hány éves a férfi? Ha 30 évvel ezelőtt történt ez vele, akkor -gondolom- 50 körül lehet most. Lehet, hogy a kora miatt nem akar már gyereket, nem?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook