Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Erősen vérszegény vagyok, tudtok olyan ételt ami vérszaporító? fórum

Erősen vérszegény vagyok, tudtok olyan ételt ami vérszaporító? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 17. 14:51
cekla,spenot,dio,mandula,szaritot fuge,aszalt szilva.........es egy pohar vorosbor naponta.
2012. máj. 17. 14:47
szeder - jelenleg sajnos csak mélyfagyasztottan elérhető, vagy préselt gyümölcsszelet formájában.
2011. dec. 23. 09:59
1 deci jófajta vörösbor minden nap.
2011. dec. 23. 09:49
cekla,es csalan
2011. júl. 21. 21:36
búzafűlé
2011. júl. 21. 20:19
csalántea és a frissensült máj
2010. máj. 16. 08:05
Mindenképpen próbáld meg, legalább emiatt ne kelljen gyógyszert szedned.
4. PécsiGyöngyi (válaszként erre: 3. - Pviki)
2010. máj. 15. 19:38
köszönöm,arra gondoltam most beszedem ezt a doboz tablettát aztán,ha nem használt akkor valami ilyesmivel próbálkozom.hiszek a gyógynövényekben,és szívesebben élek velük mint a gyógyszerekkel.ettem én a héten májtól elkezdve mindenfélét amit ajánlottak.hát remélem hogy helyre jön ez a dolog,mert ezen kívül nekem a gyomrommal is baj van szedek 1 éve mindennap savlekötőt.azonkívül endometriozisom is van erre is szedek gyógyszert,úgyhogy ez most nem hiányzott!
2010. máj. 15. 18:10

Ételt már az előttem szólók említették. Én a LUCERNA tablettát ajánlanám, ha a vérszegénység mögött a vashiány áll. A DM-ben vettem egy 90 db-os dobozzal, kb. 1.700,- Ft körül van, egy hónapig szedtem, majd vérvételen voltam (nekem havonta kell menni) és a vasraktáraimat teljesen feltöltötte. Két kolléganőm, akik a maradék 30-30 szemet szedték be, ők is ezt tapasztalták. Szóval bátran merem ajánlani.


Valamint van olyan a bio boltokban, hogy "bio szőlőlé", üveges kiszerelésben. 1 deci majd 1000 Ft, de nekem az is segített a vérszegénységben.


Ételre a céklát mondanám, ha ragaszkodsz hozzá, de annyi amennyi valóban látványos eredményt hoz, azt csak sok nyers cékla fogyasztásával tudod elérni.

2. 6c5f346e46 (válaszként erre: 1. - PécsiGyöngyi)
2010. máj. 14. 14:17
nem,semmi bajom...beadták,utána mindjárt autóba ültem,haza jöttem,semmi baj nem volt....:))
1. PécsiGyöngyi (válaszként erre: 49. - Meezy)
2010. máj. 12. 18:46
a hurka érdekes eszembe sem jutott volna,nekem ma a munkatársam a mákot ajánlotta.ezt sem gondoltam volna.állítólag ő sokat evett az orvos tanácsára.nem érzed magad rosszul a szurítól.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook