Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Érintőképernyős telefon tapasztalatok fórum

Érintőképernyős telefon tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
49. fef1fd74b5 (válaszként erre: 48. - Fef1fd74b5)
2014. nov. 2. 14:34

Excite 504d támogatja a wifit és nagyobb a kijelzője,viszont csak 2magos processzorú.


Excite 451q nem támogatja a wifit viszont 4magos,de kisebb a kijelzője.

48. fef1fd74b5 (válaszként erre: 47. - György78)
2014. nov. 2. 14:28

Mire szeretnéd használni?


A kamerája picit gyenge,a többi jó.

2014. nov. 2. 14:03

Hello segítséget szeretnék kérni.

Tárgy:

CloudFone Excite 401TV típusú mobil telefon.

vagy:


[link]


Vagy:


[link]


vagy:


[link]


Véleményeket szeretnék kérni ezekről a telefonokról.

Vagyis érdemes megvásárolni valamelyiket?

Köszönöm gyors válaszotokat.

2011. okt. 31. 19:45
Én már a 3. érintőst nyúzom :)) Egyik sem ment tönkre,egyszerüen csak csereberéltem :)) Imádom! Igaz,a mostani már túl okos nekem,illetve hozzám :DDD
2011. okt. 31. 19:11
SZAR
2011. okt. 31. 19:07

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy miket tud a Samsung S5230? (pl.: milyen képet csinál a kamerája? Milyen a videója minősége? Milyen zenéket játszik le? Tényleg tud dokumentumot olvasni?)

Mert neten nézegettem, de mindenhol mást írtak róla.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat! Betti

2011. júl. 3. 16:16
Sziasztok. Telefont szeretnek venni de nem tudok valasztani, segitseget kernek. HTC Desire S, Samsung Galaxy S es LG P970 optimus black a valasztek. Szerintetek?
2011. jan. 13. 14:21
A hitelekkel nagyon kell vigyázni, főleg, aki többet is fizet. Én ahol tudok, inkább várok egy kicsit, és akkor veszem meg, ha van elég pénzem, de persze ezt egy nagyobb értékű dolog esetén nem tudjuk megtenni. Telefont pl még nem kellett részletre vennem, igaz, még csak most fontolgatom, hogy okostelefonra ruházzak be, de abból sem a legdrágábban akarom..
2011. jan. 13. 11:28

Szerintem megéri részletre venni mobilt, mert akkor is tudod használni , amikor nincs egyáltalán pénzed rá. Nekem így sokkal könnyebb, hogy havonta fizetem a törlesztést, mint ha egy összegben ki kellene fizetnem az árát. Igaz, hogy óvatosan kell ezzel bánni, én szabtam magamnak egy határt, hogy mindig legfeljebb két törlesztő részletet vállalok be, és csak akkor veszek valamit így, ha már egyet teljesen kifizettem. Ha évekig tart akkor évekig nem veszek mást. Olyan simán bekerül az ember egy szép spirálba amiből nincs kiút. És a végén már hitelt kell felvennie, hogy a törlesztést tudja fizetni...

Szeretem az érintős okostelefonom, és tudom, hogy többet fogok érte kifizetni végül, mint amibe kerülne, de ezzel tisztában vagyok és elfogadom. Ha ez a lehetőség nem lenne, akkor nem is álmodhatnék arról , hogy ilyen mobilom legyen.

2011. jan. 4. 10:46
Hát, a részletfizetéstől én is nagyon félek, mert persze, többe kerül, mintha megspórolom rá, és egy összegben fizetem ki. Meg hát mi van, ha hirtelen nem tudom fizetni a részletet. Pedig jó lenne már lépést tartani a haladással, és beruházni valamilyen készülékre, és azért is kukkantottam ide be, mert kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. Ez alapján legalább be tudom lőni, hogy egyáltalán merre induljak el. Mindegyikről hallottam jót is, rosszat is, és a legviccesebb eddig az volt az androidos készülékekkel kapcsolatban, hogy valahol olvastam: a budapesti műszaki egyetem hallgatói is részt vesznek új programok fejlesztésében. milyen poén: magyar programok. Magyarország ezzel fog betörni a piacra:)
39. Keresztezodes (válaszként erre: 36. - Nikike1988)
2010. dec. 17. 12:29

Én mondjuk úgy vagyok az ilyen dolgokkal, hogy telefont meg úgy általában műszaki cikket sose veszek részletre, mert igyekszem vigyázni vele, hogy ne költsek el többet, mint amennyit egyszerre hajlandó lennék kiadni valamiért. Persze biztosan jó meg minden, nyilván nem is véletlenül kerül annyiba, de én azért igyekszem a földön meg az alacsonyabb árfekvésű tájakon maradni :)

Amúgy, ahogy többen is mondtátok, érintőben tényleg a használatot kell megszokni, onnantól már örül is az ember, hogy nem kell a gombokkal vacakolni, meg nagyobb a képernyő, mert nem kell külön hely nekik :)

38. rendivett (válaszként erre: 37. - Annus25)
2010. dec. 17. 10:10

Az enyémben nincs ez a multitouch (ha jól tudom ez az amikor több helyen is megérintheted egyszerre a képernyőt, de javíts ki ha tévedek), és nem érzem hátrányát, ez csak egy másfajta kezelési módszer, de nélküle is teljesen használható a telefon szerintem.


Korábban egy Samsung Diva készülékem volt, most meg egy kicsit okosabb Galaxy és egyikben sincs ilyen, de annyira nem is hiányzik.


Amúgy tényleg kicsit fura megszokni, főleg, hogy nem érzed mikor megnyomod, de erre be lehet állítani, hogy megrezzenjen a telefon minden "gomb" nyomásnál, így kicsit érezhetőbbé válik! :)

2010. dec. 16. 11:20

Én 2 hónapja vettem meg az első érintőképernyős telefonomat. És eddigi tapasztalataim szerint, nagyon praktikus. Tény, hogy meg kell szokni, főleg, ha valaki előtte csak a nyomógombosokat használta.

Nekem is fura volt az első pár napban, de ma már sokkal jobbnak tartom a gombosokhoz képest.

Meg attól is nagyban függ, hogy van-e benne multitouch. Az enyémben van, és nagyban megkönnyíti a használatot.

2010. dec. 15. 13:49

én nyitottam a fórumot....


időközben meg is vette párom az érintőképernyős telefont. Sony Ericson SAtio-t vett ez felsőbb kategóriás állítólag.Persze részletre vettük de nagyon meg vagyunk vele elégedve.Nekem mondjuk nem kéne de szoktam az övét használni néha és nagyon szupi telefon:)

2010. dec. 15. 10:55
Nekem most Sony Ericcson- om van. Nem érintőképernyős. Ennek ellenére szerettem ,mert megbízható volt. De lassan szeretnék én is kicsit okosabb készüléket. Igazából már kiszolgálta az idejét. Jó olvasgatni, hogy milyen vélemények vannak. Legalább egy kicsit tapasztaltabban tudok telefont vásárolni...Nézelődtem, és most Lg-ben vagy Samsungban gondolkodom. Akinek ilyen típusú készülékei vannak, örülnék, ha megosztaná velem a tapasztalatait...köszi
34. ~Éva~
2010. szept. 6. 18:10
Én imádom, nekem 5800 express music-om van, nagyon meg vagyok vele elégedve!
33. Clau26
2010. szept. 6. 12:39
rettenet
2010. szept. 6. 01:10
Nagyon szeretem, pedig elotte herotom volt a telefonoktol.
31. Azurit
2010. szept. 5. 23:09

Idegesítő és macerás.Nyomásra nehezen vette az "adást",de ha véletlenül megnyomódott valahogy akkor össze-vissza csinált mindent.

Napsütésben nehezen lehetett kibogarászni a képernyőjét.

Nekem NO..A volt,de már eladtam :D

2010. szept. 5. 18:11
Én is úúúúútálom! Macerás !
2010. szept. 5. 16:57

köszönöm mindenkinek aki írt.

igazából úgyis a párom dönt mert az övé lesz..

28. Bcicus (válaszként erre: 1. - Nikike1988)
2010. szept. 5. 16:56
Én angyon utálom, nem vennék olyat.
27. anzi (válaszként erre: 25. - Nikike1988)
2010. szept. 5. 16:53
:)
26. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 1. - Nikike1988)
2010. szept. 5. 16:49
Csak az Iphone,semmi más!
2010. szept. 5. 16:46
én is azt hallottam egyébként hogy a régi LG-k voltak rosszak de az újabb LG-k már 1000szer jobbak
2010. szept. 5. 16:40
Jól kel kariblálni a betűket és akkor jó. Még mozgásközben is. a rossz kalibrálásnál mozgó járművön nehéz használni. Az említett márka szerintem nem rossz. :)
23. anzi (válaszként erre: 22. - Dinuss)
2010. szept. 5. 16:38

Szerintem ez mindig attól is függ, hogy éppen milyen telcsit választasz, azt mondják, hogy az Iphon verhetetlenül jó :)

Nekem nem volt rá annyi pénzem, de az tuti, hogy ez az LG amit most vettem már nem a rgi LG közé tartozik, azelőtt én sem vettem volna LG, de kipróbáltam és szerintem nagyon, nagyon jó :)!

22. Dinuss
2010. szept. 5. 16:22
Ha most kene valasztanom akkor tuti nem kene!!!Nem csinalja azt amit kene es fazis kesese is van...Most mar banom,hogy nem a Blueberryt valasztottam....:(
2010. szept. 5. 16:21
A Samsung GT szép is és jó is.Én LG-t nem vennék.
2010. szept. 5. 16:17
Mindenképpen megnézzük élőben olyan helyen ahol ki lehet próbálni...de kiváncsi voltam a véleményekre..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook